Cennik

Ceny podane w poniższych tabelach obowiązują zarówno na zajęcia z lektorem jak i native speakerem. Obejmują one następujące kursy: angielskie konwersacje, General English, Business English, przygotowanie do matury, przygotowanie do testu ósmoklasisty, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE,CAE,CPE. Wszystkie kursy szyte na miarę, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego kursanta!

W przypadku zajęć mocno specjalistycznych (w tym m.in. angielski medyczny, angielski prawniczy, angielski dla branży IT) cena jest wyższa o 20zł od ceny podanej w poniższych tabelach.

CENNIK ZAWIERA PODZIAŁ NA NAUCZANIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO INDYWIDUALNIE I GRUPOWO. KOSZT PODANY W TABELI TO CENA ZA JEDNOSTKĘ LEKCYJNĄ.

OFERTA UWZGLĘDNIA LEKCJE ANGIELSKIEGO ONLINE, W SIEDZIBIE SZKOŁY NA UL. 27 GRUDNIA 17/19 W POZNANIU ORAZ Z DOJAZDEM DO KLIENTA NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.

Zajęcia indywidualne

45 min 60 min 90 min
online 90 zł 100 zł 145 zł
w siedzibie szkoły 100 zł 120 zł 170 zł
w siedzibie klienta 100 zł + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd * 120 zł + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd * 170 zł + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd *

 

Stwórz własną grupę dwuosobową

Cena już od 55zł/osoba za lekcję!

Oferta kierowana do grup prywatnych (rodzina, znajomi, przyjaciele itp.) oraz firmowych (grupy pracowników).

45 min 60 min 90 min
online 55 zł/os. 60 zł/os. 85 zł/os.
w siedzibie szkoły 60 zł/os. 70 zł/os. 95 zł/os.
w siedzibie klienta 60 zł/os. + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd* 70 zł/os. + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd* 95 zł/os. + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd*

 

Stwórz własną grupę od 3 do 4 osób

Cena już od 32zł/osoba za lekcję!

Oferta kierowana do grup prywatnych (rodzina, znajomi itp.) oraz firmowych (grupy pracowników).

         
45 min 60 min 90 min
online 130 zł/grupa 140 zł/grupa 190 zł/grupa
w siedzibie szkoły 150 zł/grupa 160 zł/grupa 210 zł/grupa
w siedzibie klienta 140 zł/grupa + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd *160 zł/grupa + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd * 210 zł/grupa + ewentualna dodatkowa opłata za dojazd *

* Opłata za dojazd obliczana jest indywidualnie przed rozpoczęciem kursu. Na cenę ma wpływ dokładny adres oraz liczba zajęć danego dnia we wskazanej lokalizacji. Szkoła może zaoferować dojazd bez dodatkowej opłaty w przypadku kilku lekcji pod rząd organizowanych pod wskazanym adresem lub dogodnej lokalizacji dla nauczyciela.

 

 

OFERTA DLA FIRM

Zapytaj o indywidualną ofertę naszego konsultanta. Na zlecenie firmy można również zorganizować kurs dla większej grupy.

 

Istnieje możliwość negocjacji powyższych cen podczas realizacji powyżej 4 lekcji tygodniowo.

 

FAQ

Frequently Asked Questions

W jaki sposób i z jaką częstotliwością dokonuje się opłaty za zajęcia?

Umowa na lekcje zawierana jest na czas nieokreślony, dlatego klient dokonuje opłaty za lekcje co miesiąc. Opłaty dokonuje się przelewem na konto firmowe zawarte w umowie, zawsze z góry za cały okres rozliczeniowy. Klient otrzymuje plan lekcji na najbliższy miesiąc z wyliczoną kwotą do zapłaty, a opłaty dokonuje się po zaakceptowaniu planu. W przypadku odwołania poszczególnych zajęć, opłata za niewykorzystane lekcje przenoszona jest na kolejny miesiąc.

Czy muszę podpisywać umowę już przed pierwszą lekcją i płacić za cały miesiąc?

Nie. W przypadku pierwszej lekcji, zawierana jest umowa na lekcję próbną. Opłata za lekcję musi być dokonana przed rozpoczęciem się zajęć. Gdy klient decyduje się na kontynuację, zawierana jest umowa na czas nieokreślony, a klient dokonuje z góry opłaty za wszystkie lekcje do końca okresu rozliczeniowego, czyli do końca miesiąca.

Co jeśli będę niezadowolony z prowadzonych zajęć?

Bardzo nam zależy na jakości prowadzonych przez naszych lektorów zajęć, przykładamy wszelkich starań do doboru najlepszych nauczycieli. Oczywiście zapytamy wtedy o przyczynę Twojego niezadowolenia, starając się naprawić problem. Jeśli jednak nie będziesz chciał kontynuować już zajęć z danym lektorem, zaproponujemy kogoś innego na dane miejsce lub rozwiążemy umowę, zwracając Tobie pieniądze za niewykorzystane lekcje.

Czy można odwołać lekcję nie ponosząc opłaty za nią?

Lekcje można odwołać bez ponoszenia żadnych kosztów jednak przy zachowaniu pewnych zasad. Lekcja może być odwołana bezpłatnie jeśli klient poinformuje o tym nauczyciela 24 godziny przed zaplanowaną lekcją. Szkoła oferuje zajęcia z regularnym terminem zajęć lub pakietowe z nieregularnym terminem zajęć. W przypadku zajęć z regularnym terminem obowiązuje limit na liczbę odwoływanych zajęć. Klientom, którzy mają problem z dotrzymaniem stałego terminu zajęć zalecamy zajęcia w formie pakietowej ze zmiennym terminem. Sprawdź regulamin tutaj https://ilikeenglish.pl/regulamin-szkoly-i-like-english/

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!