Indywidualny kurs angielskiego dla studentów

Jako student pewnie doskonale zdajesz już sobie sprawę, jaki ogrom możliwości daje Ci dobra znajomości języka angielskiego. Posługując się biegle językiem angielskim, masz szansę dostać lepszą pracę w przyszłości, otwierają się też dla Ciebie bramy każdego kraju. To również szansa na ciekawsze życie prywatne, możliwość samorozwoju, poszerzenia horyzontów, podróżowania po świecie i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątku świata. A może masz inny własny cel? Daj sobie szansę! Dołożymy wszelkich starań byś go osiągnął!

 

Jak uczymy angielskiego na kursie indywidualnym?

W pierwszej kolejności omówimy z Tobą Twój cel nauki oraz zbadamy jaki masz poziom języka angielskiego. Sprawdzian wiedzy przebiega dwuetapowo. Najpierw poprosimy Cię o wykonanie testu wielokrotnego wyboru, który jasno pokaże nam do jakiego poziomu radzisz sobie z językiem angielskim. Drugi etap to rozmowa po angielsku, dzięki której poznajemy Twoją płynność mowy, zasoby słownictwa oraz umiejętność tworzenia prawidłowo gramatycznych zdań w spontanicznej rozmowie. Temat naszych rozmów jest przemyślany, co daje nam możliwość dokładnej oceny Twojego poziomu językowego. Pod koniec testu, dokładnie omówimy z Tobą Twój wynik, Twoje mocne i słabe strony, oraz poziom jaki wynika z testu. To da Tobie większy pogląd na to, na czym powinniśmy się skupić podczas naszych zajęć.

Po pierwszej lekcji, która daje nam pogląd na Twoją wiedzę i oczekiwania dotyczące lekcji, możemy ruszać z tematem ;) Tworzony program jest elastyczny, wiele zależy od tego co ustalisz z lektorem. Najczęściej oferujemy naszym kursantom pracę z właściwie dobranym podręcznikiem, gdyż nadaje on lekcjom porządek. Dobry podręcznik przy prawidłowym podejściu lektora do nauki, ćwiczy każdą umiejętność językową tj. nowe słownictwo, gramatykę, czytanie i słuchanie ze zrozumiem, oraz mowę. Nasi lektorzy by urozmaicać lekcję przynoszą na zajęcia również dodatkowe materiały, takie jak interesujące artykuły angielskie, które są bazą do dyskusji, ciekawe filmiki w języku angielskim, teksty angielskich piosenek i inne. Przygotowujemy również dodatkowe ćwiczenia gramatyczne i testy. Na lekcji komunikujemy się jak najwięcej w języku angielskim. Ważne jest dla nas by lekcja była dla Ciebie interesująca i skuteczna.

Polecamy również zajęcia za naszymi Native Speakerami, z którymi faktycznie poczujesz jak to jest rozmawiać z obcokrajowcem. Są to głównie osoby narodowości Brytyjskiej i Amerykańskiej. Ich zadaniem jest przede wszystkim ćwiczenie z Tobą rozmowy w języku angielskim oraz nauka przydatnego słownictwa i zwrotów angielskich przydatnych w codziennej konwersacji.

Popularnością cieszą się również kursy, w których naszego kursanta prowadzi dwóch lektorów. Jeden z nich to Native Speaker, z którym głównie ćwiczysz komunikację w języku angielskim, drugi natomiast to Polak, który dokładniej nauczy Cie gramatyki i pozostałych aspektów języka. Oboje współpracują ze sobą tworząc dla Ciebie idealny program nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, w którym przedstawiamy angielskie artykuły do czytania oraz porady na skuteczną i interesującą naukę języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19, online lub z dojazdem do klienta. 

Opinie o kursie


PANI MARTA

Prowadzony kurs – Indywidualny program nauczania dla studentów

” Jestem bardzo zadowolona z kursów oferowanych przez szkołę I LIKE ENGLISH. Zawsze profesjonalnie oraz miło i wesoło jednocześnie, a co najważniejsze w końcu widzę postępy mojej nauki! „
12 Styczeń 2015

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!