Konwersacje angielskie

Czy czujesz, że uczyłeś się już języka angielskiego wiele lat ale wciąż brak Ci odwagi by mówić po angielsku? Przez lata nauki nauczyłeś się czytać, poznałeś zasady gramatyczne, rozumiesz co do Ciebie się mówi, ale nigdy nie miałeś okazji faktycznie w tym języku rozmawiać? Jeśli tak, polecamy Tobie nasz kurs, w którym głównie skupimy się na angielskiej konwersacji.

Jak wyglądają konwersacje angielskie podczas naszych kursów? Nasz kurs jest kursem indywidualnym, cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie. Tu w przeciwieństwie do zajęć grupowych nie giniesz w grupie, Twój czas na mowę nie ogranicza się do kilku minut, w języku angielskim będziesz rozmawiał całą lekcję. Twój lektor w 100% będzie komunikował się z Tobą tylko w języku angielskim, dotyczy to nie tylko lekcji, lecz również komunikacji telefonicznej poza nią.

Konwersacje odbywają się na podstawie pytań i tematów wcześniej opracowanych przez lektora. Lektorzy również stosują artykuł prasowe czy też filmiki angielskie, z którymi zapoznajesz się w domu poza lekcją, lub podczas niej jeśli nie masz czasu na zadania domowe. Są to Twoje lekcje prywatne, dlatego dostosowujemy się do Ciebie. Konwersacje uczą Cię płynności mowy, nowego słownictwa i zwrotów angielskich. Często słyszy się opinię, że ważniejsza jest mowa od gramatyki. Oczywiście, co Ci po tym, że znasz zasady jeśli nie masz odwagi użyć ich w praktyce? Jednak znajomości gramatyki jest bardzo ważna. Nasz rozmówca musi rozumieć czy mówimy o planach na przyszłość czy wspominamy przeszłość. Bez prawidłowej znajomości zasad gramatycznych w rozmowie często może dochodzić do nieporozumień. Dlatego jeśli podczas rozmowy lektor zauważy, że masz z tym problem poleci Ci ćwiczenia gramatyczne i wyjaśni Twój błąd. Zadanie gramatyczne możesz wykonywać sam w domu by nie tracić rozmowy, lub razem z lektorem by było to dla Ciebie bardziej zrozumiałe. Tu również decyzja należy do Ciebie.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19, online lub z dojazdem do klienta.

Opinie o kursie


MARCIN  – kursant

Prowadzony kurs – konwersacje angielskie

” W końcu znalazłem szkołę gdzie faktycznie mogę zastosować mój angielski w praktyce! Na lekcjach jest zawsze ciekawie, nie ma sztywnej atmosfery, a co najważniejsze dużo rozmawiamy w języku angielskim!”
12 Styczeń 2015

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!