Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Ethan

Ethan

Native speaker from the USA

I am certified TEFL teacher from New York. I’ve worked as an English teacher for over 7 years. My teaching career started in South Korea where I taught English to primary school children. I learned a lot in those years and am forever indebted to their warm heartedness , patience and for sharing their culture with me. After that I taught English and American History in China. I was able to turn around a history program at a boarding school from having no academic success to a more reputable standing within the school. My students were able to earn AP ( Advanced Placement ) credit which can be used towards a degree in American Universities. Now I am hoping to find some students in Poland that are interested in improving their spoken English and would like to have a good time during that process.

On a more personal level, I do enjoy playing video games and I never get bored talking about them. Other hobbies of mine are reading, playing squash, going for long walks and talking about how I love cats.

Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

Agata

Agata

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego od 2012 roku. Mam doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, biznesowe oraz specjalistyczne. Przygotowuję też do egzaminów oraz certyfikatów językowych.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Moje umiejętności językowe potwierdza certyfikat na poziomie zaawansowanym – CAE. Angielskiemu zawdzięczam dużo, jego znajomość otworzyła w moim życiu  wiele drzwi – do pracy, do upragnionego kursu za granicą, do porozumiewania się bez problemu na całym świecie i wreszcie do swobodnej komunikacji z moim partnerem.
Na lekcję zawszę przynoszę ciekawe materiały oraz dobry humor. Staram się także jak najwięcej czasu poświęcić na komunikację. Z przyjemnością przekazuję wiedzę moim uczniom, ale także wiele się od nich uczę. Wykorzystuję gry i zabawy językowe i to nie tylko z najmłodszymi uczniami.

Prywatnie kocham podróże oraz próbowanie nowych rzeczy – ostatnie 2 lata spędziłam w Szwecji prowadząc zajęcia online, udało mi się także odwiedzić upragnioną Nową Zelandię. Poza tym jak tylko mogę tańczę, gotuję albo czytam kryminały.

Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.?

Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Robert

Robert

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na UAM w Poznaniu, a nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od  ponad 20 lat. Od samego początku poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę na temat nauczana języka angielskiego uczestnicząc w wielu konferencjach i warsztatach metodycznych dla nauczycieli języków obcych. Jestem członkiem IATEFL – Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego jako Obcego. Posiadam także doświadczenie nauczania języka angielskiego w środowisku wielokulturowym, uczyłem tego języka 2 lata w Japonii.

Prowadzę lekcje indywidualne i grupowe oraz Business English na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno dla młodzieży jaki i osób dorosłych. Przygotowuję także do matury, egzaminów szkolnych oraz egzaminów Cambridge. Nauczanie języka angielskiego opiera się na właściwej komunikacji, interakcji między uczniem a nauczycielem, a lekcje przygotowuję uwzględniając poziom zaawansowania, potrzeby i predyspozycje ucznia. Uczę prowadzenia rozmów w odpowiednim kontekście sytuacyjnym oraz w oparciu o najnowsze osiągniecia z zakresu neurolingwistyki, w której motywacja ucznia odgrywa kluczową rolę.

Jestem pasjonatem podróży i aktywnego zwiedzania oraz poznawania nowych kultur. Znajomość języków obcych znacznie to ułatwia. Podróżowałem po Europie, a także byłem i mieszkałem 2 lata w Japonii, odwiedziłem USA , Meksyk oraz Tajwan. Uwielbiam spacery w lesie, spływy kajakowe oraz narty. Ogromną przyjemność sprawia mi czytanie i słuchanie muzyki oraz fotografowanie.

Łukasz

Łukasz

Lektor języka angielskiego

Witam wszystkich! Jestem magistrem anglistyki na UAM a języka angielskiego uczę już od 2004 roku. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w pracy z ogromną ilością ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach językowych. Zawsze dostosowuję zakres i zagadnienia zajęć pod zapotrzebowanie danej osoby dzięki czemu lekcje są maksymalnie efektywne a moi kursanci zdobywają kompetencje językowe przydatne w ich konkretnym przypadku. W sferę moich specjalizacji wchodzą: język angielski dla dzieci na poziomach od przedszkola przez szkołę podstawową i gimnazjum do szkoły średniej, matura podstawowa i rozszerzona oraz język ogólny dla dorosłych. Jeśli chodzi o zakresy specjalistyczne to są to: angielski biznesowy (wyjazdy służbowe, prezentacje, HR, negocjacje handlowe, marketing), angielski techniczny (elektronika, budownictwo, produkcja, innowacje), angielski finansowy (księgowość, bankowość), angielski dla logistyki (łańcuch dostaw, zamówienia, dokumentacja)oraz angielski dla branży turystycznej (obsługa ruchu turystycznego, rezerwacje, odprawy). Wolny czas poświęcam na spływy kajakowe i wyprawy górskie

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

?Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!? albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!? – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Julia

Julia

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielskiej na UAM w Poznaniu wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam z ludźmi różnych narodowości, co pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że można odnosić sukcesy za granicą, mając przeciętny poziom znajomości języka angielskiego. Uważam, że najważniejsza jest chęć komunikacji, odwaga i motywacja. Podczas moich zajęć dokładam wszelkich starań aby uczniowie przełamywali swoje bariery językowe i mówili jak najwięcej. Po roku w Londynie przez prawie sześć lat pracowałam w Hiszpanii w szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność obserwować postępy moich grup na przestrzeni kilku semestrów. Najlepsze momenty w pracy nauczycielki to słyszeć jak uczeń, którego pamięta się jako nowicjusza, swobodnie używa nowych struktur i zwrotów.Co jakiś czas sama próbuję nauczyć się nowej umiejętności, żeby przypomnieć sobie, jak to jest być po tej drugiej stronie. Lekcje tenisa uświadomiły mi, jak ważne jest bycie wyraźnie pochwalonym za umiejętne wykorzystanie nowej wiedzy. Kurs języka niemieckiego nauczył mnie pokory i pokazał, że czasem zmotywowanie samego siebie to połowa sukcesu.

Amy

Amy

Native speaker from Canada

 
Hi! I’m a native English speaker born and raised in Ottawa, Canada. I am a TESOL certified English instructor who has been teaching part-time and casually for as long as I can remember… My very first job was as a French tutor, then a swimming instructor, and later a teaching assistant while studying a Masters in Design. I studied neuropsychology and systems design before becoming a psychometrist and later a design researcher. I’ve worked and lived in Seattle, Vancouver, and Toronto before moving to Poznan. Teaching English is a privilege! My lessons serve as a platform to dive deeper into topics about the psychology of everyday things, philosophy, and the intersection of work and play. I try and bring humor to every class because life is short and laughing is good for the soul. When I’m not teaching I’m probably reading, painting, or singing. 
Creanna

Creanna

Native speaker from the USA

Hi! My name is Creanna. I am from Minnesota, USA. I am an English teacher certified in TEFL. I also have a bachelor’s degree in French and Communication. I am fascinated by languages. I’ve always dreamed of living in Europe and I’m so excited to experience it now! I have really enjoyed living in Poland and learning more about the culture. I love meeting new people and seeing new cities. I have plenty of experience teaching children and adults. I structure my lessons around the needs of the client. If you enjoy having conversations and discussing current events – we can do that. If you need to review grammar – I can help you with that as well! I strive to make learning fun and interesting. Some of my interests are fashion, painting and world history. I love to read and go for long walks in parks or the city. I look forward to meeting you!

Agnieszka

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Język angielski zawsze był moją pasją, która dawała mi dużo radości. Postanowiłam tą radością dzielić się z innymi. Ukończyłam pedagogikę z językiem angielskim na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia i którzy sami zauważają swoje postępy w nauce. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju.

Na co dzień obcuję z językiem przez kontakt z anglojęzycznymi przyjaciółmi. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem była też dla mnie praca na campie w USA, dzięki której poznałam żywy i codzienny język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, szczególnie górskich wędrówek (od kilku lat zdobywam Koronę Gór Polskich) oraz adrenaliny (dwukrotnie wykonałam skok spadochronowy a w najbliższej przyszłości planuję ukończyć kurs na samodzielnego skoczka).


Michael W

Michael W

Native speaker from the USA

Hello! I am from Los Angeles, California and I moved to Poland three years ago. I have always wanted to live in Europe in some capacity.  After months of planning and thinking, I finally threw caution to the wind and took advantage of an opportunity that allowed me to accomplish one of my life dreams.  So far it has been an experience I could not have imagined, and it hasn’t always been easy.  I have really enjoyed living in Poland and learning more about the culture and exploring a variety of cities here.  Since moving, I have primarily been teaching conversational English to individuals and it has been gratifying to find people who are enthusiastic to learn the English language.

My professional background is in law, where I previously worked for a law firm for 13 years.  My primary function was filing patents and trademarks with the USPTO (United States Patent Office); as such, I have extensive knowledge of working in a business environment.  Collectively, I have a background of working in law firms for more than two decades.

My goal is to make learning fun by creating a comfortable and casual environment.  My hobbies are exploring Poland when the opportunity arrives, cooking, playing basketball, taking long walks in the forest, and competitive Nordic walking.

I look forward to having a conversation with you.

Andrew

Andrew

Native speaker from the USA

I grew up in San Francisco, California. My mother was American, and my father was English, which is why I have British nationality as well as American. (I have an American accent.) I went to Yale University (English language and literature), spent a year studying French in Dijon, France, and then studied law at the University of Chicago. After years of working at a large law firm in New York, I studied French gastronomy in Paris. That led to my starting two food businesses in England – first a high-end ice cream company, and then a French restaurant.
I love teaching – English, law, history, cooking, anything I can teach. It’s the connection with my students that is so rewarding, the sharing of information, the excitement of helping them to discover and master a new topic. I first came to Poland because of an interest in history. It didn’t take long to meet a Polish woman. We now have two wonderful bi-lingual children. Nothing could be better.


Michał

Michał

Lektor języka angielskiego

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem absolwentem filologii angielskiej w Poznaniu. Uczę głównie starszą młodzież oraz osoby dorosłe. Z powodzeniem przygotowuję swoich kursantów do zdania egzaminu maturalnego oraz do uzyskania certyfikatów takich jak FCE i TELC.

Od najmłodszych lat interesuję się językiem angielskim oraz kulturą amerykańską. Na swoich zajęciach staram się przekazywać słuchaczom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne zastosowanie umiejętności językowych w konkretnych kontekstach, biorąc pod uwagę kulturę i obyczaje anglojęzycznych krajów. Moim mottem zawodowym jest korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w celu przekazywania i rozwoju umiejętności językowych u kursantów, oraz nauczanie w miłej, profesjonalnej atmosferze.


Francisco

Francisco

Naitve speaker from Canada

I am a bilingual native English and Spanish teacher from Canada. My family is originally from Central America a country called El Salvador. We immigrated to Canada over thirty years ago when I was still a little boy hence why I am bilingual. 
 
I have worked in business management most of my life but have been teaching English for 3 years since acquiring my TEFL certificate. I enjoy teaching people from all backgrounds and ages. I recently moved to Poland and I’m working online with a few schools.
 
I teach individual, groups, general and business English classes as well a Spanish classes. In my private time I truly enjoy traveling and photography. I have been lucky enough to travel to 14 different countries. From my travels I have learned to communicate and share with many different cultures. And it brings me joy being able to exchange experiences and languages.
 
I would love to have the opportunity to help you reach your goal of becoming a fluent English speaker!


Celina

Celina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15-tu lat pracuję jako lektor w szkołach językowych, głównie z uczniami dorosłymi i starszą młodzieżą. Mam za sobą tysiące przeprowadzonych lekcji, co pomogło mi opracować  efektywne metody nauczania.

Lekcje prowadzę w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (także tworzone przeze mnie). Jestem autorką podręcznika  dla poziomów A2 i B1 „Grammar and Speaking Upgrade” . Są to materiały skierowane do uczniów dorosłych, chcących udoskonalić/powtórzyć gramatykę i poprawić umiejętność mówienia – dwie najczęściej zgłaszane potrzeby. Idealne też dla tych „wiecznie początkujących”, którzy wreszcie chcą przejść dalej.

Na swoich zajęciach gwarantuję połączenie pełnego profesjonalizmu i bezstresowej atmosfery. 

W czasie wolnym lubię odkrywać nowe restauracje i kawiarnie, uczyć się języka szwedzkiego, bawić się moim językiem ojczystym grając w Scrabble w klubie w Poznaniu, pływać i korzystać z innych atrakcji wodnych, najchętniej na Termach Maltańskich.


Bartek

Bartek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi. Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury i innych egzaminów językowych. W swoje lekcje wplatam wszystkie elementy j. angielskiego, ale przede wszystkim skupiam się na sprawnej komunikacji i poprawnej wymowie. Można znać wszelakie struktury gramatyczne, ale nic to nie da jeśli boimy się odezwać za granicą. Staram się przełamać ten strach wśród swoich uczniów poprzez rozmaite ćwiczenia. Wolny czas przeznaczam na grę w szachy i podróże.


Agnieszka W

Agnieszka W

Lektor języka angielskiego

Jestem doktorem nauk humanistycznych UAM w Poznaniu z certyfikatem Cambridge Advanced English (CAE). Posiadam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne związane m.in. z pracą jako EFL Academic Teacher na uniwersytecie w Chinach. W latach 2013-2017 pracowałam w jednym z azjatyckich centrów badawczo-rozwojowych (R&D) jako Linguistic Projects Coordinator /Computational Linguist. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez doświadczenie i odkrywanie – czemu mogą służyć m.in.: gry dydaktyczne i interaktywne, logiczne rozumienie gramatyki, konwersacje formalne i nieformalne, poszerzanie zasobu słownictwa, zdobywanie wiedzy translatorskiej, listeningi, pisanie różnych form wypowiedzi, czytanie ze zrozumieniem czy ćwiczenie poprawnej wymowy. Przygotowuję m.in. do matury z języka angielskiego czy do certyfikatów (np. FCE, CAE).

Języki obce są narzędziem mojej pracy, ale też przede wszystkim pasją i kluczem do próby poznania innych kultur. Ta ciekawość nieustannie motywuje mnie do działania. Po godzinach uczę się nowych języków obcych, a kiedy tylko sprzyja czas – pakuję się i jadę w świat.


Ola

Ola

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej z językiem hiszpańskim. Obecnie kontynuuję naukę na poziomie magisterskim (Filologia angielska o specjalności komunikacja wizerunkowo-mediacyjna.) Od dziecka pasjonują mnie języki obce oraz inne kultury. Do tej pory udało mi się odwiedzić takie stolice jak Londyn czy Berlin, gdzie mogłam szlifować swoje umiejętności językowe.

Już podczas studiów licencjackich prowadziłam lekcje indywidualne z dziećmi, głównie uczniami szkoły podstawowej. Praca z młodzieżą i możliwość przekazania im wiedzy przynosi mi wiele satysfakcji i radości :)

Lubię aktywnie spędzać wolny czas, szczególnie na świeżym powietrzu. Dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze i rolkach, jednak czasami lubię też obejrzeć dobry film lub serial.


Kirill

Kirill

Lektor języka angielskiego

Hello! My name is Kirill and I’m a living proof that if you pursue your dreams and spend a lot of time on what you want and love you can achieve the goals you want so bad. I started learning English in my first school year and fell in love with this language. That made me wanted to travel and meet people of different cultures. Although the thing was that I lived in a small city of Siberia, a place far away from the rest of the World. Nevertheless, I set a goal to move to Europe and dedicated a lot of time to it. I’ve graduated from Siberian Federal University as an English interpreter and then become an English teacher which I enjoy so much. Now, finally, after many years, I achieved my goal and chose the beautiful country of Poland to live in. So, here I am, ready to share my knowledge with you in the very heart of Europe.


Ewelina

Ewelina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Mam doświadczenie w nauczaniu dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Na lekcjach stawiam na luz i swobodę – wplatam różne aktywności, gry i zabawy, aby uczniom nauka kojarzyła się z przyjemnością,a nie z przykrą koniecznością. Plan lekcji tworzę nie tylko w oparciu o Twoje potrzeby, ale i zainteresowania, bo wierzę, że spersonalizowana nauka jest efektywniejsza. Kładę również szczególny nacisk na fonetykę, bo wiem, że często to właśnie strach przed błędną wymową przyczynia się do odczuwania bariery językowej.

W wolnym czasie spaceruję po Poznaniu z audiobookiem w uszach. Lubię też piec, więc może się zdarzyć, że na lekcję przyjdę z pudełkiem ciastek czy babeczek, których sama nie zmogłam (zero waste ;))

Charles

Charles

Native speaker from the UK

Born and raised in London, my family and I have moved to Poznan which is a vibrant and beautiful city in itself. I have travelled extensively, having visited forty countries over the years across both hemispheres. In addition I have a deep appreciation of world cinema. 
 
Having read archaeology at the University of London in addition to being a certified English teacher, allows for me to provide a broad depth to the English language that I can pass onto you. I will equip you with the linguistic and cultural skills that you require

in a relaxed environment, in order to achieve your goals whilst studying English. 
 

 

Daria

Daria

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką edukacji elementarnej i języka angielskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od najmłodszych lat pasjonowały mnie języki obce, a kontakt i praca z innymi ludźmi sprawiała mi ogromną przyjemność, więc zostanie nauczycielem języka angielskiego było logicznym krokiem. Obserwowanie postępów moich uczniów, utwierdza mnie w przekonaniu, że był to właściwy wybór. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci, lecz pracę z dorosłymi bardzo sobie cenię i równie dobrze się w niej odnajduję. Zawsze staram się dopasować zajęcia do potrzeb klienta, jednocześnie kładąc nacisk na rozwijanie komunikatywności.
Wolne chwile wypełniam grami planszowymi, czytaniem książek oraz długimi spacerami.
 

 

Shar

Shar

Native speaker from the UK

I am a qualified ESL teacher. I have both offline and online teaching experience. Most recently I have been teaching grades 3-8 in Hangzhou, Zhejiang. I have taught both young children as well as adults. I have taught a whole range of subjects such as English, Science, Maths, Business English etc…

I have a Bachelor’s in Journalism which gives me an excellent command of the English Language, a 140 TEFL certificate completed with I-to-I and next year I will begin my PGCEi in education through Nottingham University. In addition to this I genuinely enjoy teaching and have done so since I was sixteen through various platforms whether it be through coaching football, volunteering at a local tuition centre or even during my travels in Thailand to local families.

My hobbies include: working out, calligraphy, creative writing, learning languages and traveling :)

 

 

Marek

Marek

Lektor języka angielskiego

 

Magister filologii angielskiej UAM z uprawnieniami pedagogicznymi – nauczyciel akademicki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, pracował ze studentami zarówno na uczelniach polskich, jak i zagranicznych. Równolegle prowadził kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych po osoby dorosłe, na wszystkich poziomach zaawansowania znajomości języka angielskiego, przygotowując zainteresowanych do egzaminów maturalnych i Cambridge English. W procesie nauczania zwraca uwagę nie tylko na przyjazną atmosferę i wszystkie aspekty, związane z przyswajaniem znajomości języka obcego (mówienie, słuchanie, gramatyka, słownictwo, pisanie etc.), ale także na dopasowanie programu i materiałów do indywidualnych potrzeb uczestników kursu. Z kolei jako pasjonat podróży, przywiązuje ogromną wagę także do umiejętności komunikacji, zachęcając uczniów, studentów i kursantów do posługiwania się językiem angielskim w zróżnicowanych kontekstach sytuacyjnych. Bo jak mówi jedno ze wschodnich przysłów, nawet najlepsza znajomość mapy nie zastąpi radości podróżowania. I tak samo jest z językiem obcym – teoria musi iść w parze z praktyką…

Arek

Arek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem studiów doktorskich z filologii języka angielskiego oraz kolegium nauczycielskiego, w którym nabyłem wciąż wzbogacaną, obszerną wiedzę metodologiczną. Nauczam języka angielskiego od ponad 12 lat, w trakcie których zdobyłem doświadczenie zarówno w prowadzeniu wykładów z dużymi grupami, jak i kursów tworzonych od podstaw z myślą o nauczaniu indywidualnym. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i zainteresowań z łatwością nawiązuję kontakt z osobami o przeróżnych profilach zawodowych i osobowościowych, przykładając wielką uwagę nie tylko do produktywności naszych zajęć, ale i atmosfery trwającej w ich trakcie. Oprócz niej moi uczniowie cenią moje lekcje również za dużą uwagę przykładaną do ćwiczeń umiejętności komunikacyjnych, w tym poprawnej wymowy i użycia rzeczywiście występujących w codziennej mowie konstrukcji językowych. Niezależnie, czy stawiasz pierwsze kroki w alfabecie, czy przygotowujesz się do CPE, znajdziesz w moim asortymencie mnóstwo autorskich narzędzi, które pomogą Ci w przyjemny i motywujący do nauki własnej sposób poczynić prędkie i trwałe postępy.

Ola P

Ola P

Lektor języka angielskiego

Jestem z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalnością nauczycielską o specjalizacji literaturoznawczej. Już podczas studiów miałam przyjemność pracować jednocześnie z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi oraz z dorosłymi. Następnie skupiłam się na zajęciach indywidualnych, zwłaszcza z konwersacji, z dorosłymi uczniami oraz na przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych. Współpracowałam także z pracownikami biznesowymi, prowadząc business English w siedzibach firm. Ponadto uczyłam w państwowej szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Nauczanie języka od 10 lat jest moją codziennością, a kontakt z językiem mam już od dziecka.

Największą satysfakcję z pracy przynosi mi zadowolenie uczniów, zwłaszcza, gdy widzę podekscytowanie przy pytaniu „Co dziś będziemy robić?” i radość z kolejnego spotkania. Wtedy czuję, że praca ma ogromny sens, a uczniowie nie mogą się doczekać kolejnych zajęć. Bardzo dużą satysfakcję sprawiają mi komplementy od uczniów, którzy chętnie informują o tym, co udało im się osiągnąć po naszych zajęciach oraz ich refleksje na tematy pojawiające się na zajęciach.

W wolnych chwilach podejmuję mnóstwo aktywności, ostatnio najbardziej interesuję się fotografią oraz płytami winylowymi, a także szukaniem ciekawych miejsc zarówno tych bliżej, jak i tych dalej na mapie.

Mike G

Mike G

Native speaker from the USA

Howdy! I am a native English speaker from the United States; I’m TEFL/TESOL certified and my preferences include teaching Conversational and Business English – I have a University background in Global Business. Also, through the pandemic, I’ve been teaching Young Learners online, and I’m confident in my ability to provide a fun and productive environment for everyone.

There is so much more to English than words and translations. Going deeper into the philosophy and the function of language is my main goal as a teacher and learner. My classes are interactive and I expect of my students an open mind and willingness to build a productive relationship with me. I will teach you how to think and communicate using English as your tool, and this will certainly open new doors in your life.

My interests include learning languages and discussing philosophies, as well as hiking, climbing, photography, film and music. Surely we will have plenty of interesting topics to discuss. I look forward to working with you.

Brender

Brender

Native speaker from South Africa

I am a TESOL/TEFL/ Celta certified Native speaker from Johannesburg South Africa. I have experience teaching ESL to Secondary, Higher Education and professionals for the last two years.I am an all rounder, with 15 years in the Corporate Business environment, I specialize in general, business verbal and written communication, grammar, vocabulary and comprehension, helping you to gain confidence in your day to day English communication at school, travels and professional world.

I love people, like keeping abreast with World news and having a multifaceted career background allows me to teach students from  multiple industries and backgrounds. I enjoy educating, I am driven, passionate, and an all round happy person. Teaching allows me to contribute to the world, making a life long, positive impact in people’s lives, adults and kids alike. I am personable, enjoy meeting people from all over the world, learning about different cultures and educating others about mine.. I believe in being kind and empathetic as a teacher as well as in my everyday life.

Weronika

Weronika

Lektor jezyka angielskiego

Dzień dobry wszystkim!

Mam na imię Weronika, z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego, terapeutą pedagogicznym i magistrem wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.Swoją przygodę z nauczaniem języka angielskiego rozpoczęłam na początku moich studiów. Początkowo realizowałam zajęcia z najmłodszymi w klubach malucha, przedszkolach. Obecnie jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej w Poznaniu.Podczas swojej pracy zwracam uwagę na indywidualne potrzeby kursanta. Mimo specjalizacji i doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą, odnajduję się także w pracy z osobami dorosłymi.Swoje kwalifikacje uzyskałam podczas studiowania na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Fascynuję się podróżami, poznawaniem kultury innych państw, nauką języka angielskiego, a także modelami nauczania dzieci i młodzieży za granicą. Wolne chwile poświęcam na scrapbooking, aktywne obcowanie z naturą i wyprawy w góry.

Wojtek

Wojtek

Lektor jezyka angielskiego

Język angielski jest moją pasją od najmłodszych lat, bo jako jedyny z przedmiotów szkolnych potrafił nadać moim ustom uśmiechnięty kształt. Doskonale wiem, że najważniejszy w procesie nauki czegokolwiek jest nauczyciel z pasją i pomysłami, który jest w stanie dopasować się do potrzeb każdego ze swoich uczniów. Jako absolwent filologii angielskiej z doświadczeniem w nauczaniu młodzieży chcę, aby za dokładnie takiego nauczyciela mnie uważano. Plan lekcji zawsze tworzę w oparciu o potrzeby klienta, starając się o wszechstronny rozwój każdego z wymaganych aspektów językowych. W wolnych chwilach interesuję się kulturą krajów Dalekiego Wschodu, nauką języków obcych oraz sprawami około komputerowymi.

Kristina

Kristina

Native speaker from the UK

My whole career so far has revolved around languages. I studied a bachelor’s degree in German and Modern Greek at King’s College London. During my degree I spent a year abroad, including some time in Austria where I worked as a British Council English Language Assistant. After graduating I went on to complete an internship at the European Commission at the Directorate-General for Translation. After this I pursued my master’s degree in translation at the University of Surrey. I moved to Poland in 2017 and have since worked as a translator, editor and proofreader. Out of all of my professional experiences, one thing has remained constant: my love for fine-tuning English and helping others write and speak native-sounding English, whether it be a translation of a slogan or running a conversation class to help others work on their English pronunciation. Outside of work, I love to bake and make candles!

Soufiane

Soufiane

Native speaker from the USA

Hello everyone, my name is Soufiane Choubani. I was born in Casablanca but I moved to the United States at age 5 and lived there almost my entire life. I have a degree in education from Kean University in New Jersey USA. I have over 13 years of teaching experience in USA, Morocco and Japan. In 2022 I will be working and living in Poland and I am really exited about this. I can’t wait to move to Poland. 
 
I have also been teaching debate and public speaking to national debate team and award winning national and international speakers. My hobbies are writing, reading and jogging. 
 
I hope you enjoy your lesson with me and looking forward to meeting you soon. 
Monika B

Monika B

Lektor języka angielskiego

Witajcie,

 Od kiedy pamiętam moim marzeniem było wyjechać i mieszkać w innym miejscu na świecie. Udało się! 14 lat mieszkałam za granicą w Wielkiej Brytanii, Chinach, Irlandii i w Australii. Język angielski był moim przewodnikiem w tym świecie i otwierał przede mną kolejne drzwi do ludzi, ich domów, obcych kultur. Zawsze chętnie dzielę się wrażeniami z moich pobytów i praktycznymi radami dla wszystkich, którzy mają plany wyjazdowe. Jestem absolwentką Ekonomii na UE w Poznaniu, Tłumaczenia na University of Westminster w Londynie, ponadto posiadam certyfikaty CPE i CELTA. Prowadziłam zajęcia ze wszystkimi grupami wiekowymi na każdym poziomie zarówno w Polsce jak i za granicą. Staram się z każdym wspólnie znaleźć najlepszy sposób na naukę, i co najważniejsze zachować przy tym duże poczucie humoru. Uwielbiam przyrodę i dzikie miejsca, fascynują mnie różne kody kulturowe, a w chwilach relaksu biegam i ćwiczę jogę.

Gabriela

Gabriela

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej, obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich.
Mam czteroletnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych. Prowadzę zajęcia z General English, Business English, a także uczę metodą konwersacyjną. W konwersacje lubię wplatać elementy historii i popkultury krajów angielskiego obszaru językowego. Szczególną wagę przykładam do pracy nad poprawną wymową. Skupiam się na komunikacji, rozwijaniu umiejętności językowych i wymowie — tak, aby czuć się dobrze i pewnie podczas rozmów z obcokrajowcami.

W wolnych chwilach zaczytuję się w historii Wielkiej Brytanii, poluję na dobre filmy kostiumowe oraz uczę się o językach mniejszościowych, takich jak szkocki gaelicki.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!