Cennik

Informujemy, że w naszej Szkole nie tworzymy grup. Poniższa cena ofert grupowych dotyczy grup zorganizowanych np. angielski dla grupy pracowników w firmie lub kurs angielskiego dla par, grupy znajomych, rodziny itp. Kurs zapisywany jest na jedną osobę odpowiedzialną za kontakt z biurem szkoły i finanse.

Ceny podane w poniższych tabelach obowiązują zarówno na zajęcia z lektorem jak i native speakerem. Obejmują one następujące kursy: angielskie konwersacje, General English, Business English, przygotowanie do matury, przygotowanie do testu ósmoklasisty, przygotowanie do egzaminów Cambridge CAE, FCE, CPE.

W przypadku zajęć mocno specjalistycznych (w tym m.in. angielski medyczny, angielski prawniczy, angielski dla branży IT) cena jest wyższa o 20zł od ceny podanej w poniższych tabelach.

NAUKA ANGIELSKIEGO W ODDZIALE SZKOŁY W POZNANIU

45 min 60 min 90 min
Lekcja indywidualna 100zł 120zł 170zł
Grupa 2osobowa 120zł 140zł 190zł
Grupa 3-4 osób 140zł 160zł 210zł
Grupa 5-10 osób 160zł 180zł 230zł
Grupa ponad 10 180zł 200zł 250zł
*Cena podana w tabeli to cena za jednostkę lekcyjną

LEKCJE ANGIELSKIEGO ONLINE

45 min 60 min 90 min
Lekcja indywidualna 90zł 100zł 145zł
Grupa 2osobowa 110zł 120zł 170zł
Grupa 3-4 osób 130zł 140zł 190zł
Grupa 5-10 osób 150zł 160zł 210zł
Grupa ponad 10 170zł 180zł 230zł
*Cena podana w tabeli to cena za jednostkę lekcyjną

KURS ANGIELSKIEGO Z DOJAZDEM LEKTORA DO KLIENTA

Obowiązuje taka sama cena jak za zajęcia w oddziale szkoły + dodatkowa opłata za dojazd.

Na terenie Poznania opłata za dojazd to ok. 10-20zł. Cena za dojazd ustalana jest indywidualnie gdy znany jest dokładny adres lokalizacji zajęć. W wyjątkowych przypadkach opłata za dojazd  może przewyższać kwotę 20zł.

FAQ

Frequently Asked Questions

W jaki sposób i z jaką częstotliwością dokonuje się opłaty za zajęcia?

Umowa na lekcje zawierana jest na czas nieokreślony, dlatego klient dokonuje opłaty za lekcje co miesiąc. Opłaty dokonuje się przelewem na konto firmowe zawarte w umowie, zawsze z góry za cały okres rozliczeniowy. Klient otrzymuje plan lekcji na najbliższy miesiąc z wyliczoną kwotą do zapłaty, a opłaty dokonuje się po zaakceptowaniu planu. W przypadku odwołania poszczególnych zajęć, opłata za niewykorzystane lekcje przenoszona jest na kolejny miesiąc.

Czy muszę podpisywać umowę już przed pierwszą lekcją i płacić za cały miesiąc?

Nie. W przypadku pierwszej lekcji, podpisywana jest umowa na lekcję próbną. Opłata za lekcję musi być dokonana przed rozpoczęciem się zajęć na konto bankowe podane w umowie. Gdy klient decyduje się na kontynuację, podpisywana jest umowa na czas nieokreślony, a klient dokonuje z góry opłaty za wszystkie lekcje do końca okresu rozliczeniowego, czyli do końca miesiąca.

Czy można odwołać lekcję nie ponosząc opłaty za nią?

Lekcje można odwołać bez ponoszenia żadnych kosztów jednak przy zachowaniu pewnych zasad. Lekcja może być odwołana bezpłatnie jeśli klient poinformuje o tym nauczyciela 24 godziny przed zaplanowaną lekcją. Jako iż niekorzystne dla szkoły jest utrzymywanie kursów gdzie klient odwołuje bardzo wiele zajęć, w regulaminie szkoły istnieje zapis o limitach na bezpłatne odwołanie zajęć. Dokładny zapis tej zasady znajduje się w punkcie 9 naszego regulaminu. Sprawdź regulamin tutaj https://ilikeenglish.pl/regulamin-szkoly-i-like-english/

 

 

Czy opłata za lekcje zawsze jest taka sama niezależnie od miejsca, w którym ma być prowadzona?

Z zasady koszt lekcji jest taki, jak przedstawia powyższy cennik. Podane ceny już obejmują dojazd lektora na miejsce zajęć. Każdy z naszych lektorów pracuje na przydzielonym terenie. Może okazać się, że nie mamy lektora pracującego we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wtedy zaoferujemy Ci lekcje w centrum miasta lub poprosimy lektora z innego obszaru by przyjeżdżał na Twoje zajęcia, może on jednak poprosić o dopłatę za dojazd. Wtedy przedstawimy inną ofertę cenową.

Czy mam pewność, że lekcje będą dokładnie w tym terminie, który ja sobie zaplanuję?

Proszę mieć na uwadze, że nasi lektorzy mają kilku klientów. Może się okazać, że lektor w danym dniu, o danej godzinie będzie miał już zajęcia z innym kursantem. Wtedy będziemy starali się wybrać termin dogodny dla obu stron, który będzie już stałym terminem spotkań.

Czy można zmienić termin spotkań lub przełożyć pojedyncze zajęcia?

Tak, po wcześniejszym ustaleniu terminu z lektorem prowadzącym, zajęcia mogą być przełożone jednorazowo, tymczasowo lub na stałe.

Co jeśli będę niezadowolony z prowadzonych zajęć?

Bardzo nam zależy na jakości prowadzonych przez naszych lektorów zajęć, przykładamy wszelkich starań do doboru najlepszych nauczycieli. Oczywiście zapytamy wtedy o przyczynę Twojego niezadowolenia, starając się naprawić problem. Jeśli jednak nie będziesz chciał kontynuować już zajęć z danym lektorem, zaproponujemy kogoś innego na dane miejsce lub rozwiążemy umowę, zwracając Tobie pieniądze za niewykorzystane lekcje.

Mam inne pytanie, które nie zostało wymienione w FAQ.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!