Indywidualny program nauczania

Program indywidualnego nauczania j. angielskiego skierowany jest do osób chcących się uczyć z własnej woli, dla samego siebie. Często kursanci mają własne cele związane z nauką angielskiego. Chcą oni lepiej radzić sobie za granicą podczas wyjazdów turystycznych, planują wyjazd na stałe by pracować w innym europejskim kraju, chcą poprawić kwalifikacje w pracy, szukają dodatkowego zajęcia w czasie wolnym chcąc dalej się rozwijać, lub po prostu czują, że przez wiele lat nieużywania języka wiele zapomnieli i chcą odświeżyć swoją wiedzę. Nasi kursanci to również osoby które dopiero zaczynają naukę języka angielskiego, widząc jak bardzo jest on potrzebny w dzisiejszych czasach. Dzisiejszy otwarty na niemalże wszystkie kraje świat, również sprawia, że rodzice już od najmłodszych lat swoich pociech chcą uczyć je języka angielskiego prywatnie, ponieważ wiedzą, że jest to najlepsza inwestycja w ich przyszłość.

Zaletą prywatnych lekcji angielskiego jest to, że cała uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie czy Twoim dziecku. Co więcej, nasz program indywidualnego nauczania dostosowywany jest do Twojej indywidualnej potrzeby, do Twojego poziomu i Twoich możliwości. Zajęcia mogą odbywać się w specjalnie zarezerwowanej dla Ciebie sali do nauki na ul. 27 grudnia 17/19 w Poznaniu, online lub nasz lektor może dojechać do Twojego domu lub biura.

Prowadzimy lekcje indywidualne, w parach lub małych grupach. Grupy tworzone są przez samych klientów. W parach uczą się małżonkowie, rodzeństwo czy przyjaciele, natomiast mała grupa jest bardzo korzystna dla dzieci, dla których dzięki temu powstaje więcej możliwości do zabaw po angielsku, a w grupie zawsze raźniej i weselej ;) Liczba kursantów ma wpływ na cenę zajęć. Prowadzimy również zajęcia indywidualne i grupowe dla firm.

 

 

Wybierz interesujący Cię kurs i dowiedz się więcej:

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290    email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.
Learn efficiently and enjoy English!