Indywidualny kurs angielskiego dla seniorów

Czy jesteś na rencie lub emeryturze i zastanawiasz się jak konstruktywnie wykorzystać swój wolny czas? Chciałabyś dalej się rozwijać? Masz teraz czas by wiele podróżować i chciałbyś czuć się pewniej za granicą potrafiąc porozumiewać się w języku angielskim z obcokrajowcami? A może Twoje dzieci i wnuki, wybrały życie za granicą, żyjąc z obcokrajowcem i chciałbyś swobodnie komunikować się z rodziną w języku angielskim? Na naukę języka nigdy jest za późno! W szczególności Tobie proponujemy lekcje indywidualne, w których dostosujemy się do Twojego poziomu angielskiego, tempa nauki oraz oczekiwać dotyczących lekcji. Co więcej, dla Twojej wygody nasz lektor na zajęcia będzie przyjeżdżał do Ciebie.  Zapraszamy!

Jak uczymy angielskiego na naszych indywidualnych kursach?

Na pierwszych zajęciach szczegółowo omówimy z Tobą cel nauki oraz Twoje oczekiwania dotyczące zajęć. Jeśli nie jesteś osobą początkująca, sprawdzimy również Twój poziom języka angielskiego poprzez test pisemny wielokrotnego wyboru oraz konwersację angielską na różne tematy. Obie części testu sprawdzającego wiedzę dokładnie pokazują nam do jego poziomu znasz język angielski oraz  do jakiego stopnia Twoja mowa jest płynna i prawidłowa. Szczegółowa znajomość umiejętności językowych kursanta jest bardzo ważna przy tworzeniu programu nauki.

Tworzony program jest elastyczny, wiele zależy od tego co ustalisz z lektorem. Najczęściej oferujemy naszym kursantom pracę z właściwie dobranym podręcznikiem, gdyż nadaje on lekcjom porządek. Dobry podręcznik przy prawidłowym podejściu lektora do nauki, ćwiczy każdą umiejętność językową tj. nowe słownictwo, gramatykę, czytanie i słuchanie ze zrozumiem, mowę i komunikację w języku angielskim. Nasi lektorzy poza podręcznikiem urozmaicają lekcje przygotowując inne dodatkowe materiały.

Mamy również specjalnie dobrane materiały do nauki dla osób, których celem jest szybkie i skuteczne nauczenie się posługiwania językiem angielskim podczas podróży zagranicznych. Nasze materiały dzielą się tematycznie, są to działy takie jak: j. angielski w hotelu, w restauracji, na lotnisku itd. W każdym pojawia się praktyczne słownictwo, ćwiczymy wiele dialogów przydatnych w poszczególnych sytuacjach, cały czas ucząc się również pozostałych umiejętności językowych tj. słuchania, mówienia, czytania ze zrozumieniem, pisania oraz gramatyki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, w którym przedstawiamy angielskie artykuły do czytania oraz porady na skuteczną i interesującą naukę języka angielskiego.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania, które przystosowane są zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych. Nasi lektorzy dojeżdżają również na zajęcia do kursanta.

Obecnie oferujemy indywidualne kursy języka angielskiego dla seniorów z dojazdem do kursanta na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki).

Opinie o kursie


PANI MARZENA - kursantka

Prowadzony kurs - Indywidualny program nauczania dla seniorów

" Przechodząc na rentę, postanowiłam konstruktywnie wykorzystać wolny czas, wciąż rozwijać umysł i zając się czymś by nie myśleć o problemach. Zależało mi na tym,aby lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze i bym nie musiała się dodatkowo stresować. Pani Dorota ze szkoły I LIKE ENGLISH zawsze przychodziła do mnie z uśmiechem, a na lekcjach przerabiałyśmy tematykę przydatną na wyjazdach zagranicznych. Ćwiczyłyśmy zarówno słownictwo z wymową, słuchanie, gramatykę oraz praktykowałyśmy różne dialogi przydatne podczas wakacji. Zdecydowanie polecam tą szkołę."

12 Styczeń 2015

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, oraz przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!