Gift voucher na kurs języka angielskiego

 

Bądź oryginalny wybierając prezent dla bliskiej Ci osoby !

Nasza szkoła oferuje gift vouchery na indywidualne kursy języka angielskiego.

Na życzenie klienta istnieje również możliwość utworzenia grupy 2/3 osobowej. Grupa tworzona jest przez klienta poprzez zapisanie odpowiedniej ilości osób do grupy. Tak powstają u nas kursy dla par, znajomych czy też współpracowników.

Kurs indywidualny w naszej szkole polega na dokładnym zbadaniu poziomu i potrzeb kursanta, a następnie wykładowca indywidualnie tworzy program nauczania.  Istnieje możliwość wykupienia zajęć z lektorem i/lub native speakerem.

Nasz cennik znajduje się w linku https://ilikeenglish.pl/prywatne-lekcje-angielski-poznan-cennik/

 Jak zakupić voucher?

– Skontaktuj się ze szkołą mailowo kontakt@ilikeenglish.pl lub telefonicznie 609 310 464 lub 882 754 290. Istnieje również możliwość dokonania zapisu bezpośrednio w sekretariacie szkoły na ul. 27 grudnia 17/19  w Poznaniu.

– Przedstaw dla kogo mają być te zajęcia tj. grupa wiekowa, typ kursu (general English, business English, konwersacje, przygotowanie do egzaminu itp.).

– Ustal z przedstawicielem szkoły termin, częstotliwość i miejsce gdzie zajęcia mają się odbywać (możliwy jest dojazd do klienta, lekcje online lub zajęcia w oddziale szkoły). Po zatwierdzeniu terminu szkoła dokonuje zapisu. Ustalenia wysyłamy drogą mailową oraz przygotowujemy voucher.

– Vouchery wydajemy w sekretariacie szkoły na ul. 27 grudnia 17/19 w Poznaniu. Voucher może również być wysłany pocztą z doliczeniem kosztu przesyłki.

 Ile lekcji muszę wykupić?

To Ty decydujesz ile lekcji chcesz wykupić tj. jaką kwotę chcesz przeznaczyć na voucher.

Czy osoba obdarowana jest zobowiązana do kontynuacji kursu po zakończeniu wykupionych zajęć?

Nie, decyzja o dalszej kontynuacji należy do osoby obdarowanej. Oczywiście istnieje możliwość dalszej kontynuacji, należy jednak o takiej decyzji jak najszybciej poinformować szkołę aby kurs został przedłużony.

Czy mogę zakupić voucher bez wskazywania terminu zajęć?

Przy zakupie vouchera bez wcześniejszego umówienia terminu zajęć, istnieje ryzyko, że szkoła nie będzie mogła zaproponować dogodnego terminu zajęć dla osoby obdarowanej. Dlatego zachęcamy do ustalania takich szczegółów wcześniej.

Istnieje jednak możliwość wykupienia vouchera bez ustalania terminu. W przypadku jeśli faktycznie powstanie problem z dograniem terminu, zwracamy wpłacone pieniądze.

Kto podpisuje umowę?

Nasza szkoła bazuje na zasadach regulaminu https://ilikeenglish.pl/regulamin-szkoly-i-like-english/

Zawiera on ważne informacje dotyczące spóźnień, odwoływania zajęć itp.

Regulamin ten zostanie wysłany do kursanta i osoby wykupującej kurs przed rozpoczęciem zajęć. Dokonanie wpłaty i rozpoczęcie zajęć jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Co musi zrobić obdarowany aby rozpocząć zajęcia?

Szkoła podczas wypełniania vouchera ustala z klientem do kiedy osoba obdarowana powinna skontaktować się z przedstawicielem szkoły aby rozpocząć zajęcia. Termin ten będzie zapisany na voucherze, podane będą również dane kontaktowe szkoły (patrz zdjęcie vouchera). W przypadku jeśli obdarowany nie zgłosi się do szkoły do wskazanego terminu, szkoła podejmuje próbę kontaktu następnego dnia.

Co jeśli pomysł będzie nietrafiony i obdarowany nie będzie chciał wziąć udziału w zajęciach?

Jeśli zgłoszona będzie rezygnacja zachowując 24 godzinny odstęp czasowy od najbliższej zaplanowanej lekcji, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze. Jeśli natomiast poinformujesz nas z opóźnieniem, pobierzemy opłatę za najbliższą zaplanowaną lekcję (lub i wcześniejsze jeśli były w planie) a pozostałą kwotę zwrócimy.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!