Business English

Znajomość języka angielskiego coraz częściej staje się bardzo potrzebna w pracy. Wartość pracownika, który biegle posługuje się językiem angielskim znacznie wzrasta. Często sami przedsiębiorcy szkolą się, udoskonalając swoją znajomość języka angielskiego by móc rozwijać swoje firmy i na wysokim poziomie obsługiwać klienta zagranicznego.

Z myślą o klientach biznesowych stworzyliśmy specjalną ofertą business English, w której nauczymy Cię słownictwa i języka korporacyjnego. W związku z tym, że oferujemy Ci lekcje prywatne, tematyka zajęć będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb i Twojego biznesu.

Jak uczymy angielskiego biznesowego na naszym kursie indywidualnym?

W pierwszej kolejności omówimy z Tobą Twój cel nauki, Twoją branżę i to do czego najbardziej potrzebny jest Tobie język angielski. Zbadamy również Twoją obecną znajomość języka angielskiego w formie testu wielokrotnego wyboru oraz podczas starannie przemyślanej angielskiej konwersacji. Wszystko to da nam pogląd na to jak przygotować program nauczania idealnie dostosowany do Ciebie, Twojego poziomu i Twoich potrzeb biznesowych.

Języka angielskiego biznesowego, możemy uczyć Cię według ogólnej zasady nauki business English stosując odpowiednio dobrane najlepsze podręczniki. Nasz lektor będzie starał się byś dobrze zrozumiał każdą omawianą tematykę i umiejętnie stosował ją w praktyce. Nauka obejmuje każdy aspekt uczenia języka angielskiego czyli słownictwo biznesowe, umiejętność pisania pism biznesowych, umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem oraz prowadzenia dyskusji angielskiej o tematyce biznesowej.

Nasza oferta może być również stworzona specjalnie pod Ciebie. Może jesteś klientem, który chce wprowadzić swój produkt na rynek zagraniczny? Potrzebujesz konkretnie nauczyć się języka by obsługiwać swój biznes, tj. tworzyć stronę internetową, prowadzić negocjacje w języku angielski, przedstawiać własną ofertę i obsługiwać klienta w języku angielskim?

A może jako pracownik wyjeżdżasz za granicę lub zmieniłeś stanowisko w pracy, gdzie teraz będziesz obsługiwać klienta zagranicznego? Potrzebujesz podszkolenia z języka angielskiego dokładnie w swojej branży?

Jeśli tak, zadzwoń lub napisz do nas by dokładnie omówić swoją potrzebę. Nasi lektorzy to Native Speakerzy oraz osoby z wykształceniem filologicznym, posiadające odpowiednie certyfikaty językowe i zamiłowanie do nauczania. Naszą specjalnością jest to, że program nauczania potrafimy doskonale przygotować pod potrzeby naszego klienta biznesowego.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania, które przystosowane są zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych. Nasi lektorzy dojeżdżają również na zajęcia do kursanta.

Obecnie nasi lektorzy oferują  kursy języka angielskiego biznesowego (business English) z dojazdem do kursanta lub firmy na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki ).

Opinie o kursie


Pani Anna

"Z mężem prowadzimy własną firmę i postanowiliśmy zacząć oferować nasze produkty na rynkach zagranicznych. Pani Dorota zgodnie z naszymi potrzebami, uczy nas języka angielskiego bazując na tekstach związanych z naszą branżą, uczymy się prawidłowo pisać maile, ćwiczymy gramatykę by nie popełniać błędów, ćwiczymy wiele dialogów, które mogą być przydatne w rozmowie z klientem. Dodatkowo uzyskiwaliśmy pomoc przy tworzeniu tekstu na stronę internetową. Szczerze polecamy, kurs indywidualny był dla nas strzałem w dziesiątkę!"

12 Styczeń 2015

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!