Kursy dla przedszkoli

Zdajemy sobie sprawę, że jako dyrektor przedszkola masz wiele obowiązków na głowie, wiemy też jak wielkie oczekiwania mają względem Ciebie rodzice posyłający swoją pociechę do Twojej placówki.

Prowadzenie placówki przedszkolnej to wielka radość, ale i wielka odpowiedzialność. Rodzice dla swoich dzieci chcą przecież jak najlepiej, co my jak najbardziej rozumiemy i pochwalamy.

Jeżeli do swojego przedszkola pilnie poszukujesz dobrego nauczyciela języka angielskiego, który wie jak dobrze uczyć dzieci, możesz śmiało zgłosić się do nas o wsparcie!

Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci filologii angielskiej z doświadczeniem w nauczaniu. Na zlecenie do przedszkola, rekrutujemy również osoby z wykształceniem pedagogicznym ze specjalizacją w kierunku nauczania języka angielskiego właśnie tych najmłodszych. Każdy lektor zanim dołączy do naszego zespołu, a w szczególności ten, który ma uczyć dzieci musi wykazywać się wspaniałą osobowością, pomysłowością oraz entuzjazmem do pracy z dziećmi. Możemy też zorganizować zajęcia z English native speakerem.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Opinie o kursie


„Ze Szkołą I LIKE ENGLISH współpracujemy już ponad rok. Lektorka, prowadząca zajęcia ma cudowne podejście do dzieci i przygotowuje bardzo interesujące lekcje, którymi zachęca maluchy do czynnego udziału w zajęciach . Bardzo chwalimy sobie również współprace z zarządem Szkoły. Polecamy!”
17.09.2019

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!