Korepetycje – pomoc w nauce do szkoły

Przed laty uważano, że z korepetycji korzystają tylko osoby, które nie radzą sobie samodzielnie w szkole. Dziś trend jest zupełnie inny, większość dzieci w szkołach ma swojego korepetytora od języka angielskiego. Poziom w szkołach często nie jest zrównany, osoby nieradzące sobie z językiem angielskim są w grupie razem z tymi, którzy z angielskim radzą sobie doskonale. Próba zrównania poziomu niestety odbija się na każdej z tych grup. Nauczycielom często trudno opanować chaos panujący w klasie, co odbija się na jakości lekcji. Często na prowadzonych przez nas korepetycjach widać, że dzieci nawet nie wiedzą co przerabiają na lekcjach w szkole, jakiego czasu czy zasady gramatycznej obecnie się uczą, jedyne co zapamiętują to stronę, na której są w podręczniku. Stąd też ogromne zainteresowanie rodziców korepetycjami.

Na prowadzonych przez nas korepetycjach dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszego klienta. Zazwyczaj na zajęciach bazujemy na podręczniku szkolnym i własnych dodatkowych materiałach, omawiając z naszym uczniem na bieżąco to co przerabia w szkole. Mamy jednak jedną złotą zasadę – my uczymy, a nie odrabiamy zadania za dzieci. Celem naszego lektora jest wytłumaczyć przerabiany temat, ćwiczyć go w formie pisemnej oraz ustnej, i tylko nadzorować pracę ucznia. Dlatego też każdy rodzic i kursant jest zadowolony z naszej pracy. Rezultaty widoczne są w umiejętnościach i ocenach ucznia ze sprawdzianów, które zawsze się poprawiają.

Co bardzo nas cieszy, często dzieci, które zaczynając z nami współpracę nie radziły sobie z językiem angielskim w szkole, okazują się być bardzo bystre i zdolne, a angielski staje się dla nich przyjemny i prosty. Wtedy bardzo często nasze korepetycje łączymy z indywidualnym programem nauczania. W takim połączeniu tylko podglądamy na bieżąco jaką tematykę uczeń przerabia w szkole, a lekcje prowadzimy rozszerzając temat, pozwalając dziecku cieszyć się poznawanym językiem i rozwijając każdą językową umiejętność tj. mówienie, czytanie, słuchanie i wykonywanie ćwiczeń gramatycznych.

Naszą ofertę kierujemy również do nastolatków i studentów, których zaskoczył nagle poziom angielskiego w nowej szkole bądź na uczelni, i bardzo pilnie muszą nadrobić zaległości.

Prowadzimy lekcje indywidualne, w parach lub małych grupach. Grupy tworzone są przez samych klientów.

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19, online lub z dojazdem do klienta.

 

Wybierz interesujący Cię kurs i dowiedz się więcej:

Korepetycje dla uczniów szkół podstawowych

Korepetycje dla uczniów szkół licealnych i zawodowych

Korepetycje dla studentów

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290   email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.
Learn efficiently and enjoy English!