Jak i gdzie uczymy?

Jak uczymy? Przede wszystkim skutecznie! 

Na naszych lekcjach dbamy by program nauczania był interesujący dla kursanta, przynosił zamierzone efekty oraz by zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze a uczeń był zmotywowany do nauki.

Głównym założeniem indywidualnych kursów języka angielskiego oferowanych przez naszą szkołę, jest skupienie się na danym kursancie. Zaczynamy od zbadania Twojego poziomu (lub Twojego dziecka) oraz ustalenia celu nauki. Po pierwszej lekcji, nasz lektor już wie jaki program nauki dla Ciebie przygotować. To jak prowadzona jest lekcja zależy od wieku, poziomu i celu kursanta. Trudno generalizować.

W przypadku dzieci, najważniejsze jest by zajęcia były dla nich konstruktywną zabawą. Te najmłodsze dopiero poznają język, zapoznają się z jego brzmieniem, poznają pierwsze słowa i zwroty. Dużo bazujemy na metodzie TPR (Total Physical Response - reagowanie całym ciałem), w której  dzieci uczą się aktywnie, poprzez ruch. Śpiewamy, rymujemy, dajemy sobie polecenia, bawimy się słowami, jednocześnie coś pokazując, odgrywając scenki. Dużo uczymy poprzez gry i zabawy, w ten sposób dzieci nie czując, że się uczą doskonale poznają nowe zwroty, słowa i pierwsze zasady gramatyczne. Bardzo ważne jest by dziecko polubiło język angielski, bo wtedy z pozytywnym nastawieniem będzie coraz bardziej zagłębiało się w naukę tego jakże cudownego i przydatnego języka.

Przy nastolatkach i osobach starszych, już dużo zależy od poziomu, oczekiwań oraz dobranego kursu. Czy jest to kurs indywidualnego nauczania, czy korepetycje, czy przygotowanie do matury lub egzaminu gimnazjalnego, czy może business English lub po prostu konwersacje angielskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie uczymy? Tam gdzie nasz kursant czuje się komfortowo!

Jesteśmy szkoła mobilną. Oferujemy kursy języka angielskiego z dojazdem do kursanta na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogordy, Jężyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki ). Każdy z naszych lektorów działa na przydzielonym terenie. Zadzwoń i zapytaj o dostępność lektora w Twojej okolicy. Zajęcia najczęściej odbywają się w domu lub biurze klienta.

Zajęcia mogą również odbywać się w wynajmowanych przez nas komfortowych salach do nauki w samym centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19. Sala może być zarezerwowana wyłącznie na Twoje zajęcia. 

Opinie o kursie


PANI NATALIA -  mama 9-letniej Hani i 14-letniego Mateusza.

Prowadzony kurs - Indywidualny program nauczania dla dzieci i nastolatków

" Lekcje j. angielskiego z p. Dorotą prowadzone są w ciekawy i dostosowany do każdego ucznia sposób. Dzieci z chęcią biorą udział w zajęciach i nie stresują się przed lekcją. Syn uczy się już 8 lat u p. Doroty. Świetnie mówi po angielsku, ma bardzo dobre oceny w szkole i bierze udział w różnych konkursach. Córka na początku nieśmiała, przy pani Dorocie przełamała się z mową w j. angielskim i również doskonale radzi sobie w szkole. Godziny zajęć dostosowane są do planu lekcji dzieci. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i organizacji szkoły I LIKE ENGLISH. Serdecznie polecam. Zarówno Państwo jak i Wasze dzieci będziecie zadowoleni."

12 Styczeń 2015

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!