Kontakt

Gdzie odbywają się nasze lekcje?

Dojeżdżamy do klienta na terenie Poznania i okolic

Dla Twojego komfortu, wygody i oszczędności czasu, nasz lektor przyjeżdża na zajęcia do Ciebie pod wskazane miejsce. Najczęściej jest to dom klienta lub biuro. Zajęcia odbywają się tam regularnie we wspólnie ustalonym terminie.

Nasz zespół składa się z wielu lektorów, gdzie każdy pracuje na wyznaczonym obszarze. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność lektorów w Twoim rejonie.

Komfortowe sale do nauki w samym centrum miasta na ul. 27 grudnia 17/19 w Poznaniu

Dla osób preferujących uczyć się w specjalnie dostosowanym do nauki miejscu, mamy do zaoferowania wynajmowane przez nas sale w samym centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19. Sala może być zarezerwowana tylko na Twoje zajęcia, stwarzając Ci idealne warunki do nauki. Sale przystosowane są zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych.

Nauka zdalna / Lekcje online

Nauka zdalna daje ogromną swobodę gdyż możesz uczyć się z dowolnego miejsca. Oferujemy zajęcia głównie przy użyciu komunikatora McTeams oraz ZOOM.  Dobrej jakości połączenie zapewni Ci takie same warunki nauki jak podczas lekcji stacjonarnej, a połączysz się z lektorem szybko bez wychodzenia z domu.

Aby zapytać o ofertę i zapisać się na kurs skontaktuj się z nami telefoniczne, mailowo lub za pomocą
formularza kontaktowego.

Sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.

Lekcji udzielamy od poniedziałku do piątku od 07:00 do 21:30, oraz w soboty od 08:00 do 16:00

Telefon kom. 663 081 804 ,  882 754 290
Email: kontakt@ilikeenglish.pl

 

Formularz kontaktowy:

  Akceptuję politykę prywatności strony. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  Administratorem Twoich danych osobowych (ewentualnie danych osobowych małoletniego dziecka) jest:
  I Like English Dorota Ostrowska, ul. 27 grudnia 17/19 lok. 508 ,61-737 Poznań.
  Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych są dostępne na stronie www.ilikeenglish.pl (dolny prawy róg strony)

  Learn efficiently and enjoy English!