Kursy dla firm

Zdając sobie sprawę, że każda firma ma inne potrzeby dotyczące kursu języka angielskiego, uruchomiliśmy dla Państw kurs języka angielskiego branżowy.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.  Nasz lektor omówi z Państwem dokładnie Wasze potrzeby, sprawdzi poziom kursantów i dostosuje program nauczania tak aby był najlepiej dostosowany do Państwa firmy. Branżowy kurs języka angielskiego może obejmować tematykę: angielski specjalistyczny, angielski biznesowy (business English), angielski ogólny (general English), oraz konwersacje w języku angielskim.

Kursu angielskiego branżowego (specjalistycznego) możemy udzielać indywidualnie, w grupach dwuosobowych, oraz w grupach powyżej dwóch osób.

Ceny kursu dostępne są na naszej stronie w zakładce cennik. Firmy wykupujące powyżej 5 lekcji tygodniowo, mogą liczyć na ofertę specjalną :)

Z nami możesz być spokojny, że dla Twojej branży wybierzemy lektora, który w danej tematyce będzie czuł się jak ryba w wodzie, co przyczyni się do zadowolenia i sukcesów Twoich pracowników!

Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci filologii angielskiej oraz posiadający odpowiednie certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego. Współpracują z nami również native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA oraz z Australii. Wszyscy doświadczeni w zawodzie nauczyciela.

Na Państwa zlecenie wybierzemy lektora, który specjalizuje się w kursach biznesowych, a podczas kursów w firmach czuje się jak ryba w wodzie. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma specjalistów od wszystkiego, dlatego znamy dobrze naszych lektorów i wiem kogo wybrać na przydzielone zlecenie, tak aby klient był zadowolony i poprzez naukę osiągał swój cel.

Jeśli w danym momencie nie będziemy mieli w zespole dostępnego lektora, który byłby odpowiedni na Państwa zlecenie, podejmujemy się zrekrutowania dla Państwa odpowiedniego kandydata (dotyczy to większych zleceń firmowych tj. powyżej 5 lekcji  tygodniowo)

W naszej szkole mocno stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każdy biznes ma swoje indywidualne potrzeby!

Opinie o kursie


„Nasza firma wykupuje w szkole I LIKE ENGLISH 10 lekcji tygodniowo. Współpraca ze Szkołą była bardzo udana od samego początku. Dokładnie sprawdzono poziom kursantów testem oraz przyjechał wykładowca by z każdym pracownikiem porozmawiać po angielsku, następnie podzielono pracowników na grupy. Zajęcia dostosowane są do naszych oczekiwań. To dopiero początek naszej współpracy ze Szkołą, jednak jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.”
17.09.2019

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

 

kom. 539 202 130, 882 754 290     email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać sie do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!