Opinie klientów

 

Nasza organizacja rozpoczęła się w 2016 roku.  Co roku intensywnie się rozwijamy, stale też rośnie liczba naszych zadowolonych klientów, którym bardzo dziękujemy za wszystkie referencje, polecenia i miłe słowa!

Początkowo nauczycielem u nas była tylko Dyrektor Szkoły – Dorota Ostrowska, która obecnie odpowiedzialna jest za nabór jak najlepszych nauczycieli do naszej kadry. Obecnie uczy u nas około 40 kochających swoją pracę anglistów i native speakerów! Z ich profilem możecie zapoznać się tutaj. Nauczyciele Ci codziennie pracują z zaangażowaniem i pasją, co daje odzwierciedlenie w powyższych opiniach. 

Nie zapominając jednak o naszych skromnych początkach i pierwszych klientach, poniżej przedstawiamy Wam również referencje z pierwszego roku naszej działalności :)

PANI NATALIA –  mama 9-letniej Hani i 14-letniego Mateusza.

Prowadzony kurs – Indywidualny program nauczania dla dzieci i nastolatków

” Lekcje j. angielskiego z p. Dorotą prowadzone są w ciekawy i dostosowany do każdego ucznia sposób. Dzieci z chęcią biorą udział w zajęciach i nie stresują się przed lekcją. Syn uczy się już 8 lat u p. Doroty. Świetnie mówi po angielsku, ma bardzo dobre oceny w szkole i bierze udział w różnych konkursach. Córka na początku nieśmiała, przy pani Dorocie przełamała się z mową w j. angielskim i również doskonale radzi sobie w szkole. Godziny zajęć dostosowane są do planu lekcji dzieci. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i organizacji szkoły I LIKE ENGLISH. Serdecznie polecam. Zarówno Państwo jak i Wasze dzieci będziecie zadowoleni.”
12 Styczeń 2017
PANI MONIKA – mama 14-letniego Macieja

Prowadzony kurs – Korepetycje

„Maciej od momentu dodatkowych lekcji oferowanych przez szkołę I LIKE ENGLISH zdecydowanie poprawił oceny w szkole, z ocen na poziomie 3, poprawił oceny na 5,6. Pani Dorota – jego lektorka, po każdej lekcji informuje mnie o postępach syna, przerobionym materiale i zagadnieniach do poprawy.”
MACIEJ – kursant
„Dzięki Pani Dorocie poprawiłem oceny z języka angielskiego. Z lekcji wiele zapamiętuję, co pomaga mi na kartkówkach i sprawdzianach w szkole. Pani Dorota prowadzi bardzo ciekawe lekcje, potrafi zainteresować. Jestem bardzo zadowolony.”
12 Styczeń 2017
PANI IZA – kursantka, mama 15- letniej Hani i 13-letniej Uli

Prowadzone kursy: Indywidualny program nauczania dla dorosłych i nastolatków. Przygotowanie do ważnych egzaminów – test szóstoklasisty.

„Dorota, to dobry nauczyciel. Pod względem logistycznym dobra organizacja (dojazd do domu) i punktualność. Praca wg. podręcznika pozwala na rozwijanie wszystkich aspektów języka tj. gramatyki, słownictwa i wymowy. Gdy była taka potrzeba dostarczała dodatkowe materiały. Zawsze przygotowana i zaangażowana.”
Hania – kursantka
„Uważam,że lekcje z Panią Dorotą są bardzo ciekawe, ponieważ zawsze znajdzie się jakiś interesujący temat, w którym zawarte będzie przydatne słownictwo. Kiedy na naszych zajęciach pojawi się gramatyka, Pani Dorota świetnie ją wytłumaczy. Nigdy nie czekałam niecierpliwie na koniec lekcji, gdyż są one prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze.”
Ula – kursantka
„Mimo kilku godzin angielskiego w szkole, pani Dorota pomogła mi dobrze napisać test szóstoklasisty. Poprawiłam swoje oceny w szkole i polubiłam język angielski. Pani Dorota jest wymagająca, ale na jej lekcjach też jest dawka humoru ;).”
12 Styczeń 2017
PANI MARTA – mama 9-letniej Mariki

Prowadzony kurs – Korepetycje

” Pani Dorota ze szkoły I LIKE ENGLISH jest miła i bardzo pogodna, sympatyczna. Moja córka uwielbia się z nią uczyć, ponieważ bardzo dobrze jej tłumaczy tematy przerabiane w szkole. Uważam, że ma podejście do dzieci, co jest bardzo ważne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonych lekcji i wyników jakie osiąga teraz Marika.”
12 Styczeń 2017
PANI ANIA – mama 13-letniej Neli

Prowadzony kurs – Korepetycje, połączone z indywidualnym programem nauczania dla nastolatków

„Serdecznie polecam! Pani Dorota, prowadzącą szkołę I LIKE ENGLISH  to kompetentny i rzetelny nauczyciel. Córka bardzo lubi prowadzone przez nią lekcje.”
NELA – kursantka
” Pani Dorota jest bardzo dobrą nauczycielką, potrafi jasno wytłumaczyć zadania. Rozmawiam z nią w większości w języku angielskim. Jest bardzo miła, a podczas lekcji panuje przyjemna atmosfera.”
12 Styczeń 2017
PANI ANNA – mama 12-letniej Oli

Prowadzony kurs – Korepetycje

„Pani Dorota udziela dodatkowych zajęć języka angielskiego córce Oli od trzech lat. W kontaktach z uczniem miła, wzbudzająca sympatię i zaufanie. Z dużym zaangażowaniem stara się przekazać posiadaną wiedzę. Prowadzone zajęcia nie są schematyczne, stara się je urozmaicać w różnych formach. W pełni polecam p. Dorotę i jej szkołę.”
OLA – kursantka
” Bardzo lubię zajęcia dodatkowe z języka angielskiego z panią Dorotą. W ciekawy sposób tłumaczy mi zasady i uczy słówek. Nasze lekcje nigdy nie są nudne. Na zajęciach śpiewamy, gramy, rozwiązujemy quizy oraz piszemy, czytamy i rozmawiamy po angielsku. Lekcje z panią Dorotą pomagają mi w osiągnięciu bardzo dobrych ocen w szkole.”
12 Styczeń 2017
PANI MARZENA – kursantka

Prowadzony kurs – Indywidualny program nauczania dla seniorów

” Przechodząc na rentę, postanowiłam konstruktywnie wykorzystać wolny czas, wciąż rozwijać umysł i zając się czymś by nie myśleć o problemach. Zależało mi na tym,aby lekcje przebiegały w przyjemnej atmosferze i bym nie musiała się dodatkowo stresować. Pani Dorota ze szkoły I LIKE ENGLISH zawsze przychodziła do mnie z uśmiechem, a na lekcjach przerabiałyśmy tematykę przydatną na wyjazdach zagranicznych. Ćwiczyłyśmy zarówno słownictwo z wymową, słuchanie, gramatykę oraz praktykowałyśmy różne dialogi przydatne podczas wakacji. Zdecydowanie polecam tą szkołę.”
12 Styczeń 2017
PANI MAGDALENA – mama 12-letniej Zosi

Prowadzony kurs – Korepetycje

” Lekcje angielskiego z panią Dorotą uważam za bardzo dobre. Córka wiele się nauczyła, a co najważniejsze, cieszy się na każde kolejne spotkanie. Ciekawy i interaktywny sposób nauczania języka obcego z pewnością trafił do Zosi.”
12 Styczeń 2017
PANI AGNIESZKA – mama 9-letniej Gabrysi

Prowadzony kurs – Korepetycje połączone z indywidualnym programem nauczania dla dzieci

„Uważam, że pani Dorota w sposób ciekawy przeprowadza lekcje i moja córka bardzo chętnie na nie uczęszcza.”
GABRYSIA – kursantka
” Pani Dorota jest miła. Potrafi dobrze wytłumaczyć lekcje i wszystko rozumiem. Na zajęciach się nie nudzę. Bardzo lubię Panią Dorotę.”
12 Styczeń 2017
PANI HALINA – mama 11-letniej Basi

Prowadzony kurs – Korepetycje

” Jestem bardzo zadowolona z lekcji, które prowadzi Pani Dorota zarządzająca szkołą I LIKE ENGLISH. Jest osobą bardzo kompetentną, wymagającą co przekłada się na dobre stopnie w szkole. Polecam Panią Dorotę z pełną odpowiedzialnością.”
Basia – kursantka
” Pani Dorota jest bardzo miła! Odkąd zaczęła mnie uczyć od razu zaczęłam dostawać dobre oceny w szkole. Umiem już bardzo dużo i naprawdę nie wyobrażam sobie mieć zajęć z angielskiego z inna panią. Na lekcjach zazwyczaj śpiewamy, odpowiadamy na quizy i często gramy w gry słowne po angielsku. Polecam wszystkim Panią Dorotę ;).”
12 Styczeń 2017
PIOTR  – kursant (18 lat)

Prowadzony kurs – Korepetycje dla nastolatków

„Pani Roksana jest nauczycielem bardzo komunikatywnym o szerokiej wiedzy i doświadczeniu nauczania. Zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność. Dzięki niej uczyniłem duże postępy w nauce języka angielskiego.”


12 Styczeń 2017


PANI ALICJA – mama 14-letniej Ani

Prowadzony kurs – Korepetycje

” Pani Roksana ucząca moją córkę jest kompetentna i bardzo dobrze zorganizowana. Zajęcia bardzo urozmaicone i odpowiednio dobrane do wieku i wiedzy ucznia. Bardzo dobrym pomysłem jest zadawanie zadań domowych dla dzieci, które nie zawsze mają tyle zapału i chęci, aby systematycznie powtarzać materiał w wolnym czasie.”


12 Styczeń 2017


PANI ANNA – mama 12-letniego Piotra

Prowadzony kurs – Korepetycje połączone z indywidualnym programem nauczania dla nastolatków

„Pani Roksana z którą mój syn ma zajęcia, jest bardzo sympatyczną, miłą i cierpliwą osobą. Bardzo zaangażowaną w pracę z dzieckiem. Jest wymagającym nauczycielem, który motywuje dziecko do pracy. Dzięki pomocy Pani Roksany syn poprawił znajomość języka angielskiego, zwłaszcza gramatykę. Lekcje z panią Roksaną są miłe, dziecko nie jest zestresowane, nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzieci lubią bardzo panią Roksanę i cieszą się na zajęcia z nią. My jako rodzice doceniamy podejście pani Roksany do dzieci, przygotowanie do zajęć i postępy w nauce.”


PIOTR – kursant
„Pani Roksana jest cierpliwa i bardzo miła, chociaż wymagająca. Dzięki jej pomocy poprawiłem moje wyniki w angielskim. Bardzo lubię zajęcia z Panią Roksaną.”


12 Styczeń 2017


PANI KATARZYNA – mama 12-letniej Martynki

Prowadzony kurs – Korepetycje

„Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z córką, prowadzone zajęcia uzupełniają i poszerzają wiedzę zdobytą w szkole. Polecam. Zadowolona mama”


12 Styczeń 2017


Learn efficiently and enjoy English!