Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Yulia

Yulia

Native speaker from the USA

I am a native English speaker from the United States and I have been working with EFL students for over seven years. Most recently, I worked for a large education company in Taiwan doing teacher training for foreign and local teachers. I enjoy being a student as much as I enjoy being a teacher and often learn a lot from my students, both young and old! In my spare time, I enjoy spending time in Poznan’s coziest cafes.

Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

Mike

Mike

Native speaker from Australia

I am an Australian who is now living in Poland. Many people ask me why would I move from Australia to Poland and the answer is because it is a beautiful country with lovely people! My personal interests include photography and art and I like to travel, meet new people and learn new cultures.

I am a TEFL certified English teacher and have many years experience teaching face-to-face and online classes. It is my job and profession to help you become more fluent with your English and I can concentrate on any area you wish, such as speaking, writing, listening or reading.  I like to try and make learning fun, because when you’re having fun, you learn in the best possible way.

 
Agata

Agata

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego od 2012 roku. Mam doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, biznesowe oraz specjalistyczne. Przygotowuję też do egzaminów oraz certyfikatów językowych.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Moje umiejętności językowe potwierdza certyfikat na poziomie zaawansowanym – CAE. Angielskiemu zawdzięczam dużo, jego znajomość otworzyła w moim życiu  wiele drzwi – do pracy, do upragnionego kursu za granicą, do porozumiewania się bez problemu na całym świecie i wreszcie do swobodnej komunikacji z moim partnerem.
Na lekcję zawszę przynoszę ciekawe materiały oraz dobry humor. Staram się także jak najwięcej czasu poświęcić na komunikację. Z przyjemnością przekazuję wiedzę moim uczniom, ale także wiele się od nich uczę. Wykorzystuję gry i zabawy językowe i to nie tylko z najmłodszymi uczniami.

Prywatnie kocham podróże oraz próbowanie nowych rzeczy – ostatnie 2 lata spędziłam w Szwecji prowadząc zajęcia online, udało mi się także odwiedzić upragnioną Nową Zelandię. Poza tym jak tylko mogę tańczę, gotuję albo czytam kryminały.

Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.?

Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Łukasz

Łukasz

Lektor języka angielskiego

Witam wszystkich! Jestem magistrem anglistyki na UAM a języka angielskiego uczę już od 2004 roku. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w pracy z ogromną ilością ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach językowych. Zawsze dostosowuję zakres i zagadnienia zajęć pod zapotrzebowanie danej osoby dzięki czemu lekcje są maksymalnie efektywne a moi kursanci zdobywają kompetencje językowe przydatne w ich konkretnym przypadku. W sferę moich specjalizacji wchodzą: język angielski dla dzieci na poziomach od przedszkola przez szkołę podstawową i gimnazjum do szkoły średniej, matura podstawowa i rozszerzona oraz język ogólny dla dorosłych. Jeśli chodzi o zakresy specjalistyczne to są to: angielski biznesowy (wyjazdy służbowe, prezentacje, HR, negocjacje handlowe, marketing), angielski techniczny (elektronika, budownictwo, produkcja, innowacje), angielski finansowy (księgowość, bankowość), angielski dla logistyki (łańcuch dostaw, zamówienia, dokumentacja)oraz angielski dla branży turystycznej (obsługa ruchu turystycznego, rezerwacje, odprawy). Wolny czas poświęcam na spływy kajakowe i wyprawy górskie

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

?Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!? albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!? – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Ania K

Ania K

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Rzeszowskim. Udzielam lekcji dzieciom i dorosłym, posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych jak i grupowych. Język angielski od wielu lat jest moją pasją, uważam, że dzięki jego znajomości otwierają się przed nami nowe możliwości. Pozwala nam on nawiązywać nowe znajomości, poznawać kultury oraz zdobywać wiedzę z rozmaitych dziedzin. Dlatego też staram się przekonywać swoich uczniów, że znajomość języka angielskiego może być kluczem do sukcesu.

Zawsze dokładnie przygotowuję się na swoje zajęcia, bardzo lubię dyskutować na rozmaite tematy, dlatego też duży nacisk kładę na ćwiczenie konwersacji. Staram się stwarzać przyjazną atmosferę podczas lekcji tak aby była ona przyjemnością dla kursanta jak i dla mnie.

Oprócz języka angielskiego moją pasją jest literatura oraz wędrówki po naszych polskich górach.

 
Julia

Julia

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielskiej na UAM w Poznaniu wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam z ludźmi różnych narodowości, co pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że można odnosić sukcesy za granicą, mając przeciętny poziom znajomości języka angielskiego. Uważam, że najważniejsza jest chęć komunikacji, odwaga i motywacja. Podczas moich zajęć dokładam wszelkich starań aby uczniowie przełamywali swoje bariery językowe i mówili jak najwięcej. Po roku w Londynie przez prawie sześć lat pracowałam w Hiszpanii w szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność obserwować postępy moich grup na przestrzeni kilku semestrów. Najlepsze momenty w pracy nauczycielki to słyszeć jak uczeń, którego pamięta się jako nowicjusza, swobodnie używa nowych struktur i zwrotów.Co jakiś czas sama próbuję nauczyć się nowej umiejętności, żeby przypomnieć sobie, jak to jest być po tej drugiej stronie. Lekcje tenisa uświadomiły mi, jak ważne jest bycie wyraźnie pochwalonym za umiejętne wykorzystanie nowej wiedzy. Kurs języka niemieckiego nauczył mnie pokory i pokazał, że czasem zmotywowanie samego siebie to połowa sukcesu.

Amy

Amy

Native speaker from Canada

 
Hi! I’m a native English speaker born and raised in Ottawa, Canada. I am a TESOL certified English instructor who has been teaching part-time and casually for as long as I can remember… My very first job was as a French tutor, then a swimming instructor, and later a teaching assistant while studying a Masters in Design. I studied neuropsychology and systems design before becoming a psychometrist and later a design researcher. I’ve worked and lived in Seattle, Vancouver, and Toronto before moving to Poznan. Teaching English is a privilege! My lessons serve as a platform to dive deeper into topics about the psychology of everyday things, philosophy, and the intersection of work and play. I try and bring humor to every class because life is short and laughing is good for the soul. When I’m not teaching I’m probably reading, painting, or singing. 
Alicja

Alicja

Lektor języka angielskiego

Pracuję jako lektorka języka angielskiego od 2011 roku prowadząc zajęcia dla dorosłych i starszej młodzieży. Posiadam tytuł magistra filologii angielskiej. Ukończyłam studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moją specjalnością zawodową jest nauczanie. Napisałam prace dyplomowe z metodyki nauczania oraz literatury amerykańskiej. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne. Przeprowadziłam około 10 000 lekcji, dzięki temu z praktyki wiem jakie działania pomagają nauczyć się swobodnej komunikacji w tym pięknym języku. Podczas mojej dotychczasowej pracy prowadziłam kursy dla klientów indywidualnych, firm, instytucji państwowych i stowarzyszeń. Moje zamiłowanie do języka angielskiego zawdzięczam radości jaką czerpię z muzyki. Wolny czas spędzam m.in. rozwijając swoje zainteresowania kulturalne.

Agnieszka

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Język angielski zawsze był moją pasją, która dawała mi dużo radości. Postanowiłam tą radością dzielić się z innymi. Ukończyłam pedagogikę z językiem angielskim na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia i którzy sami zauważają swoje postępy w nauce. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju.

Na co dzień obcuję z językiem przez kontakt z anglojęzycznymi przyjaciółmi. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem była też dla mnie praca na campie w USA, dzięki której poznałam żywy i codzienny język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, szczególnie górskich wędrówek (od kilku lat zdobywam Koronę Gór Polskich) oraz adrenaliny (dwukrotnie wykonałam skok spadochronowy a w najbliższej przyszłości planuję ukończyć kurs na samodzielnego skoczka).


Marcin

Marcin

Lektor języka angielskiego

 

Języki obce to moja pasja. Jestem absolwentem UAM i nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego. Swoje doświadczenie jako nauczyciel zdobywałem m. in. pracując w gimnazjum oraz prowadząc zajęcia indywidualne. Uczyłem także w szkole średniej w Szwecji oraz byłem lektorem j. angielskiego na licencjackich studiach dziennych na Wydziale Neofilologii UAM. Na zajęciach lubię poruszać różne tematy, staram się je dostosowywać do potrzeb i zainteresowań kursantów. Ważna dla mnie jest przyjazna atmosfera, dlatego też chętnie na zajęciach wykorzystuję gry i zabawy językowe. W czasie wolnym uwielbiam grać w gry planszowe, czytać fantastykę i pokazywać znajomym sztuczki karciane.

Andrew

Andrew

Native speaker from the USA

I grew up in San Francisco, California. My mother was American, and my father was English, which is why I have British nationality as well as American. (I have an American accent.) I went to Yale University (English language and literature), spent a year studying French in Dijon, France, and then studied law at the University of Chicago. After years of working at a large law firm in New York, I studied French gastronomy in Paris. That led to my starting two food businesses in England – first a high-end ice cream company, and then a French restaurant.
I love teaching – English, law, history, cooking, anything I can teach. It’s the connection with my students that is so rewarding, the sharing of information, the excitement of helping them to discover and master a new topic. I first came to Poland because of an interest in history. It didn’t take long to meet a Polish woman. We now have two wonderful bi-lingual children. Nothing could be better.


Ania

Ania

Lektor języka angielskiego

Jestem nauczycielką języka angielskiego z wykształceniem filologiczno-pedagogicznym. Ukończyłam studia w zakresie filologii angielskiej ze specjalizacji nauczycielskiej. Posiadam wieloletnie  doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć w toku indywidualnym oraz grupowym. Interesuję się literaturą i psychologią. W wolnym czasie podróżuję, czytam książki, chodzę do kina i spotykam się ze znajomymi. Jestem miłośniczką literatury brytyjskiej oraz języka angielskiego. W mojej pracy zawsze staram się wprowadzić miłą i bezstresową atmosferę, a jednocześnie skutecznie motywować moich uczniów do przełamywania barier komunikacyjnych. Istotne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego kursanta i jego osobistych potrzeb.


Ryan

Ryan

Naitve speaker from Zimbabwe

Hi!

I am a native English speaker from Zimbabwe. I am currently studying Architecture at PUT Poznan and for the past 2 years I’ve also been teaching English.  Besides teaching and studying, I spend my time traveling and playing Squash.


Celina

Celina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 13-tu lat pracuję jako lektor w szkołach językowych, głównie z uczniami dorosłymi i starszą młodzieżą. Mam doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć indywidualnych jak i grupowych. Lekcje prowadzę w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (także tworzone przeze mnie). W czasie wolnym lubię zagrać w gry planszowe ze znajomymi, odkrywać nowe restauracje i kawiarnie oraz uczyć się języka szwedzkiego.


Bartek

Bartek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi. Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury i innych egzaminów językowych. W swoje lekcje wplatam wszystkie elementy j. angielskiego, ale przede wszystkim skupiam się na sprawnej komunikacji i poprawnej wymowie. Można znać wszelakie struktury gramatyczne, ale nic to nie da jeśli boimy się odezwać za granicą. Staram się przełamać ten strach wśród swoich uczniów poprzez rozmaite ćwiczenia. Wolny czas przeznaczam na grę w szachy i podróże.


Agnieszka W

Agnieszka W

Lektor języka angielskiego

Jestem doktorem nauk humanistycznych UAM w Poznaniu z certyfikatem Cambridge Advanced English (CAE). Posiadam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne związane m.in. z pracą jako EFL Academic Teacher na uniwersytecie w Chinach. W latach 2013-2017 pracowałam w jednym z azjatyckich centrów badawczo-rozwojowych (R&D) jako Linguistic Projects Coordinator /Computational Linguist. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez doświadczenie i odkrywanie – czemu mogą służyć m.in.: gry dydaktyczne i interaktywne, logiczne rozumienie gramatyki, konwersacje formalne i nieformalne, poszerzanie zasobu słownictwa, zdobywanie wiedzy translatorskiej, listeningi, pisanie różnych form wypowiedzi, czytanie ze zrozumieniem czy ćwiczenie poprawnej wymowy. Przygotowuję m.in. do matury z języka angielskiego czy do certyfikatów (np. FCE, CAE).

Języki obce są narzędziem mojej pracy, ale też przede wszystkim pasją i kluczem do próby poznania innych kultur. Ta ciekawość nieustannie motywuje mnie do działania. Po godzinach uczę się nowych języków obcych, a kiedy tylko sprzyja czas – pakuję się i jadę w świat.


Ariadna

Ariadna

Lektor języka angielskiego

Z językiem angielskim zapoznałam się w wieku 9 lat, kiedy wraz z rodziną przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach spędzonych w Liverpoolu, angielski stał się nieodłączną częścią  mojego życia, towarzyszącą mi na codzień. Dzięki nauce w brytyjskiej szkole oraz obcowaniu z nową kulturą, mogłam w naturalny sposób przyswoić język, co sprawiło, że komunikacja z przyjaciółmi, a także z rodzeństwem była łatwiejsza w języku angielskim. Dzięki podjęciu studiów na UAMie na kierunku Edukacja Elementarna i Język Angielski, przekonałam się również, jaką radość daje mi nauczanie i wdrażanie w świat języka angielskiego dzieci i młodzieży. Podczas prowadzenia zajęć  najważniejsze jest dla mnie poczucie swobody dziecka oraz łączenie nauki z zabawą, dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla tych starszych.
W wolnym czasie gram w gry planszowe, podróżuję i robię zdjęcia. Kocham zwierzęta, spacerowanie i codzienne słuchanie muzyki.


Marta

Marta

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii polskiej w trakcie doktoratu. Ukończyłam także studia podyplomowe – Nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moja fascynacja językiem angielskim narodziła się już w podstawówce, na studiach zmieniła się w zawód, a obecnie staram się ją zaszczepić u wszystkich moich uczniów. Jestem zarówno nauczycielem języka angielskiego, jak i polskiego dla obcokrajowców.  Posiadane przeze mnie kwalifikacje potwierdza certyfikat City and Guilds na poziomie C1 – advanced (w mowie i piśmie). W wolnych chwilach nałogowo czytam kryminały i hektolitrami piję zieloną herbatę.


Kirill

Kirill

Lektor języka angielskiego

Hello! My name is Kirill and I’m a living proof that if you pursue your dreams and spend a lot of time on what you want and love you can achieve the goals you want so bad. I started learning English in my first school year and fell in love with this language. That made me wanted to travel and meet people of different cultures. Although the thing was that I lived in a small city of Siberia, a place far away from the rest of the World. Nevertheless, I set a goal to move to Europe and dedicated a lot of time to it. I’ve graduated from Siberian Federal University as an English interpreter and then become an English teacher which I enjoy so much. Now, finally, after many years, I achieved my goal and chose the beautiful country of Poland to live in. So, here I am, ready to share my knowledge with you in the very heart of Europe.


Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!