Kursy dla placówek oświatowych

Zdajemy sobie sprawę, że dyrektor prowadzący większą placówkę oświatową, ma na głowie wiele obowiązków. Wiemy też, jak trudno obecnie jest znaleźć na prawdę dobrego nauczyciela języka angielskiego.

Z oferty naszej Szkoły skorzystała już niejedna placówka oświatowa. Jako dyrektor możesz być spokojny, że Twoi uczniowie/studenci oraz pracownicy, będą w dobrych rękach, a my rozliczmy się z Tobą w prosty sposób fakturą.

Wszyscy nasi lektorzy to absolwenci filologii angielskiej oraz posiadający odpowiednie certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego. Współpracują z nami również native speakerzy z Wielkiej Brytanii, USA oraz z Australii. Wszyscy doświadczeni w zawodzie nauczyciela.

Na Państwa zlecenie wybierzemy lektora, który specjalizuje się w danym typie kursu: angielski ogólny (general English), biznesowy (general English), konwersacyjny; dla dorosłych, studentów, nastolatków czy dzieci.  Zdajemy sobie sprawę, że nie ma specjalistów od wszystkiego, dlatego znamy dobrze naszych lektorów i wiem kogo wybrać na przydzielone zlecenie, tak aby klient był zadowolony i poprzez naukę osiągał swój cel.

Z nami możesz być spokojny, że dla Twojej branży wybierzemy lektora, który w danej tematyce będzie czuł się jak ryba w wodzie, co przyczyni się do zadowolenia i sukcesów Twoich kursantów!

Jeśli w danym momencie nie będziemy mieli w zespole dostępnego lektora, który byłby odpowiedni na Państwa zlecenie, podejmujemy się zrekrutowania dla Państwa odpowiedniego kandydata (dotyczy to większych zleceń tj. powyżej 5 lekcji  tygodniowo)

W naszej szkole mocno stawiamy na indywidualne podejście do klienta, gdyż każda branża ma swoje indywidualne potrzeby!

Opinie o kursie


„Pełen profesjonalizm! Do naszego liceum postanowiliśmy wprowadzić zajęcia z English native speakerem 3 lata temu. Zaczęło się od jednych dodatkowych zajęć, uczniowie jednak byli tak zadowoleni, że obecnie szkoła I LIKE ENGLISH zapewnia nam kursy z wykładowcami z USA, Wielkiej Brytanii i Australii, kilka grup tygodniowo. Współpraca ze szkołą bardzo udana, nigdy nie wypadły nam żadne zajęcia, sprawnie organizują zastępstwa. Szkoła godna polecenia.”
17.09.2019

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać się do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!