Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

Agata

Agata

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego od 2012 roku. Mam doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, biznesowe oraz specjalistyczne. Przygotowuję też do egzaminów oraz certyfikatów językowych.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Moje umiejętności językowe potwierdza certyfikat na poziomie zaawansowanym – CAE. Angielskiemu zawdzięczam dużo, jego znajomość otworzyła w moim życiu  wiele drzwi – do pracy, do upragnionego kursu za granicą, do porozumiewania się bez problemu na całym świecie i wreszcie do swobodnej komunikacji z moim partnerem.
Na lekcję zawszę przynoszę ciekawe materiały oraz dobry humor. Staram się także jak najwięcej czasu poświęcić na komunikację. Z przyjemnością przekazuję wiedzę moim uczniom, ale także wiele się od nich uczę. Wykorzystuję gry i zabawy językowe i to nie tylko z najmłodszymi uczniami.

Prywatnie kocham podróże oraz próbowanie nowych rzeczy – ostatnie 2 lata spędziłam w Szwecji prowadząc zajęcia online, udało mi się także odwiedzić upragnioną Nową Zelandię. Poza tym jak tylko mogę tańczę, gotuję albo czytam kryminały.

Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.?

Haydn

Haydn

Native speaker from the UK

Hi,

My name is Haydn, I am from Bristol, UK and I moved to Poland four years ago to be with my children.

I have experience of teaching English which spans over twenty years in Thailand, Spain, Sweden and now in Poland where I decided to turn it into a career.

When I first moved to Poland I started teaching at a kindergarten and then moved on to teaching at a Callan school which helped me to improve my skills as a teacher and now I have business clients who provide me students from tech and gaming companies as well as many private ones for Business/General English or English conversations. I teach all ages and levels using different methods and teaching materials.

I get a lot of satisfaction from noticing my students improve their English skills and enjoy making lesson plans that are suited to each of my students’ individual needs and interests.

In my spare time I enjoy spending time with my wife and children, producing music, DJing and riding my E bike.

 
Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Robert

Robert

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na UAM w Poznaniu, a nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od  ponad 20 lat. Od samego początku poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę na temat nauczana języka angielskiego uczestnicząc w wielu konferencjach i warsztatach metodycznych dla nauczycieli języków obcych. Jestem członkiem IATEFL – Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego jako Obcego. Posiadam także doświadczenie nauczania języka angielskiego w środowisku wielokulturowym, uczyłem tego języka 2 lata w Japonii.

Prowadzę lekcje indywidualne i grupowe oraz Business English na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla młodzieży jaki i osób dorosłych. Przygotowuję także do matury, egzaminów szkolnych oraz egzaminów Cambridge. Nauczanie języka angielskiego opiera się na właściwej komunikacji, interakcji między uczniem a nauczycielem, a lekcje przygotowuję uwzględniając poziom zaawansowania, potrzeby i predyspozycje ucznia. Uczę prowadzenia rozmów w odpowiednim kontekście sytuacyjnym oraz w oparciu o najnowsze osiągniecia z zakresu neurolingwistyki, w której motywacja ucznia odgrywa kluczową rolę.

Jestem pasjonatem podróży i aktywnego zwiedzania oraz poznawania nowych kultur. Znajomość języków obcych znacznie to ułatwia. Podróżowałem po Europie, a także byłem i mieszkałem 2 lata w Japonii, odwiedziłem USA , Meksyk oraz Tajwan. Uwielbiam spacery w lesie, spływy kajakowe oraz narty. Ogromną przyjemność sprawia mi czytanie i słuchanie muzyki oraz fotografowanie.

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Gular

Gular

Lektor języka angielskiego

Hello!

I am an English language teacher in different fields. In terms of my qualifications, I have graduated from the English Philology faculty.  At the moment, I am studying for my master’s degree at Adam Mickiewicz University in Poznan, at the faculty of Applied Linguistics. I have been teaching English as an IELTS-certified instructor for more than 2 years and am mainly experienced with teenagers and adults. Along with that, I am conducting lessons in Business English, IELTS, and TOEFL.

I am a highly motivated, enthusiastic, and dedicated educator who wants all students to be successful learners. My commitment to delivering high-quality education and supporting my students in achieving their goals remains unchanged, regardless of the teaching environment—in the classroom, online, or a combination of both. Regarding my personal interests, I am deeply passionate about reading and exploring various genres and authors and I believe this contributes to my overall well-being and allows me to bring a well-rounded perspective to the classroom.

 
Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

?Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!? albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!? – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Julia

Julia

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielskiej na UAM w Poznaniu wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam z ludźmi różnych narodowości, co pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że można odnosić sukcesy za granicą, mając przeciętny poziom znajomości języka angielskiego. Uważam, że najważniejsza jest chęć komunikacji, odwaga i motywacja. Podczas moich zajęć dokładam wszelkich starań aby uczniowie przełamywali swoje bariery językowe i mówili jak najwięcej. Po roku w Londynie przez prawie sześć lat pracowałam w Hiszpanii w szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność obserwować postępy moich grup na przestrzeni kilku semestrów. Najlepsze momenty w pracy nauczycielki to słyszeć jak uczeń, którego pamięta się jako nowicjusza, swobodnie używa nowych struktur i zwrotów.Co jakiś czas sama próbuję nauczyć się nowej umiejętności, żeby przypomnieć sobie, jak to jest być po tej drugiej stronie. Lekcje tenisa uświadomiły mi, jak ważne jest bycie wyraźnie pochwalonym za umiejętne wykorzystanie nowej wiedzy. Kurs języka niemieckiego nauczył mnie pokory i pokazał, że czasem zmotywowanie samego siebie to połowa sukcesu.

Agnieszka

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Język angielski zawsze był moją pasją, która dawała mi dużo radości. Postanowiłam tą radością dzielić się z innymi. Ukończyłam pedagogikę z językiem angielskim na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia i którzy sami zauważają swoje postępy w nauce. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju.

Na co dzień obcuję z językiem przez kontakt z anglojęzycznymi przyjaciółmi. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem była też dla mnie praca na campie w USA, dzięki której poznałam żywy i codzienny język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, szczególnie górskich wędrówek (od kilku lat zdobywam Koronę Gór Polskich) oraz adrenaliny (dwukrotnie wykonałam skok spadochronowy a w najbliższej przyszłości planuję ukończyć kurs na samodzielnego skoczka).


Michael W

Michael W

Native speaker from the USA

Hello! I am from Los Angeles, California and I moved to Poland three years ago. I have always wanted to live in Europe in some capacity.  After months of planning and thinking, I finally threw caution to the wind and took advantage of an opportunity that allowed me to accomplish one of my life dreams.  So far it has been an experience I could not have imagined, and it hasn’t always been easy.  I have really enjoyed living in Poland and learning more about the culture and exploring a variety of cities here.  Since moving, I have primarily been teaching conversational English to individuals and it has been gratifying to find people who are enthusiastic to learn the English language.

My professional background is in law, where I previously worked for a law firm for 13 years.  My primary function was filing patents and trademarks with the USPTO (United States Patent Office); as such, I have extensive knowledge of working in a business environment.  Collectively, I have a background of working in law firms for more than two decades.

My goal is to make learning fun by creating a comfortable and casual environment.  My hobbies are exploring Poland when the opportunity arrives, cooking, playing basketball, taking long walks in the forest, and competitive Nordic walking.

I look forward to having a conversation with you.

Andrew

Andrew

Native speaker from the USA

I grew up in San Francisco, California. My mother was American, and my father was English, which is why I have British nationality as well as American. (I have an American accent.) I went to Yale University (English language and literature), spent a year studying French in Dijon, France, and then studied law at the University of Chicago. After years of working at a large law firm in New York, I studied French gastronomy in Paris. That led to my starting two food businesses in England – first a high-end ice cream company, and then a French restaurant.
I love teaching – English, law, history, cooking, anything I can teach. It’s the connection with my students that is so rewarding, the sharing of information, the excitement of helping them to discover and master a new topic. I first came to Poland because of an interest in history. It didn’t take long to meet a Polish woman. We now have two wonderful bi-lingual children. Nothing could be better.


Michał

Michał

Lektor języka angielskiego

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem absolwentem filologii angielskiej w Poznaniu. Uczę głównie starszą młodzież oraz osoby dorosłe. Z powodzeniem przygotowuję swoich kursantów do zdania egzaminu maturalnego oraz do uzyskania certyfikatów takich jak FCE i TELC.

Od najmłodszych lat interesuję się językiem angielskim oraz kulturą amerykańską. Na swoich zajęciach staram się przekazywać słuchaczom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne zastosowanie umiejętności językowych w konkretnych kontekstach, biorąc pod uwagę kulturę i obyczaje anglojęzycznych krajów. Moim mottem zawodowym jest korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w celu przekazywania i rozwoju umiejętności językowych u kursantów, oraz nauczanie w miłej, profesjonalnej atmosferze.


Celina

Celina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15-tu lat pracuję jako lektor w szkołach językowych, głównie z uczniami dorosłymi i starszą młodzieżą. Mam za sobą tysiące przeprowadzonych lekcji, co pomogło mi opracować  efektywne metody nauczania.

Lekcje prowadzę w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (także tworzone przeze mnie). Jestem autorką podręcznika  dla poziomów A2 i B1 „Grammar and Speaking Upgrade” . Są to materiały skierowane do uczniów dorosłych, chcących udoskonalić/powtórzyć gramatykę i poprawić umiejętność mówienia – dwie najczęściej zgłaszane potrzeby. Idealne też dla tych „wiecznie początkujących”, którzy wreszcie chcą przejść dalej.

Na swoich zajęciach gwarantuję połączenie pełnego profesjonalizmu i bezstresowej atmosfery. 

W czasie wolnym lubię odkrywać nowe restauracje i kawiarnie, uczyć się języka szwedzkiego, bawić się moim językiem ojczystym grając w Scrabble w klubie w Poznaniu, pływać i korzystać z innych atrakcji wodnych, najchętniej na Termach Maltańskich.


Gokce

Gokce

Lektor języka angielskiego

Hello,

I am a graduate of English Language Teaching in Turkey. Currently, I am studying for a master’s degree at the department of Empirical Linguistics and Language Documentation at Adam Mickiewicz University in Poznan. I am a certified and highly qualified English language teacher and well versed the English language. For three years, I have been teaching English in different public schools in Turkey and Italy. In addition to these, I have given individual lessons to different age groups. In these experiences, I have often given lessons to young learners. In addition, I am a certified by Regional English Language Office for the course of Using Educational Technology in the English Language Classroom for Pre-service ELT Teachers during my bachelor degree.

I have a lifelong passion for learning and I particularly enjoy passing on my knowledge to others. I believe that being a teacher means having a huge amount of responsibility to not only teach your students in a manner that is easy to understand and enjoyable, but also to encourage learners to reach their full potential. I would appreciate the fact that I will have a positive impact on people’s lives and the ability to help influence them to work hard and to realize the benefit of a solid educational grounding before embarking on their chosen career.

I have always been interested in exploring languages, new cultures and different lives. In this sense, besides my academic life, I constantly go on trips and try to learn different languages.  I really like sharing things with people because I can gain different perspectives through this. One of the points that I like the most while doing this profession is that this job is not one-sided. A learner and a teacher should be able to contribute something mutually to each other.


Kirill

Kirill

Lektor języka angielskiego

Hello! My name is Kirill and I’m a living proof that if you pursue your dreams and spend a lot of time on what you want and love you can achieve the goals you want so bad. I started learning English in my first school year and fell in love with this language. That made me wanted to travel and meet people of different cultures. Although the thing was that I lived in a small city of Siberia, a place far away from the rest of the World. Nevertheless, I set a goal to move to Europe and dedicated a lot of time to it. I’ve graduated from Siberian Federal University as an English interpreter and then become an English teacher which I enjoy so much. Now, finally, after many years, I achieved my goal and chose the beautiful country of Poland to live in. So, here I am, ready to share my knowledge with you in the very heart of Europe.


Charles

Charles

Native speaker from the UK

Born and raised in London, my family and I have moved to Poznan which is a vibrant and beautiful city in itself. I have travelled extensively, having visited forty countries over the years across both hemispheres. In addition I have a deep appreciation of world cinema. 
 
Having read archaeology at the University of London in addition to being a certified English teacher, allows for me to provide a broad depth to the English language that I can pass onto you. I will equip you with the linguistic and cultural skills that you require

in a relaxed environment, in order to achieve your goals whilst studying English. 
 

 

Daria

Daria

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką edukacji elementarnej i języka angielskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od najmłodszych lat pasjonowały mnie języki obce, a kontakt i praca z innymi ludźmi sprawiała mi ogromną przyjemność, więc zostanie nauczycielem języka angielskiego było logicznym krokiem. Obserwowanie postępów moich uczniów, utwierdza mnie w przekonaniu, że był to właściwy wybór. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci, lecz pracę z dorosłymi bardzo sobie cenię i równie dobrze się w niej odnajduję. Zawsze staram się dopasować zajęcia do potrzeb klienta, jednocześnie kładąc nacisk na rozwijanie komunikatywności.
Wolne chwile wypełniam grami planszowymi, czytaniem książek oraz długimi spacerami.
 

 

Arek

Arek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem studiów doktorskich z filologii języka angielskiego oraz kolegium nauczycielskiego, w którym nabyłem wciąż wzbogacaną, obszerną wiedzę metodologiczną. Nauczam języka angielskiego od ponad 12 lat, w trakcie których zdobyłem doświadczenie zarówno w prowadzeniu wykładów z dużymi grupami, jak i kursów tworzonych od podstaw z myślą o nauczaniu indywidualnym. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i zainteresowań z łatwością nawiązuję kontakt z osobami o przeróżnych profilach zawodowych i osobowościowych, przykładając wielką uwagę nie tylko do produktywności naszych zajęć, ale i atmosfery trwającej w ich trakcie. Oprócz niej moi uczniowie cenią moje lekcje również za dużą uwagę przykładaną do ćwiczeń umiejętności komunikacyjnych, w tym poprawnej wymowy i użycia rzeczywiście występujących w codziennej mowie konstrukcji językowych. Niezależnie, czy stawiasz pierwsze kroki w alfabecie, czy przygotowujesz się do CPE, znajdziesz w moim asortymencie mnóstwo autorskich narzędzi, które pomogą Ci w przyjemny i motywujący do nauki własnej sposób poczynić prędkie i trwałe postępy.

Monika B

Monika B

Lektor języka angielskiego

Witajcie,

Od kiedy pamiętam moim marzeniem było wyjechać i mieszkać w innym miejscu na świecie. Udało się! 14 lat mieszkałam za granicą w Wielkiej Brytanii, Chinach, Irlandii i w Australii. Język angielski był moim przewodnikiem w tym świecie i otwierał przede mną kolejne drzwi do ludzi, ich domów, obcych kultur. Zawsze chętnie dzielę się wrażeniami z moich pobytów i praktycznymi radami dla wszystkich, którzy mają plany wyjazdowe. Jestem absolwentką Ekonomii na UE w Poznaniu, Tłumaczenia na University of Westminster w Londynie, ponadto posiadam certyfikaty CPE i CELTA. Prowadziłam zajęcia ze wszystkimi grupami wiekowymi na każdym poziomie zarówno w Polsce jak i za granicą. Staram się z każdym wspólnie znaleźć najlepszy sposób na naukę, i co najważniejsze zachować przy tym duże poczucie humoru. Uwielbiam przyrodę i dzikie miejsca, fascynują mnie różne kody kulturowe, a w chwilach relaksu biegam i ćwiczę jogę.

Gabriela

Gabriela

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej, obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich.
Mam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Prowadzę zajęcia z General English, Business English, a także uczę metodą konwersacyjną. W konwersacje lubię wplatać elementy historii i popkultury krajów angielskiego obszaru językowego. Szczególną wagę przykładam do pracy nad poprawną wymową. Skupiam się na komunikacji, rozwijaniu umiejętności językowych i wymowie — tak, aby czuć się dobrze i pewnie podczas rozmów z obcokrajowcami.

W wolnych chwilach zaczytuję się w historii Wielkiej Brytanii, poluję na dobre filmy kostiumowe oraz uczę się o językach mniejszościowych, takich jak szkocki gaelicki.

Dominika

Dominika

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Nauczam języka angielskiego od 2019 roku. 

Język angielski zawsze był moim ulubionym przedmiotem w szkole, dlatego już od najmłodszych lat brałam udział w wielu kursach językowych, a następnie rozpoczęłam studnia anglistyczne. Motywacja do nauki języka zrodziła się z miłości do podróżowania, ciekawości do innego świata, jego zróżnicowanej kultury oraz poznawania drugiego człowieka.  Wiele podróżuję, w swoim doświadczeniu mam również roczny pobyt w Stanach Zjednoczonych.

Uczę zarówno dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzę kursy konwersacyjne, General English, Business English, przygotowuję również kursantów do matury i testu ósmoklasisty. Zdecydowanie uważam, że umiejętność swobodnej komunikacji w języku obcym jest bardzo ważna, natomiast równie ważna jest znajomość gramatyki, dlatego lubię ją wplatać na zajęciach.

Wolny czas spędzam aktywnie ze swoim psem lub poświęcam go na naukę języka hiszpańskiego.

Agnieszka Z

Agnieszka Z

Lektor języka angielskiego

Skończyłam studia dzienne na uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i otrzymałam tytuł magistra filologii angielskiej. Dodatkowo podczas studiów miałam możliwość skorzystania z kursu Celtic Studies, czyli wiedzy o krajach i językach celtyckich. To umożliwiło mi nie tylko poszerzenie wiedzy, ale również spotkanie wspaniałych wykładowców, którzy pokazali mi jak można zarazić innych miłością do nauki języka. W trakcie pracy brałam też udział w warsztatach udoskonalających, jak również szkoleniach dla egzaminatorów TELC i TGLS, co dało mi możliwość przeprowadzania egzaminów ustnych. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi na wszystkich poziomach umiejętności, od A1 do C1. Prowadziłam również kursy przygotowujące do egzaminów FCE i CAE, pisemnych i ustnych. Pracowałam z młodzieżą, przygotowując kursy poprawiające umiejętność mówienia i rozumienia języka mówionego, ale także przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i matury, pisemnej i ustnej. Przygotowywałam i prowadziłam także kursy Business English. Za każdym razem staram się, aby nauka była też przyjemnością, bo wtedy efekty pracy są najlepsze.

Interesuję się literaturą, w wolnym czasie najchętniej czytam książki anglojęzycznych autorów i słucham muzyki. Mam nadzieję w przyszłości polepszyć moją znajomość języka walijskiego i irlandzkiego.

Natalia

Natalia

Lektor języka angielskiego

Jestem miła, ale wymagająca! Ukończyłam filologie angielską w 2021 roku, a jako lektor pracuje od 7 lat. Przez ten czas miałam przyjemność pracować z różnymi grupami wiekowymi na różnych poziomach językowych: korepetycje w szkole podstawowej, przygotowanie do matury, praca z maluchami czy kursy firmowe dla grup. W pracy jestem kreatywna, cierpliwa i staram się wychodzić poza schemat „książka-zeszyt”. Często nawiązuje do popkultury oraz klasyków filmowych i muzycznych, ponieważ sama je uwielbiam. Jestem pasjonatką języków obcych i bardzo lubię tym zarażać :)

Alexander

Alexander

Native Speaker from the UK

After finishing my Maths degree in 2020, I immediately completed my TEFL qualification and set about looking for an adventure teaching English abroad. I was delighted when I was given the opportunity to teach in Poland and soon after I was on my way here. I have been teaching English here for two years now and feel blessed to do such rewarding work in such a wonderful country. I like to conduct lessons in a playful manner and try to make the topics and exercises highly relevant to the student’s particular goals and interests. I have taught English at all levels and have lots of experience teaching Business English.

In my spare time, I love socialising, traveling, going to the gym, and seeing live music. My interests include music, philosophy, business, and fitness.

I look forward to meeting you!

Justyna

Justyna

Lektor języka angielskiego

Zawsze byłam pasjonatką języków obcych a że język angielski był mi najbliższy zdecydowałam się podjąć studia filologiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim. W lipcu 2022 roku ukończyłam studia licencjackie a już od października rozpoczynam przygodę ze studiami magisterskimi.
Pracuje jako lektor od 2017 roku. Uczę głównie dzieci i młodzież lecz zapraszam do współpracy także dorosłych. W przypadku dzieci staram się łączyć naukę z zabawą gdyż uważam że takie połączenie daje najlepsze rezultaty. Plany zajęć i materiały dostosowuje indywidualnie do każdego ucznia. Uważam że znajomość gramatyki i słownictwa w dużym stopniu ułatwia komunikację dlatego na moich zajęciach staram się łączyć teorię z praktyką i wykorzystywać wcześniej poznane struktury gramatyczne i słownictwo podczas konwersacji.
Jestem osobą cierpliwą. Wychodzę z założenia że kto pyta nie błądzi dlatego też zachęcam moich uczniów do zadawania pytań. Co mogę Ci zagwarantować na moich zajęciach? Dobrą atmosferę i moje zaangażowanie w Twój rozwój kompetencji językowych.
Moje wolne chwile wypełnia sport, dobra książka, muzyka i gotowanie.

Martyna

Martyna

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego od 2011 roku. Ukończyłam studia na Uniwersytecie w Edynburgu i od tego czasu prowadziłam kursy angielskiego w Szkocji, Anglii, Norwegii i Polsce. Posiadam certyfikaty CPE, CELTA i DELTA. Specjalizuję się w nauczaniu General i Business English, oraz przygotowaniu do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE).
Na zajęciach staram się wprowadzać swobodną i bezstresową atmosferę, tak aby każdy czuł się komfortowo, nie bał się próbować i popełniać błędów, i mówił jak najwięcej!
Uwielbiam przyrodę, książki i historię.

Dominika P

Dominika P

Lektor języka angielskiego

Mówienie i kontakt z językiem to najlepszy sposób na jego naukę. Znikają wszelkie bariery, otwierają się nowe horyzonty, na możliwości i innych ludzi co powoduje, że czujemy się ze swoim angielskim komfortowo. Takie jest moje przekonanie i doświadczenie, z którym z ogromną przyjemnością się podzielę. 

Ukończyłam studia psychologiczne na Tilburg University w Holandii. Posiadam 2 letnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego młodzieży i dorosłych. Moją pasją jest podróżowanie. Mieszkałam w różnych krajach i kształciłam się tam językowo między innymi w Grecji, Niemczech i Australii. Mieszkając w Sydney ukończyłam szkołę językową i uzyskałam certyfikat IELTS na poziomie C1, który sprawił, że mogłam podjąć studia za granicą. Biorąc te wszystkie aspekty mojego życia, mogę stwierdzić, iż mój angielski był poznawany w życiu codziennym jaki i w warunkach akademickich. Wiem jak przydatna jest znajomość języka angielskiego, w poznawaniu nowych ludzi, krajów, kultur i obyczajów. 

Moje lekcje są jak najbardziej dostosowane do potrzeb klienta. Zawsze dopasowuje tematy i zadania, które klienta interesują. Często są podparte materiałem do obejrzenia lub wykonania. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera, aby klient czuł się dobrze i swobodnie na lekcjach. 

Agata D

Agata D

Lektor języka angielskiego

Posiadam18 lat doświadczenia w szkoleniach. General English /A1-C2/, Business English, kursy egzaminacyjne /FCE/CAE/CPE/TOEIC/BEC/IELTS/Matura/ + egzaminy urzędowe, wyjazdy zagraniczne, zmiana pracy, podwyższanie kwalifikacji zawodowych w ramach unijnych projektów. Konwersacje z elementami kultury krajów anglojęzycznych. Projekty dla branży ogrodniczej, kosmetycznej i pracowników uczelni Wyższych. Praca z wymagającym klientem korporacyjnym i zarządami, młodzieżą /12-18/. Projekty dla obcokrajowców chcących rozwinąć swoje umiejętności językowe, projekty dla pracowników firm farmaceutycznych i organizacji świadczących usługi finansowe, w tym branży informatycznej.

Edukacja: Anglistyka /TWP/ Amerykanistyka /UW/ Zarządzanie i Marketing /ALK/ w Warszawie. Uprawnienia pedagogiczne /MEN/. /CAE/ zdany w 2002.

Zainteresowania: 'a foodie’ kochająca pyszne, zdrowe jedzenie, zimną grecką frappe, spacery a psem, podróże, fotografię, modę, kolory, wciągające książki i dobre kino.

Joanna

Joanna

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem. Języki obce od dziecka były moją pasją, a cała moja kariera zawodowa była i jest związana z angielskim. W przeszłości na stanowisku w dziale eksportu, później w firmie zajmującej się badaniem rynku medialnego w Londynie, a od ponad 10 lat w pracy tłumacza pisemnego i ustnego oraz – oczywiście – lektora. Moją wiedzę oraz umiejętności praktyczne szlifowałam w podyplomowej Szkole Tłumaczy i Języków Obcych na UAM w Poznaniu.

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych – głównie klientów korporacyjnych, ale i prywatnych. Kluczem do owocnej nauki jest wg mnie dobra atmosfera na zajęciach, dlatego nigdy jej u mnie nie brakuje. A po kilkunastu latach nauczania nie mam już żadnych wątpliwości, że uśmiech czy żart w odpowiednim momencie potrafi bardziej pomóc w nauce niż najlepszy podręcznik. ;)

Magda

Magda

Lektor języka angielskiego

Dzień bez przeprowadzenia lekcji angielskiego uważam za stracony. Od kilkunastu lat prowadzę zajęcia dla wszystkich grup wiekowych, ze szczególnym uwzględnieniem osób dorosłych zainteresowanych nauką angielskiego ogólnego oraz biznesowego. Ukończyłam filologię angielską na UAM w Poznaniu a moja praca magisterska opisywała nauczanie online jako skuteczną formę nauki bez wychodzenia z domu. Czekając na rozwój tego trendu w Polsce przyjęłam kontrakty czasowe jako anglistka w szkołach na terenie Niemiec, ponieważ na co dzień interesuję się również kulturoznawstwem oraz trendami w nauczaniu w Europie Zachodniej. Moje lekcje opierają się na rozwijaniu wszystkich komponentów językowych, ze szczególnym uwzględnieniem mówienia i w oparciu o gotowe podręczniki renomowanych wydawnictw.

W wolnym czasie lubię poznawać nowe miejsca oraz delektować się lokalnymi przysmakami w urokliwych restauracjach. Latem odwiedzam nadmorskie okolice a zimą górskie stoki.

Weronika

Weronika

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych o specjalności język angielski. W ciągu kilkunastu lat nauczania angielskiego miałam okazję pracować zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Specjalizuję się w nauczaniu General English oraz przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego. W 2018 uzyskałam certyfikat egzaminatora maturalnego. Podczas zajęć staram się stworzyć miłą i zrelaksowaną atmosferę.

Moje zainteresowania to: podróże, książki, filmy, muzyka i jazda na rowerze. 

Hanna

Hanna

Lektor języka angielskiego

Cześć obecnym i przyszłym pasjonatom języka angielskiego:)
Od dawien dawna fascynują mnie dźwięki języków obcych, jestem absolwentką etnolingwistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz hiszpańskiego la Universidad de Valladolid. Języka angielskiego uczę od kilkunastu lat na różnych poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Miałam przyjemność uczyć języka angielskiego różne grupy zawodowe takie jak lekarze, pielęgniarki, przewodnicy wycieczek, pracownicy branży hotelarsko-gastronomicznej. Najbardziej fascynującą rzeczą w nauczaniu i uczeniu się języków obcych jest to, że nawet po wielu latach kontaktu z językiem, można odkryć coś nowego, zatem rutyna i nuda są absolutnie wykluczone:)
Oprócz języka angielskiego i hiszpańskiego, bliskie mi są również francuski, włoski i niemiecki. Prywatnie jestem pasjonatką przyrody, sportów wodnych oraz psów.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!