Przygotowanie do matury i egzaminu ósmoklasisty

W pierwszej kolejności egzamin ósmoklasisty, następnie matura. Dwa ważne egzaminy, mający ogromny wpływ na przyszłość nastolatka. Szkoły licealne znacznie różnią się poziomami, a ta do której dostanie się ósmoklasista, mocno zależy od wyniku egzaminu ósmoklasisty. Następnie matura, która decyduje o szansie na dostanie się na wymarzoną uczelnię.

Nasi lektorzy doskonale znają wymogi powyższych egzaminów dotyczące części języka obcego. Wiedzą na co kłaść nacisk podczas nauki i dokładnie sprawdzają umiejętności kursanta. Nadrabiają zaległości, które zaobserwują oraz ćwiczą to w czym kursant już jest dobry, by był jeszcze lepszy. I dlatego właśnie prywatne lekcje przygotowujące do matury i egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego są najlepszym wyborem, bo tutaj trzeba się skupić na jednostce.

Na lekcjach nasi lektorzy głównie bazują na podręcznikach przygotowujących do matury i egzaminu ósmoklasisty, ale też mają dodatkowe interesujące, przydatne materiały. Bardzo ważne jest również przeprowadzanie próbnych testów, na których pilnujemy czasu i zasad, aby nasz uczeń był idealnie przygotowany na to co czeka go na finalnym egzaminie. Zarówno matura jak i egzamin gimnazjalny mają swoją własną specyfikę, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą każdego z nich.

Kursy prowadzone są indywidualnie, w parze lub małej grupie utworzonej przez kursanta. Nasi lektorzy są mobilni, na zajęcia dojeżdżają do ucznia. Zajęcia mogą się również odbywać w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19 lub online.

 

Wybierz interesujący Cie kurs i dowiedz się więcej:

 

Kurs przygotowowujący do egzaminu ósmoklasisty

Kurs przygotowujący do matury

Lekcje stacjonarnie, online lub z dojazdem do klienta

Oferujemy Tobie zajęcia w naszych komfortowych salach lekcyjnych znajdujących się w centrum Poznania, online, lub nasz lektor przyjedzie do Ciebie.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać sie do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy i native speakerzy z pasją do nauczania

Nasi nauczyciele to osoby z energią i pasją do nauczania. Każdy posiada odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje do pracy w swoim zawodzie. U nas jesteś w dobrych rękach!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290  email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.
Learn efficiently and enjoy English!