Jak i gdzie uczymy?

Jak uczymy? Przede wszystkim skutecznie! 

Na naszych lekcjach dbamy by program nauczania był interesujący dla kursanta, przynosił zamierzone efekty oraz by zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze a uczeń był zmotywowany do nauki.

Głównym założeniem indywidualnych kursów języka angielskiego oferowanych przez naszą szkołę, jest skupienie się na danym kursancie. Zaczynamy od zbadania Twojego poziomu (lub Twojego dziecka) oraz ustalenia celu nauki. Po pierwszej lekcji, nasz lektor już wie jaki program nauki dla Ciebie przygotować. To jak prowadzona jest lekcja zależy od wieku, poziomu i celu kursanta. Trudno generalizować.

W przypadku dzieci, najważniejsze jest aby zajęcia były dla nich konstruktywną zabawą. Te najmłodsze dopiero poznają język, zapoznają się z jego brzmieniem, poznają pierwsze słowa i zwroty. Dużo bazujemy na metodzie TPR (Total Physical Response – reagowanie całym ciałem), w której  dzieci uczą się aktywnie, poprzez ruch. Śpiewamy, rymujemy, dajemy sobie polecenia, bawimy się słowami, jednocześnie coś pokazując, odgrywając scenki. Dużo uczymy poprzez gry i zabawy, w ten sposób dzieci nie czując, że się uczą doskonale poznają nowe zwroty, słowa i pierwsze zasady gramatyczne. Bardzo ważne jest by dziecko polubiło język angielski, bo wtedy z pozytywnym nastawieniem będzie coraz bardziej zagłębiało się w naukę tego jakże cudownego i przydatnego języka.

Przy nastolatkach i osobach starszych, już dużo zależy od poziomu, oczekiwań oraz dobranego kursu. Czy jest to kurs indywidualnego nauczania, czy korepetycje, czy przygotowanie do matury lub egzaminu gimnazjalnego, czy może business English lub po prostu konwersacje angielskie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie uczymy? Tam gdzie nasz kursant czuje się komfortowo!

Oferujemy zajęcia w oddziale naszej szkoły na ul. 27 grudnia 17/19 w Poznaniu. Jest to ścisłe centrum Poznania, blisko placu Wolności.  Otacza nas wiele przystanków tramwajowych, tak więc bez problemu dotrzesz do nas komunikacją miejską z każdej części Poznania. Dla zmotoryzowanych pod naszym biurem znajduje się parking strzeżony. Sala lekcyjna będzie zarezerwowana na Twoje indywidualne zajęcia. W salach zadbaliśmy o Twój komfort, dodatkowo każda zawiera kącik kawowy, abyś mógł przyjemnie uczyć się popijać kawę czy herbatę.

Druga możliwość to zajęcia online. Daje to ogromną swobodę gdyż możesz uczyć się z dowolnego miejsca. Oferujemy zajęcia głównie przy użyciu komunikatora McTeams oraz ZOOM. Dobrej jakości połączenie zapewni Ci takie same warunki jak podczas lekcji stacjonarnej, a połączysz się szybko bez wychodzenia z domu.

Trzecia alternatywa do zajęcia z dojazdem do Ciebie. Nasz lektor może przyjeżdżać na lekcje do Ciebie lub Twojej firmy.

 

Opinie o kursie


PANI NATALIA –  mama 9-letniej Hani i 14-letniego Mateusza.

Prowadzony kurs – Indywidualny program nauczania dla dzieci i nastolatków

” Lekcje j. angielskiego z p. Dorotą prowadzone są w ciekawy i dostosowany do każdego ucznia sposób. Dzieci z chęcią biorą udział w zajęciach i nie stresują się przed lekcją. Syn uczy się już 8 lat u p. Doroty. Świetnie mówi po angielsku, ma bardzo dobre oceny w szkole i bierze udział w różnych konkursach. Córka na początku nieśmiała, przy pani Dorocie przełamała się z mową w j. angielskim i również doskonale radzi sobie w szkole. Godziny zajęć dostosowane są do planu lekcji dzieci. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i organizacji szkoły I LIKE ENGLISH. Serdecznie polecam. Zarówno Państwo jak i Wasze dzieci będziecie zadowoleni.”

12 Styczeń 2015

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!