Korepetycje – pomoc w nauce do szkoły

Jeszcze 15 lat temu uważano, że z korepetycji korzystają tylko osoby, które nie radzą sobie samodzielnie w szkole. Dziś trend jest zupełnie inny, większość dzieci w szkołach ma swojego korepetytora od języka angielskiego. Poziom w szkołach często nie jest zrównany, osoby nieradzące sobie z językiem angielskim są w grupie razem z tymi, którzy z angielskim radzą sobie doskonale. Próba zrównania poziomu niestety odbija się na każdej z tych grup. Nauczycielom często trudno opanować chaos panujący w klasie, co odbija się na jakości lekcji. Często na prowadzonych przez nas korepetycjach widać, że dzieci nawet nie wiedzą co przerabiają na lekcjach w szkole, jakiego czasu czy zasady gramatycznej obecnie się uczą, jedyne co zapamiętują to stronę, na której są w podręczniku. Stąd też ogromne zainteresowanie rodziców korepetycjami.

Na prowadzonych przez nas korepetycjach dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszego klienta. Zazwyczaj na zajęciach bazujemy na podręczniku szkolnym i własnych dodatkowych materiałach, omawiając z naszym uczniem na bieżąco to co przerabia w szkole. Mamy jednak jedną złotą zasadę – my uczymy, a nie odrabiamy zadania za dzieci. Celem naszego lektora jest wytłumaczyć przerabiany temat, ćwiczyć go w formie pisemnej oraz ustnej, i tylko nadzorować pracę ucznia. Dlatego też każdy rodzic i kursant jest zadowolony z naszej pracy. Rezultaty widoczne są w umiejętnościach i ocenach ucznia ze sprawdzianów, które zawsze się poprawiają.

Co bardzo nas cieszy, często dzieci, które zaczynając z nami współpracę nie radziły sobie z językiem angielskim w szkole, okazują się być bardzo bystre i zdolne, a angielski staje się dla nich przyjemny i prosty. Wtedy bardzo często nasze korepetycje łączymy z indywidualnym programem nauczania. W takim połączeniu tylko podglądamy na bieżąco jaką tematykę uczeń przerabia w szkole, a lekcje prowadzimy rozszerzając temat, pozwalając dziecku cieszyć się poznawanym językiem i rozwijając każdą językową umiejętność tj. mówienie, czytanie, słuchanie i wykonywanie ćwiczeń gramatycznych.

Naszą ofertę kierujemy również do nastolatków i studentów, których zaskoczył nagle poziom angielskiego w nowej szkole bądź na uczelni, i bardzo pilnie muszą nadrobić zaległości.

Prowadzimy lekcje indywidualne, w parach lub małych grupach. Grupy tworzone są przez samych klientów. Oferujemy korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do ucznia. Zajęcia mogą również odbywać się w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19.

Obecnie nasi lektorzy oferują korepetycje z języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki ).

 

Wybierz interesujący Cię kurs i dowiedz się więcej:

Korepetycje dla uczniów szkół podstawowych

Korepetycje dla uczniów szkół gimnazjalnych

Korepetycje dla uczniów szkół licealnych i zawodowych

Korepetycje dla studentów

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290   email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.
Learn efficiently and enjoy English!