Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Bill

Bill

Lektor języka angielskiego, native speaker from the USA

Hey there everyone, I am Bill and I am a USA native speaker. As an education major, an American Football trainer, and a former businessman, I bring a lot to the table when it comes to teaching English in many forms. Slang, formal, business, everyday chit chat, grammar, idioms, it doesn’t matter because I have spoken, and still speak all of the forms. English isn’t just what you learned in school.
Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.
Mark

Mark

Lektor języka angielskiego, native speaker from Great Britain

I am a native English speaker and have been educating in many different areas of society, from teaching in large businesses to running youth centres and academy football teams for young people. My birthplace is near London England. All my education has been in English Schools and Colleges therefore I have a clear and authentic English accent, with written English skills. I am a motivated teacher driven to inspire students, my aim is to create a challenging, engaging, bespoke lesson that meets the goals of my students. Outside of my teaching I enjoy a variety of sports, but my passion is football. I also love to travel and socialize with friends and family.

Kasia

Kasia

Lektor języka angielskiego

Z językiem angielskim mam kontakt od najmłodszych lat. Dzięki temu wiele razy miałam okazję przekonać się ile nowych możliwości i perspektyw otwiera przede mną znajomość języka obcego i  dlatego postanowiłam przekazywać moje doświadczenie innym. Moje kompetencje potwierdza certyfikat CAE (Cambridge Advanced English). Wcześniej miałam możliwość uczęszczania do szkół językowych w Londynie i Bournemouth, co znacznie poszerzyło moje horyzonty, jeżeli chodzi o standardy nauczania. Samo prowadzenie zajęć sprawia mi niesamowitą radość i śmiało mogę nazwać je moją pasją.

Po godzinach można spotkać mnie na basenie, siłowni czy też innym obiekcie sportowym, gdyż jako była pływaczka nie wyobrażam sobie życia bez sportu – a jak powszechnie wiadomo odpowiednia dawka wysiłku fizycznego wpływa pozytywnie na nasze wyniki w nauce!

Yulia

Yulia

Lektor języka angielskiego, native speaker from the USA

I am a native English speaker from the United States and I have been working with ESL students for over seven years. Most recently, I worked for a large education company in Taiwan. In my time there I not only taught English but also did teacher training for both foreign and local teachers. I enjoy being a student as much as I enjoy being a teacher and often learn a lot from my students, both young and old! In my spare time, I enjoy spending time in Poznan’s coziest cafes.
Ryan

Ryan

Lektor języka angielskiego, native speaker from Zimbabwe

I am an English native speaker from Zimbabwe who has been living in Poland since 2016. I have been teaching English for the past year. At the moment I am studying Architecture. I’m committed to helping you improve your English language skills in all aspects. I aim to cater for each student’s needs and provide a comfortable learning environment. My interests include sport, music and travel and I will be able to share my experiences and also a different perspective on a variety of issues.
Roksana

Roksana

Lektor języka angielskiego

Hello everyone :)

Język angielski od zawsze był moja wielką pasją dlatego zdecydowałam się podjąć studia na filologii angielskiej.Obecnie jestem lektorem języka angielskiego a bycie lektorem to być i aktorem. Lubię wcielać się w różne role, by pomóc moim uczniom zbliżyć się do celu,co nieustannie dostarcza mi ogromnej satysfakcji. W nauczaniu priorytetem jest dla mnie konsekwencja a kluczem do sukcesu przyjemna i wesoła atmosfera na zajęciach. Prywatnie od wielu lat jestem wokalistką w zespole grającym muzykę na żywo. Muzyka i nauka angielskiego to dwie rzeczy, które sprawiają mi największą przyjemność w życiu!

Thomas

Thomas

Lektor języka angielskiego, native speaker from Australia

Hi there I’m Tomasz I’m from Australia and for the last three years I’ve been teaching kids and adults from basic to advanced levels of English in Vietnam. I love teaching kids especially because as a father I know how important English is to them at a young age. I’m passionate to see my students increase their knowledge and better their pronunciation.
I came to Poland only a couple of months ago and have really enjoyed my time here so far. I hope to see you soon in class!
Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.”

Olga

Olga

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z angielskim zaczęła się bardzo wcześnie i od początku czułam, że właśnie z tym zwiążę swoją przyszłość. Dlatego też wybrałam studia filologiczno-kulturowe ze specjalizacją w języku angielskim i francuskim. Już podczas studiów zajmowałam się nauczaniem angielskiego i zawsze przynosiło mi to ogromną satysfakcję oraz radość z sukcesów uczniów. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i dostosowuję metody pracy tak, aby lekcja była nie tylko wartościowa merytorycznie, ale przede wszystkim przynosiła przyjemność nam obojgu :). Dążę do tego, by inspirować i motywować jak najbardziej się da! Znajomość języka otworzyła przede mną niezliczoną ilość drzwi i uświadomiła ogrom dostępnych możliwości. Płynny angielski pozwolił mi realizować marzenia: podróże oraz pogłębianie wiedzy na temat obcych języków i kultur. Studiowałam dwa lata za granicą, mieszkałam i pracowałam w trzech różnych krajach, podróżowałam po odległych zakątkach świata, mam przyjaciół na całym globie. Chcę, aby również moi uczniowie mieli takie szanse i jestem szczęśliwa, że poprzez nauczanie mogę im w tym pomóc.
Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Łukasz

Łukasz

Lektor języka angielskiego

Witam wszystkich! Jestem magistrem anglistyki na UAM a języka angielskiego uczę już od 2004 roku. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w pracy z ogromną ilością ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach językowych. Zawsze dostosowuję zakres i zagadnienia zajęć pod zapotrzebowanie danej osoby dzięki czemu lekcje są maksymalnie efektywne a moi kursanci zdobywają kompetencje językowe przydatne w ich konkretnym przypadku. W sferę moich specjalizacji wchodzą: język angielski dla dzieci na poziomach od przedszkola przez szkołę podstawową i gimnazjum do szkoły średniej, matura podstawowa i rozszerzona oraz język ogólny dla dorosłych. Jeśli chodzi o zakresy specjalistyczne to są to: angielski biznesowy (wyjazdy służbowe, prezentacje, HR, negocjacje handlowe, marketing), angielski techniczny (elektronika, budownictwo, produkcja, innowacje), angielski finansowy (księgowość, bankowość), angielski dla logistyki (łańcuch dostaw, zamówienia, dokumentacja)oraz angielski dla branży turystycznej (obsługa ruchu turystycznego, rezerwacje, odprawy). Wolny czas poświęcam na spływy kajakowe i wyprawy górskie

Amelia

Amelia

Lektor języka angielskiego

Nauka języków obcych od zawsze przychodziła mi z łatwością i jeszcze w szkole średniej stała się moją pasją, dlatego też bez wahania zdecydowałam się na studia filologiczne. Dzięki temu wyborowi mogłam nie tylko pogłębić swoją wiedzę na temat języka angielskiego, ale też poznać nowe języki, takie jak hiszpański czy arabski, oraz doświadczyć rocznego pobytu na wymianie we Francji.
Swoją przygodę z nauczaniem j. angielskiego rozpoczęłam od prywatnych korepetycji z dziećmi, a do kontynuowania pracy jako lektor zachęciła mnie radość i satysfakcja płynąca z obserwacji postępów uczniów :) W mojej pracy zawsze dbam o to, by dopasować zajęcia do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Uważam, że jednym z najważniejszych aspektów nauki języka jest skuteczna komunikacja, dlatego staram się jak najbardziej zachęcać uczniów do przełamania ewentualnych oporów w mówieniu :) W wolnym czasie zgłębiam tajniki rysunku oraz próbuję swoich sił w sporcie.

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

„Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!” albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!” – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Marceli

Marceli

Lektor języka angielskiego

Kilkanaście lat temu zaraziłem się pasją do nauki języka angielskiego, a dzisiaj staram się nią dzielić podczas zajęć z kursantami. Jestem związany z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas poszerzam moją wiedzę oraz uczę się kolejnych języków.  Do moich zainteresowań należą : taniec, podróże i sport. Na zajęciach staram się rozwijać różne kompetencje językowe z naciskiem na komunikację i poprawną wymowę. Dbam o to, aby kursanci podczas moich zajęć czuli się swobodnie i nie bali się popełniać błędów.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!