Indywidualny kurs angielskiego dla dorosłych

Coraz więcej dorosłych osób decyduje się na oferowane przez nas indywidualne kursy języka angielskiego. Są to zarówno osoby, które już wcześniej uczyły się j. angielskiego jak i te zupełnie początkujące. Na naukę języka nigdy nie jest za późno, a jego znajomości daje nam wiele korzyści. Pozwala lepiej radzić sobie podczas podróży zagranicznych lub też zmienić pracę na lepszą. Nasz kurs jest w pełni dostosowany do twojego celu nauki, do Twoich umiejętności oraz Twojego grafiku. Bardzo często do kursy podchodzą małżeństwa, które podczas wspólnej nauki wzajemnie się motywują. Lekcje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze, dokładamy też wszelkich starań by były skuteczne.

Jak uczymy angielskiego podczas kursu indywidualnego?

W pierwszej kolejności omówimy z Tobą Twój cel nauki oraz zbadamy jaki masz poziom języka angielskiego. Sprawdzian wiedzy przebiega dwuetapowo. Najpierw poprosimy Cię o wykonanie testu wielokrotnego wyboru, który jasno pokaże nam do jakiego poziomu radzisz sobie z językiem angielskim. Drugi etap to rozmowa po angielsku, dzięki której poznajemy Twoją płynność mowy, zasoby słownictwa oraz umiejętność tworzenia prawidłowo gramatycznych zdań w spontanicznej rozmowie. Temat naszych rozmów jest przemyślany, co daje nam możliwość dokładnej oceny Twojego poziomu j. angielskiego. Pod koniec testu, dokładnie omówimy z Tobą Twój wynik, Twoje mocne i słabe strony, oraz poziom jaki wynika z testu. To da Tobie większy pogląd na to, na czym powinniśmy się skupić podczas naszych zajęć.

Po pierwszej lekcji, która daje nam pogląd na Twoją wiedzę i oczekiwania dotyczące kursu, możemy ruszać z tematem ;) Tworzony program jest elastyczny, wiele zależy od tego co ustalisz z lektorem. Najczęściej oferujemy naszym kursantom pracę z właściwie dobranym podręcznikiem, gdyż nadaje on lekcjom porządek. Dobry podręcznik przy prawidłowym podejściu lektora do nauki, ćwiczy każdą umiejętność językową tj. nowe słownictwo, gramatykę, czytanie i słuchanie ze zrozumiem, mowę i komunikację w języku angielskim. Nasi lektorzy by urozmaicać lekcję przynoszą na zajęcia również dodatkowe materiały, takie jak interesujące artykuły angielskie, które są bazą do dyskusji, ciekawe filmiki w języku angielskim, przydatne ćwiczenia i testy gramatyczne. Na lekcji komunikujemy się jak najwięcej w języku angielskim.

Mamy również specjalnie dobrane materiały do nauki dla osób, których celem jest szybkie i skuteczne nauczenie się posługiwania językiem angielskim podczas podróży zagranicznych. Nasze materiały dzielą się tematycznie, są to działy takie jak: j. angielski w hotelu, w restauracji, na lotnisku itd. W każdym pojawia się praktyczne słownictwo, ćwiczymy wiele dialogów przydatnych w poszczególnych sytuacjach, cały czas ucząc się również pozostałych umiejętności językowych tj. słuchania, mówienia, czytania ze zrozumieniem, pisania oraz gramatyki.

Polecamy również zajęcia za naszymi Native Speakerami, z którymi faktycznie poczujesz jak to jest rozmawiać z obcokrajowcem. Są to głównie osoby narodowości Brytyjskiej i Amerykańskiej. Ich zadaniem jest przede wszystkim ćwiczenie z Tobą rozmowy w języku angielskim oraz nauka przydatnego słownictwa i zwrotów angielskich przydatnych w codziennej konwersacji. Popularnością cieszą się również kursy, w których naszego kursanta prowadzi dwóch lektorów. Jeden z nich to Native Speaker, z którym głównie ćwiczysz komunikację w języku angielskim, drugi natomiast to Polak, który dokładniej nauczy Cie gramatyki i pozostałych aspektów języka. Oboje współpracują ze sobą tworząc dla Ciebie idealny program nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, w którym przedstawiamy angielskie artykuły do czytania oraz porady na skuteczną i interesującą naukę języka angielskiego.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia mogą odbywać się w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19, online lub z dojazdem do klienta.

Opinie o kursie


PANI MAGDALENA – kursantka (40lat), mama 13-letniej Oli (również kursantki)

Prowadzony kurs – Indywidualny program nauczania dla dorosłych

„Z p. Roksaną ze szkoły I LIKE ENGLISH uczymy się j. angielskiego od kilku miesięcy. Pełen profesjonalizm. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Z każdą lekcja robimy widoczne postępy. Zajęcia są dostosowane do naszych umiejętności. Pomaga przełamać stres związany z mówieniem w języku angielskim osobom w średnim wieku. Jeżeli ktoś poszukuje zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam.”
12 Styczeń 2015

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Uczymy osoby prywatne oraz firmy. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Dla każdego kursanta tworzymy indywidualny program nauczania. Oferujemy angielski ogólny, biznesowy (w tym branżowy), kursy konwersacyjne oraz przygotowanie do certyfikatów Cambridge (FCE,CAE,CPE). W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury lub egzaminu ósmoklasisty.

Learn efficiently and enjoy English!