Nauka zdalna (on-line)

Szkoła I LIKE ENGLISH oferuje swoim słuchaczom również lekcje języka angielskiego on-line. W tym celu korzystamy ze znanych aplikacji przystosowanych do zdalnego nauczania języka.

 

Czy nauka on-line odbiega jakościowo od nauki Face to Face?

Używane przez nas aplikacje są w pełni dostosowane do prowadzenia zajęć edukacyjnych online. Dzięki poniższym funkcjom nauczyciel jest w stanie poprowadzić lekcję angielskiego tak jak na normalnym spotkaniu. Są to:

1) Połączenie video poprzez kamerę, dzięki której wykładowca widzi się ze swoim słuchaczem.

2) Tablica i/lub aktywny czat, które zastępują notatki na tablicy lub kartkach robione podczas zajęć face to face.

3) Łatwe i szybkie przesyłanie plików i linków do stron internetowych. Plik przesyła się w czacie jednym kliknięciem. Działanie jest tak szybkie, że w praktyce zastępuje zwykłe podanie ćwiczenia do wykonania dla słuchacza jak to bywa na realnym spotkaniu . Tyczy się to zarówno plików w formie dokumentu jak i plików do ćwiczenia słuchania ze zrozumieniem.

4)  Udostępnienie ekranu przez słuchacza. Gdy słuchacz jednym kliknięciem udostępnia wykładowcy swój ekran, ten na bieżąco obserwuje jak jego uczeń wypełnia ćwiczenie online. Cały czas aktywna jest przy tym kamera, wiec tak jak na realnym spotkaniu można omawiać każde ćwiczenie. W przypadku korzystania z podręczników, gdy oboje mają dostęp do swojego podręcznika, po prostu tematykę omawiają robiąc ewentualne notatki jak w pkt. 2 i 5.

5) Udostępnienie ekranu przez wykładowcę. Działa na podobnej zasadzie jak udostępnienie ekranu przez słuchacza. Ta funkcja natomiast stosowana jest przez wykładowcę najczęściej do przedstawiania prezentacji, schematów itp.

6) Opcja dodatkowa to możliwość nagrywania. Lekcje można nagrywać w każdym momencie o czym zawsze każdy rozmówca jest automatycznie informowany. Nagranie to zapisuje się w historii rozmowy. Dzięki temu możemy w każdej chwili odtworzyć sobie przeprowadzoną lekcję ponownie. Funkcja ta często też jest wykorzystywana do ćwiczenia prawidłowej wymowy – można nagrać i siebie i wykładowcę.

 

Jak widać z powyższych nauka on-line jest równie skuteczna jak zajęcia face to face! Daje ona nawet więcej możliwości i pozwala uczyć się z dowolnego miejsca!

 

Ogromną zaletą nauki on-line jest mobilność i elastyczności. Możesz mieć lekcje gdziekolwiek jesteś :) Wystarczy tylko laptop, tablet lub telefon komórkowy i połączenie Internetowe.

Co więcej możemy się pochwalić, że wielu naszych klientów, którzy początkowo w okresie panującej pandemii nie było przekonanych do lekcji online, obecnie deklaruje chęć pozostania przy tej formie nauczania nawet gdy wszystko wróci do normy :)

 

Czy muszę mieć odpowiedni sprzęt do lekcji on-line?

Nie, obecnie każdy komputer, laptop, tablet i telefon posiada kamerę z głośnikami. Nie ma więc potrzeby dokupywania osobno słuchawek lub kamery. Warto jednak zadbać o dobrą wydajność Internetu.

 

Czy muszę płacić za dostęp do aplikacji używanych do edukacji on-line?

Nie, aplikacje do nauki online są bezpłatne.

 

Co jeśli nie wiem jak zainstalować taką aplikację do lekcji on-line?

Jest to proste, pracownicy naszej szkoły na pewno Ci w tym pomogą .

 

Czy mogę spróbować lekcją próbną?

Tak, w naszej szkole zawsze zaczynamy kurs lekcją próbną, która płatna jest jednorazowo. Po tej lekcji słuchacz deklaruje chęć dalszej kontynuacji.

 

Czy mogę przejść z zajęć stacjonarnych na lekcje on-line, lub z zajęć on-line na stacjonarne?

Zajęcia mogą odbywać się hybrydowo, czy naprzemiennie on-line lub stacjonarnie. Istnieje też możliwość wprowadzenia stałej zmiany.

 

Opinie o kursie


„W Szkole I LIKE ENGLISH uczę się już prawie dwa lata. Mój poziom angielskiego i umiejętności komunikacyjne bardzo się rozwinęły. Początkowo moje zajęcia odbywały się w oddziale, ostatnio jednak w związku z sytuacją epidemiczną musieliśmy przejść na naukę on-line. Mam już za sobą 3 takie lekcje zdalne i jestem bardzo zadowolona. Początkowo nie byłam przekonana do nauki przez Skype, jednak nie chciałam przerywać nauki, która daje mi takie wiele satysfakcji. Obecnie wszystkim polecam naukę on-line. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.”

Anna W.

 

10.04.2020

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!