Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Yulia

Yulia

Native speaker from the USA

I am a native English speaker from the United States and I have been working with EFL students for over seven years. Most recently, I worked for a large education company in Taiwan doing teacher training for foreign and local teachers. I enjoy being a student as much as I enjoy being a teacher and often learn a lot from my students, both young and old! In my spare time, I enjoy spending time in Poznan’s coziest cafes.

Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

Mark

Mark

Lektor języka angielskiego, native speaker from Great Britain

I am a native English speaker and have been educating in many different areas of society, from teaching in large businesses to running youth centres and academy football teams for young people. My birthplace is near London England. All my education has been in English Schools and Colleges therefore I have a clear and authentic English accent, with written English skills. I am a motivated teacher driven to inspire students, my aim is to create a challenging, engaging, bespoke lesson that meets the goals of my students. Outside of my teaching I enjoy a variety of sports, but my passion is football. I also love to travel and socialize with friends and family.

Kasia

Kasia

Lektor języka angielskiego

Z językiem angielskim mam kontakt od najmłodszych lat. Dzięki temu wiele razy miałam okazję przekonać się ile nowych możliwości i perspektyw otwiera przede mną znajomość języka obcego i  dlatego postanowiłam przekazywać moje doświadczenie innym. Moje kompetencje potwierdza certyfikat CAE (Cambridge Advanced English). Wcześniej miałam możliwość uczęszczania do szkół językowych w Londynie i Bournemouth, co znacznie poszerzyło moje horyzonty, jeżeli chodzi o standardy nauczania. Samo prowadzenie zajęć sprawia mi niesamowitą radość i śmiało mogę nazwać je moją pasją.

Po godzinach można spotkać mnie na basenie, siłowni czy też innym obiekcie sportowym, gdyż jako była pływaczka nie wyobrażam sobie życia bez sportu, a jak powszechnie wiadomo odpowiednia dawka wysiłku fizycznego wpływa pozytywnie na nasze wyniki w nauce!

Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.?

Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Łukasz

Łukasz

Lektor języka angielskiego

Witam wszystkich! Jestem magistrem anglistyki na UAM a języka angielskiego uczę już od 2004 roku. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w pracy z ogromną ilością ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach językowych. Zawsze dostosowuję zakres i zagadnienia zajęć pod zapotrzebowanie danej osoby dzięki czemu lekcje są maksymalnie efektywne a moi kursanci zdobywają kompetencje językowe przydatne w ich konkretnym przypadku. W sferę moich specjalizacji wchodzą: język angielski dla dzieci na poziomach od przedszkola przez szkołę podstawową i gimnazjum do szkoły średniej, matura podstawowa i rozszerzona oraz język ogólny dla dorosłych. Jeśli chodzi o zakresy specjalistyczne to są to: angielski biznesowy (wyjazdy służbowe, prezentacje, HR, negocjacje handlowe, marketing), angielski techniczny (elektronika, budownictwo, produkcja, innowacje), angielski finansowy (księgowość, bankowość), angielski dla logistyki (łańcuch dostaw, zamówienia, dokumentacja)oraz angielski dla branży turystycznej (obsługa ruchu turystycznego, rezerwacje, odprawy). Wolny czas poświęcam na spływy kajakowe i wyprawy górskie

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

?Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!? albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!? – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Elżbieta

Elżbieta

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką UAM w Poznaniu. Przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2000 roku i trwa ona nieprzerwanie do dziś. W tym czasie wspierałam maturzystów i gimnazjalistów w przygotowaniach do egzaminów, a także dorosłych w przełamaniu bariery komunikacyjnej. Najbardziej lubię prowadzić konwersacje, dyskutować na bieżące tematy i poznawać opinie osób, z którymi pracuję, w ten sposób pomagając im rozwijać kompetencje językowe.
Uczymy się i rozwijamy przez całe życie dlatego obecnie uczę się grać w szachy.

Tomek

Tomek

Lektor języka angielskiego

Hello there!

Jestem absolwentem Filologii Angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej, ukończonej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat, kiedy to moi rodzice pierwszy raz zaprowadzili mnie na dodatkowy kurs tego języka. W późniejszym okresie mojego życia język angielski stał się moim głównym elementem zainteresowań. Szybko zrozumiałem, że w przyszłości chciałbym całkowicie poświęcić się nauce i przekazywaniu wiedzy. Setki godzin spędzonych na prowadzeniu zajęć w szkole tylko wzmocniły moje zamiłowanie do języka angielskiego. Posiadam doświadczenie w prowadzaniu zajęć indywidualnych oraz grupowych. Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze jest uczeń i jego zapotrzebowania w stosunku do nauki. Jestem pełen energii oraz posiadam mnóstwo pomysłów na prowadzenie zajęć, dzięki temu nauka języka staje się łatwa, lekka i przyjemna.

 
Julia

Julia

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielskiej na UAM w Poznaniu wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam z ludźmi różnych narodowości, co pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że można odnosić sukcesy za granicą, mając przeciętny poziom znajomości języka angielskiego. Uważam, że najważniejsza jest chęć komunikacji, odwaga i motywacja. Podczas moich zajęć dokładam wszelkich starań aby uczniowie przełamywali swoje bariery językowe i mówili jak najwięcej. Po roku w Londynie przez prawie sześć lat pracowałam w Hiszpanii w szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność obserwować postępy moich grup na przestrzeni kilku semestrów. Najlepsze momenty w pracy nauczycielki to słyszeć jak uczeń, którego pamięta się jako nowicjusza, swobodnie używa nowych struktur i zwrotów.Co jakiś czas sama próbuję nauczyć się nowej umiejętności, żeby przypomnieć sobie, jak to jest być po tej drugiej stronie. Lekcje tenisa uświadomiły mi, jak ważne jest bycie wyraźnie pochwalonym za umiejętne wykorzystanie nowej wiedzy. Kurs języka niemieckiego nauczył mnie pokory i pokazał, że czasem zmotywowanie samego siebie to połowa sukcesu.

Tommy

Tommy

Native speaker from Great Britain

Hi! My name’s Tommy and I’m from London, UK. I’ve been teaching English for over two years and specialise in both „Business English” as well as regular conversations. I enjoy traveling and can speak fluently in both English and Polish. 

Agnieszka

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Język angielski zawsze był moją pasją, która dawała mi dużo radości. Postanowiłam tą radością dzielić się z innymi. Ukończyłam pedagogikę z językiem angielskim na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia i którzy sami zauważają swoje postępy w nauce. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju.

Na co dzień obcuję z językiem przez kontakt z anglojęzycznymi przyjaciółmi. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem była też dla mnie praca na campie w USA, dzięki której poznałam żywy i codzienny język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, szczególnie górskich wędrówek (od kilku lat zdobywam Koronę Gór Polskich) oraz adrenaliny (dwukrotnie wykonałam skok spadochronowy a w najbliższej przyszłości planuję ukończyć kurs na samodzielnego skoczka).


Ania

Ania

Lektor języka angielskiego

Jestem nauczycielką języka angielskiego z wykształceniem filologiczno-pedagogicznym. Ukończyłam studia w zakresie filologii angielskiej ze specjalizacji nauczycielskiej. Posiadam wieloletnie  doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi jak i młodzieżą oraz dziećmi. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć w toku indywidualnym oraz grupowym. Interesuję się literaturą i psychologią. W wolnym czasie podróżuję, czytam książki, chodzę do kina i spotykam się ze znajomymi. Jestem miłośniczką literatury brytyjskiej oraz języka angielskiego. W mojej pracy zawsze staram się wprowadzić miłą i bezstresową atmosferę, a jednocześnie skutecznie motywować moich uczniów do przełamywania barier komunikacyjnych. Istotne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego kursanta i jego osobistych potrzeb.


Ryan

Ryan

Naitve speaker from Zimbabwe

Hi!

I am a native English speaker from Zimbabwe. I am currently studying Architecture at PUT Poznan and for the past 2 years I’ve also been teaching English.  Besides teaching and studying, I spend my time traveling and playing Squash.


Celina

Celina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 13-tu lat pracuję jako lektor w szkołach językowych, głównie z uczniami dorosłymi i starszą młodzieżą. Mam doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć indywidualnych jak i grupowych. Lekcje prowadzę w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (także tworzone przeze mnie). W czasie wolnym lubię zagrać w gry planszowe ze znajomymi, odkrywać nowe restauracje i kawiarnie oraz uczyć się języka szwedzkiego.


Bartek

Bartek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi. Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury i innych egzaminów językowych. W swoje lekcje wplatam wszystkie elementy j. angielskiego, ale przede wszystkim skupiam się na sprawnej komunikacji i poprawnej wymowie. Można znać wszelakie struktury gramatyczne, ale nic to nie da jeśli boimy się odezwać za granicą. Staram się przełamać ten strach wśród swoich uczniów poprzez rozmaite ćwiczenia. Wolny czas przeznaczam na grę w szachy i podróże.


Agnieszka W

Agnieszka W

Lektor języka angielskiego

Jestem doktorem nauk humanistycznych UAM w Poznaniu z certyfikatem Cambridge Advanced English (CAE). Posiadam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne związane m.in. z pracą jako EFL Academic Teacher na uniwersytecie w Chinach. W latach 2013-2017 pracowałam w jednym z azjatyckich centrów badawczo-rozwojowych (R&D) jako Linguistic Projects Coordinator /Computational Linguist. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez doświadczenie i odkrywanie – czemu mogą służyć m.in.: gry dydaktyczne i interaktywne, logiczne rozumienie gramatyki, konwersacje formalne i nieformalne, poszerzanie zasobu słownictwa, zdobywanie wiedzy translatorskiej, listeningi, pisanie różnych form wypowiedzi, czytanie ze zrozumieniem czy ćwiczenie poprawnej wymowy. Przygotowuję m.in. do matury z języka angielskiego czy do certyfikatów (np. FCE, CAE).

Języki obce są narzędziem mojej pracy, ale też przede wszystkim pasją i kluczem do próby poznania innych kultur. Ta ciekawość nieustannie motywuje mnie do działania. Po godzinach uczę się nowych języków obcych, a kiedy tylko sprzyja czas – pakuję się i jadę w świat.


Sandra

Sandra

Lektor języka angielskiego

Hello!
Jestem lektorką, której kompetencje potwierdza ukończenie filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza o profilu nauczycielskim, jednak przede wszystkim jestem osobą, dla której język angielski stworzył różne możliwości przyszłości jak również sprawił, że stałam się bardziej otwarta i pewna siebie. Dlatego także najważniejsza jest dla mnie bezstresowa, przyjazna atmosfera pozwalająca pozbyć się strachu przed mówieniem czy też popełnianiem błędów. Od 2016 roku pomagam z „blokadą językową”, wyjaśniam trudności gramatyczne w prosty i przyjemny sposób, a przede wszystkim buduję wiarę w umiejętności językowe ucznia. Razem żadne problemy nie są straszne. Kluczem jest motywacja, zaangażowanie i… uśmiech :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych. Swoją edukację kontynuuję na studiach magisterskich. Moją pasją jest czytanie, fascynuje mnie literatura brytyjska.


Ariadna

Ariadna

Lektor języka angielskiego

Z językiem angielskim zapoznałam się w wieku 9 lat, kiedy wraz z rodziną przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii. Po kilku latach spędzonych w Liverpoolu, angielski stał się nieodłączną częścią  mojego życia, towarzyszącą mi na codzień. Dzięki nauce w brytyjskiej szkole oraz obcowaniu z nową kulturą, mogłam w naturalny sposób przyswoić język, co sprawiło, że komunikacja z przyjaciółmi, a także z rodzeństwem była łatwiejsza w języku angielskim. Dzięki podjęciu studiów na UAMie na kierunku Edukacja Elementarna i Język Angielski, przekonałam się również, jaką radość daje mi nauczanie i wdrażanie w świat języka angielskiego dzieci i młodzieży. Podczas prowadzenia zajęć  najważniejsze jest dla mnie poczucie swobody dziecka oraz łączenie nauki z zabawą, dla dzieci w wieku przedszkolnym jak również dla tych starszych.
W wolnym czasie gram w gry planszowe, podróżuję i robię zdjęcia. Kocham zwierzęta, spacerowanie i codzienne słuchanie muzyki.


Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!