Konwersacje angielskie

Czy czujesz, że uczyłeś się już języka angielskiego wiele lat ale wciąż brak Ci odwagi by mówić po angielsku? Przez lata nauki nauczyłeś się czytać, poznałeś zasady gramatyczne, rozumiesz co do Ciebie się mówi, ale nigdy nie miałeś okazji faktycznie w tym języku rozmawiać? Jeśli tak, polecamy Tobie nasz kurs, w którym głównie skupimy się na angielskiej konwersacji.

Jak wyglądają konwersacje angielskie podczas naszych kursów? Nasz kurs jest kursem indywidualnym, cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie. Tu w przeciwieństwie do zajęć grupowych nie giniesz w grupie, Twój czas na mowę nie ogranicza się do kilku minut, w języku angielskim będziesz rozmawiał całą lekcję. Twój lektor w 100% będzie komunikował się z Tobą tylko w języku angielskim, dotyczy to nie tylko lekcji, lecz również komunikacji telefonicznej poza nią.

Konwersacje odbywają się na podstawie pytań i tematów wcześniej opracowanych przez lektora. Lektorzy również stosują artykuł prasowe czy też filmiki angielskie, z którymi zapoznajesz się w domu poza lekcją, lub podczas niej jeśli nie masz czasu na zadania domowe. Są to Twoje lekcje prywatne, dlatego dostosowujemy się do Ciebie. Konwersacje uczą Cię płynności mowy, nowego słownictwa i zwrotów angielskich. Często słyszy się opinię, że ważniejsza jest mowa od gramatyki. Oczywiście, co Ci po tym, że znasz zasady jeśli nie masz odwagi użyć ich w praktyce? Jednak znajomości gramatyki jest bardzo ważna. Nasz rozmówca musi rozumieć czy mówimy o planach na przyszłość czy wspominamy przeszłość. Bez prawidłowej znajomości zasad gramatycznych w rozmowie często może dochodzić do nieporozumień. Dlatego jeśli podczas rozmowy lektor zauważy, że masz z tym problem poleci Ci ćwiczenia gramatyczne i wyjaśni Twój błąd. Zadanie gramatyczne możesz wykonywać sam w domu by nie tracić rozmowy, lub razem z lektorem by było to dla Ciebie bardziej zrozumiałe. Tu również decyzja należy do Ciebie.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania, które przystosowane są zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych. Nasi lektorzy dojeżdżają również na zajęcia do kursanta. Obecnie oferujemy indywidualne kursy języka angielskiego (konwersacje angielskie) z dojazdem do kursanta na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki ).

Opinie o kursie


MARCIN  - kursant

Prowadzony kurs - konwersacje angielskie

" W końcu znalazłem szkołę gdzie faktycznie mogę zastosować mój angielski w praktyce! Na lekcjach jest zawsze ciekawie, nie ma sztywnej atmosfery, a co najważniejsze dużo rozmawiamy w języku angielskim!"

12 Styczeń 2015

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus.

Learn efficiently and enjoy English!