Kontakt

Gdzie odbywają się nasze lekcje?

Dojeżdżamy do klienta na terenie Poznania i okolic

Dla Twojego komfortu, wygody i oszczędności czasu, nasz lektor przyjeżdża na zajęcia do Ciebie pod wskazane miejsce. Najczęściej jest to dom klienta lub biuro. Zajęcia odbywają się tam regularnie we wspólnie ustalonym terminie.

Nasz zespół składa się z wielu lektorów, gdzie każdy pracuje na wyznaczonym obszarze. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność lektorów w Twoim rejonie.

Komfortowe sale do nauki w samym centrum miasta na ul. 27 grudnia 17/19 w Poznaniu

Dla osób preferujących uczyć się w specjalnie dostosowanym do nauki miejscu, mamy do zaoferowania wynajmowane przez nas sale w samym centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19. Sala może być zarezerwowana tylko na Twoje zajęcia, stwarzając Ci idealne warunki do nauki. Sale przystosowane są zarówno do zajęć indywidualnych jak i grupowych.

Informujemy, że są to sale wynajmowane do prowadzenia lekcji. Nasze biuro jest mobilne, nie stacjonujemy pod podanym adresem na co dzień. By zadać pytania lub zapisać się na zajęcia zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź poprzez formularz kontaktowy.

Jesteśmy szkołą językową działającą mobilnie. By zapisać się na kurs lub zadać dodatkowe pytania skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, a wtedy my skontaktujemy się z Tobą.

Telefon kom. 609 310 464
Email: kontakt@ilikeenglish.pl

Formularz kontaktowy:

Learn efficiently and enjoy English!