Nasz zespół

Dorota Ostrowska

Dorota Ostrowska

Lektor j. angielskiego, kierownik zespołu, opiekun klienta

Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że nauka angielskiego to moja pasja. Jest to praca do której idę z uśmiechem i po wielu godzinach z uśmiechem wracam. A co najważniejsze na każdej lekcji widzę uśmiech i zadowolenie mojego kursanta, co tylko ładuje moje baterie ;)

Jestem nauczycielem angielskiego z wykształceniem dydaktyczno-pedagogicznym ukierunkowanym na naukę języka angielskiego osób w każdym wieku. Moją biegłą znajomość j. angielskiego potwierdzają dodatkowo certyfikaty Cambridge Advanced English (CAE) oraz LCCI English for Business. Posiadam 8-letnie doświadczenie w nauczaniu i wielu lojalnych i cudownych klientów. Ich sukcesy, ich wdzięczność i miłe słowa codziennie przekonują mnie o tym, że to co robię, robię dobrze, i dzięki temu chcę pracować coraz więcej.

Prywatnie jestem pasjonatką podróży i nurkowania. Uważam, że na ma nic piękniejszego od poznawania świata na własną rękę i zawierania znajomości z ludźmi z każdego zakątka świata. Własnym przykładem staram się pokazać moim kursantom jak wiele zyskujemy znając dobrze angielski. Uświadamiam im, że te lekcje nie są tylko dla ocen w szkole, że to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji w pracy ale, że to klucz do furtki świata dający nam ogrom możliwości i poszerzający nasze horyzonty.

Tego samego oczekuję od lektorów, których dobieram do naszego zespołu. Nasi lektorzy to osoby pełne entuzjazmu i energii, które potrafią zainteresować lekcją i zmotywować do nauki. Przechodzą oni wieloetapowy proces rekrutacji, abym mogła zaoferować Państwu lekcje z osobami odpowiednio wykształconymi, świetnie znającymi angielski oraz potrafiącymi przygotować interesujący program lekcji.


Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, wykształceniem filologicznym i licznymi certyfikatami językowymi. Poznaj nasz zespół:

Kimberly

Kimberly

Native speaker from the USA

I am a native English speaker with more than 20 years experience in helping non-natives to perfect their English abilities. I provide private, group, and in-house lessons for learners at all levels. In addition to conversation and business lessons, I provide test preparation for TOEFL, TOEIC, and IELTS.  I am TEFL certified in standard and business English, and I became a Certified Language Coach in 2019. I strive to make the learning process fun and simple, and the lessons are tailored-made to suit the learner and their specific needs.

I enjoy traveling, meeting new people, and experiencing new things. I have traveled to many countries and lived in France, Italy, Germany, and now Poland. I look forward to seeing what wonderful things are in store.

Ethan

Ethan

Native speaker from the USA

I am certified TEFL teacher from New York. I’ve worked as an English teacher for over 7 years. My teaching career started in South Korea where I taught English to primary school children. I learned a lot in those years and am forever indebted to their warm heartedness , patience and for sharing their culture with me. After that I taught English and American History in China. I was able to turn around a history program at a boarding school from having no academic success to a more reputable standing within the school. My students were able to earn AP ( Advanced Placement ) credit which can be used towards a degree in American Universities. Now I am hoping to find some students in Poland that are interested in improving their spoken English and would like to have a good time during that process.

On a more personal level, I do enjoy playing video games and I never get bored talking about them. Other hobbies of mine are reading, playing squash, going for long walks and talking about how I love cats.

Małgosia R.

Małgosia R.

Lektor języka angielskiego

Jestem  absolwentką Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu. Jako lektor pracuje od 2000 roku. Językiem angielskim pasjonowałam się od dzieciństwa, kiedy to wyśpiewywałam teksty zagranicznych piosenek, nie rozumiejąc jeszcze ich znaczenia. Uwielbiam uczyć, mam wtedy poczucie, ze robię coś dobrego, że wpływam w jakiś sposób na jakość życia moich słuchaczy. Jako lektor staram się być elastyczna i zawsze dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań klientów. Jest to dla mnie wyzwanie, pewnego rodzaju przygoda, a zarazem niezwykła przyjemność. Jest to moje hobby, lecz nie jedyne ;) Poza godzinami pracy można mnie spotkać na ścieżkach biegowych Poznania i okolic. Biorę udział w wielu imprezach biegowych typu półmaraton czy maraton, jeżdżę na rowerze zarówno indoor jak i outdoor. Często odwiedzam kino, a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie.

Mike

Mike

Native speaker from Australia

I am an Australian who is now living in Poland. Many people ask me why would I move from Australia to Poland and the answer is because it is a beautiful country with lovely people! My personal interests include photography and art and I like to travel, meet new people and learn new cultures.

I am a TEFL certified English teacher and have many years experience teaching face-to-face and online classes. It is my job and profession to help you become more fluent with your English and I can concentrate on any area you wish, such as speaking, writing, listening or reading.  I like to try and make learning fun, because when you’re having fun, you learn in the best possible way.

 
Agata

Agata

Lektor języka angielskiego

Jestem lektorką języka angielskiego od 2012 roku. Mam doświadczenie w pracy ze wszystkimi grupami wiekowymi. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, biznesowe oraz specjalistyczne. Przygotowuję też do egzaminów oraz certyfikatów językowych.

Jestem absolwentką Podyplomowych Studiów Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Moje umiejętności językowe potwierdza certyfikat na poziomie zaawansowanym – CAE. Angielskiemu zawdzięczam dużo, jego znajomość otworzyła w moim życiu  wiele drzwi – do pracy, do upragnionego kursu za granicą, do porozumiewania się bez problemu na całym świecie i wreszcie do swobodnej komunikacji z moim partnerem.
Na lekcję zawszę przynoszę ciekawe materiały oraz dobry humor. Staram się także jak najwięcej czasu poświęcić na komunikację. Z przyjemnością przekazuję wiedzę moim uczniom, ale także wiele się od nich uczę. Wykorzystuję gry i zabawy językowe i to nie tylko z najmłodszymi uczniami.

Prywatnie kocham podróże oraz próbowanie nowych rzeczy – ostatnie 2 lata spędziłam w Szwecji prowadząc zajęcia online, udało mi się także odwiedzić upragnioną Nową Zelandię. Poza tym jak tylko mogę tańczę, gotuję albo czytam kryminały.

Aleksandra

Aleksandra

Lektor języka angielskiego

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją od ponad 15 lat prowadzę ogólne kursy językowe oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie Business English. Ukończyłam Filozofię na Uniwesytecie im. Adama Mickiewicza oraz Filologię Angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. To co w pracy cenię najbardziej to spotkania ze Słuchaczami dające mi dużo radości i energii, którą staram się oddawać innym na codzień, a co ważniejsze pozwalaja na poznawanie ciekawych ludzi i miejsc.
Moją miłością jest Rodzina, a ogromną pasją długodystansowe biegi terenowe, dlatego w każdą podróż, do lasu, nad morze czy w góry zabieram ulubione buty biegowe. Nie znoszę nudy i lubię wyzwania. Motto, które motywuje mnie nie tylko na trasie, ale i w życiu prywatnym to słowa pewnego ultramaratończyka: „Run when you can, walk if you have to, crawl if you must; just never give up.?

Małgosia B

Małgosia B

Lektor języka angielskiego

Moja przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się już w dzieciństwie, kiedy jako kilku letnia dziewczynka udawałam, że udzielam wywiadów po angielsku.  Już wtedy wiedziałam, że bardzo, bardzo chcę się tego języka nauczyć. W trakcie wszystkich etapów mojej edukacji poszerzałam swoją znajomość języka angielskiego na licznych kursach.

Obecnie jestem lektorem z certyfikatem CAE (Certificate in Advanced English) oraz wykształceniem pedagogicznym ukierunkowanym na nauczanie języka angielskiego (WSJO w Poznaniu – Podyplomowe Studia Dydaktyki Języka Angielskiego). Zaraz po uzyskaniu dyplomu w 2014 roku podjęłam pracę nauczyciela języka angielskiego i od tamtej pory nieprzerwanie uczę zarówno w szkołach publicznych jak i prywatnych. Od ponad 15 lat prowadzę także indywidualne lekcje i korepetycje języka angielskiego. Uczę ludzi w każdym wieku, na wszystkich poziomach zaawansowania. U swoich uczniów staram się rozwijać wszystkie umiejętności, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura i historia krajów anglojęzycznych i tą pasją również staram się zarazić swoich uczniów. A w czasie wolnym? Uwielbiam książki, seriale i robótki ręczne.

Łukasz

Łukasz

Lektor języka angielskiego

Witam wszystkich! Jestem magistrem anglistyki na UAM a języka angielskiego uczę już od 2004 roku. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w pracy z ogromną ilością ludzi w różnym wieku i o różnych potrzebach językowych. Zawsze dostosowuję zakres i zagadnienia zajęć pod zapotrzebowanie danej osoby dzięki czemu lekcje są maksymalnie efektywne a moi kursanci zdobywają kompetencje językowe przydatne w ich konkretnym przypadku. W sferę moich specjalizacji wchodzą: język angielski dla dzieci na poziomach od przedszkola przez szkołę podstawową i gimnazjum do szkoły średniej, matura podstawowa i rozszerzona oraz język ogólny dla dorosłych. Jeśli chodzi o zakresy specjalistyczne to są to: angielski biznesowy (wyjazdy służbowe, prezentacje, HR, negocjacje handlowe, marketing), angielski techniczny (elektronika, budownictwo, produkcja, innowacje), angielski finansowy (księgowość, bankowość), angielski dla logistyki (łańcuch dostaw, zamówienia, dokumentacja)oraz angielski dla branży turystycznej (obsługa ruchu turystycznego, rezerwacje, odprawy). Wolny czas poświęcam na spływy kajakowe i wyprawy górskie

Gosia H

Gosia H

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej UAM, a swoją pracę jako lektor rozpoczęłam kilka lat temu. Obecnie uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Mój najmłodszy uczeń ma 2 latka :) Posiadam doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych oraz grupowych. W pracy lektora ważne jest dla mnie by każdy czuł się komfortowo, nie bał się popełniać błędów i zadawać pytań. Lubię także stosować kreatywne metody nauczania więc nuda nie wchodzi w grę! Prywatnie sama lubię uczyć się nowych języków, a w wolnych chwilach maluję pejzaże.

Monika

Monika

Lektor języka angielskiego

?Mamo, tato, chcę mieć angielski codziennie!? albo ,,Na Pani zajęcia to nawet zadania domowe robi się z przyjemnością!? – takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Swoją pasję do uczenia języka angielskiego odkryłam jeszcze podczas studiowania. Po uzyskaniu tytułu magistra Filologii Angielskiej UAM w Poznaniu postanowiłam związać swoją karierę zawodową z nauczaniem. Zdaję sobie sprawę z tego, że znajomość gramatyki jest równie ważna jak zasób słów i umiejętność komunikacji, dlatego staram się łączyć ze sobą wszystkie aspekty języka. Najmłodsi mogą liczyć na urozmaicenie moich lekcji grami językowymi, które pomagają w przyswojeniu i utrwaleniu nowego słownictwa. W wolnych chwilach oglądam seriale, gram w gry planszowe i podróżuję. Do zobaczenia na zajęciach!

Julia

Julia

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielskiej na UAM w Poznaniu wyjechałam do Londynu, gdzie pracowałam z ludźmi różnych narodowości, co pozwoliło mi utwierdzić się w przekonaniu, że można odnosić sukcesy za granicą, mając przeciętny poziom znajomości języka angielskiego. Uważam, że najważniejsza jest chęć komunikacji, odwaga i motywacja. Podczas moich zajęć dokładam wszelkich starań aby uczniowie przełamywali swoje bariery językowe i mówili jak najwięcej. Po roku w Londynie przez prawie sześć lat pracowałam w Hiszpanii w szkołach językowych, gdzie miałam przyjemność obserwować postępy moich grup na przestrzeni kilku semestrów. Najlepsze momenty w pracy nauczycielki to słyszeć jak uczeń, którego pamięta się jako nowicjusza, swobodnie używa nowych struktur i zwrotów.Co jakiś czas sama próbuję nauczyć się nowej umiejętności, żeby przypomnieć sobie, jak to jest być po tej drugiej stronie. Lekcje tenisa uświadomiły mi, jak ważne jest bycie wyraźnie pochwalonym za umiejętne wykorzystanie nowej wiedzy. Kurs języka niemieckiego nauczył mnie pokory i pokazał, że czasem zmotywowanie samego siebie to połowa sukcesu.

Amy

Amy

Native speaker from Canada

 
Hi! I’m a native English speaker born and raised in Ottawa, Canada. I am a TESOL certified English instructor who has been teaching part-time and casually for as long as I can remember… My very first job was as a French tutor, then a swimming instructor, and later a teaching assistant while studying a Masters in Design. I studied neuropsychology and systems design before becoming a psychometrist and later a design researcher. I’ve worked and lived in Seattle, Vancouver, and Toronto before moving to Poznan. Teaching English is a privilege! My lessons serve as a platform to dive deeper into topics about the psychology of everyday things, philosophy, and the intersection of work and play. I try and bring humor to every class because life is short and laughing is good for the soul. When I’m not teaching I’m probably reading, painting, or singing. 
Creanna

Creanna

Native speaker from the USA

Hi! My name is Creanna. I am from Minnesota, USA. I am an English teacher certified in TEFL. I also have a bachelor’s degree in French and Communication. I am fascinated by languages. I’ve always dreamed of living in Europe and I’m so excited to experience it now! I have really enjoyed living in Poland and learning more about the culture. I love meeting new people and seeing new cities. I have plenty of experience teaching children and adults. I structure my lessons around the needs of the client. If you enjoy having conversations and discussing current events – we can do that. If you need to review grammar – I can help you with that as well! I strive to make learning fun and interesting. Some of my interests are fashion, painting and world history. I love to read and go for long walks in parks or the city. I look forward to meeting you!

Agnieszka

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Język angielski zawsze był moją pasją, która dawała mi dużo radości. Postanowiłam tą radością dzielić się z innymi. Ukończyłam pedagogikę z językiem angielskim na UAM w Poznaniu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci. Największą radość daje mi zadowolenie moich uczniów, którzy z uśmiechem czekają na kolejne zajęcia i którzy sami zauważają swoje postępy w nauce. Ich entuzjazm jest dla mnie najlepszą rekomendacją i motywacją do dalszej pracy i samorozwoju.

Na co dzień obcuję z językiem przez kontakt z anglojęzycznymi przyjaciółmi. Wspaniałym i bogatym doświadczeniem była też dla mnie praca na campie w USA, dzięki której poznałam żywy i codzienny język angielski.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży, szczególnie górskich wędrówek (od kilku lat zdobywam Koronę Gór Polskich) oraz adrenaliny (dwukrotnie wykonałam skok spadochronowy a w najbliższej przyszłości planuję ukończyć kurs na samodzielnego skoczka).


Marcin

Marcin

Lektor języka angielskiego

 

Języki obce to moja pasja. Jestem absolwentem UAM i nauczycielem języka angielskiego i niemieckiego. Swoje doświadczenie jako nauczyciel zdobywałem m. in. pracując w gimnazjum oraz prowadząc zajęcia indywidualne. Uczyłem także w szkole średniej w Szwecji oraz byłem lektorem j. angielskiego na licencjackich studiach dziennych na Wydziale Neofilologii UAM. Na zajęciach lubię poruszać różne tematy, staram się je dostosowywać do potrzeb i zainteresowań kursantów. Ważna dla mnie jest przyjazna atmosfera, dlatego też chętnie na zajęciach wykorzystuję gry i zabawy językowe. W czasie wolnym uwielbiam grać w gry planszowe, czytać fantastykę i pokazywać znajomym sztuczki karciane.

Andrew

Andrew

Native speaker from the USA

I grew up in San Francisco, California. My mother was American, and my father was English, which is why I have British nationality as well as American. (I have an American accent.) I went to Yale University (English language and literature), spent a year studying French in Dijon, France, and then studied law at the University of Chicago. After years of working at a large law firm in New York, I studied French gastronomy in Paris. That led to my starting two food businesses in England – first a high-end ice cream company, and then a French restaurant.
I love teaching – English, law, history, cooking, anything I can teach. It’s the connection with my students that is so rewarding, the sharing of information, the excitement of helping them to discover and master a new topic. I first came to Poland because of an interest in history. It didn’t take long to meet a Polish woman. We now have two wonderful bi-lingual children. Nothing could be better.


Michał

Michał

Lektor języka angielskiego

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Jestem absolwentem filologii angielskiej w Poznaniu. Uczę głównie starszą młodzież oraz osoby dorosłe. Z powodzeniem przygotowuję swoich kursantów do zdania egzaminu maturalnego oraz do uzyskania certyfikatów takich jak FCE i TELC.

Od najmłodszych lat interesuję się językiem angielskim oraz kulturą amerykańską. Na swoich zajęciach staram się przekazywać słuchaczom nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne zastosowanie umiejętności językowych w konkretnych kontekstach, biorąc pod uwagę kulturę i obyczaje anglojęzycznych krajów. Moim mottem zawodowym jest korzystanie z nowoczesnych rozwiązań w celu przekazywania i rozwoju umiejętności językowych u kursantów, oraz nauczanie w miłej, profesjonalnej atmosferze.


Francisco

Francisco

Naitve speaker from Canada

I am a bilingual native English and Spanish teacher from Canada. My family is originally from Central America a country called El Salvador. We immigrated to Canada over thirty years ago when I was still a little boy hence why I am bilingual. 
 
I have worked in business management most of my life but have been teaching English for 3 years since acquiring my TEFL certificate. I enjoy teaching people from all backgrounds and ages. I recently moved to Poland and I’m working online with a few schools.
 
I teach individual, groups, general and business English classes as well a Spanish classes. In my private time I truly enjoy traveling and photography. I have been lucky enough to travel to 14 different countries. From my travels I have learned to communicate and share with many different cultures. And it brings me joy being able to exchange experiences and languages.
 
I would love to have the opportunity to help you reach your goal of becoming a fluent English speaker!


Celina

Celina

Lektor języka angielskiego

Jestem magistrem filologii angielskiej. Studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 13-tu lat pracuję jako lektor w szkołach językowych, głównie z uczniami dorosłymi i starszą młodzieżą. Mam doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć indywidualnych jak i grupowych. Lekcje prowadzę w oparciu o ciekawe materiały dydaktyczne (także tworzone przeze mnie). W czasie wolnym lubię zagrać w gry planszowe ze znajomymi, odkrywać nowe restauracje i kawiarnie oraz uczyć się języka szwedzkiego.


Bartek

Bartek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuję głównie z młodzieżą i dorosłymi. Nauczam na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowuję do matury i innych egzaminów językowych. W swoje lekcje wplatam wszystkie elementy j. angielskiego, ale przede wszystkim skupiam się na sprawnej komunikacji i poprawnej wymowie. Można znać wszelakie struktury gramatyczne, ale nic to nie da jeśli boimy się odezwać za granicą. Staram się przełamać ten strach wśród swoich uczniów poprzez rozmaite ćwiczenia. Wolny czas przeznaczam na grę w szachy i podróże.


Agnieszka W

Agnieszka W

Lektor języka angielskiego

Jestem doktorem nauk humanistycznych UAM w Poznaniu z certyfikatem Cambridge Advanced English (CAE). Posiadam wieloletnie doświadczenie dydaktyczne związane m.in. z pracą jako EFL Academic Teacher na uniwersytecie w Chinach. W latach 2013-2017 pracowałam w jednym z azjatyckich centrów badawczo-rozwojowych (R&D) jako Linguistic Projects Coordinator /Computational Linguist. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez doświadczenie i odkrywanie – czemu mogą służyć m.in.: gry dydaktyczne i interaktywne, logiczne rozumienie gramatyki, konwersacje formalne i nieformalne, poszerzanie zasobu słownictwa, zdobywanie wiedzy translatorskiej, listeningi, pisanie różnych form wypowiedzi, czytanie ze zrozumieniem czy ćwiczenie poprawnej wymowy. Przygotowuję m.in. do matury z języka angielskiego czy do certyfikatów (np. FCE, CAE).

Języki obce są narzędziem mojej pracy, ale też przede wszystkim pasją i kluczem do próby poznania innych kultur. Ta ciekawość nieustannie motywuje mnie do działania. Po godzinach uczę się nowych języków obcych, a kiedy tylko sprzyja czas – pakuję się i jadę w świat.


Ola

Ola

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej z językiem hiszpańskim. Obecnie kontynuuję naukę na poziomie magisterskim (Filologia angielska o specjalności komunikacja wizerunkowo-mediacyjna.) Od dziecka pasjonują mnie języki obce oraz inne kultury. Do tej pory udało mi się odwiedzić takie stolice jak Londyn czy Berlin, gdzie mogłam szlifować swoje umiejętności językowe.

Już podczas studiów licencjackich prowadziłam lekcje indywidualne z dziećmi, głównie uczniami szkoły podstawowej. Praca z młodzieżą i możliwość przekazania im wiedzy przynosi mi wiele satysfakcji i radości :)

Lubię aktywnie spędzać wolny czas, szczególnie na świeżym powietrzu. Dużo spaceruję, jeżdżę na rowerze i rolkach, jednak czasami lubię też obejrzeć dobry film lub serial.


Kirill

Kirill

Lektor języka angielskiego

Hello! My name is Kirill and I’m a living proof that if you pursue your dreams and spend a lot of time on what you want and love you can achieve the goals you want so bad. I started learning English in my first school year and fell in love with this language. That made me wanted to travel and meet people of different cultures. Although the thing was that I lived in a small city of Siberia, a place far away from the rest of the World. Nevertheless, I set a goal to move to Europe and dedicated a lot of time to it. I’ve graduated from Siberian Federal University as an English interpreter and then become an English teacher which I enjoy so much. Now, finally, after many years, I achieved my goal and chose the beautiful country of Poland to live in. So, here I am, ready to share my knowledge with you in the very heart of Europe.


Oksana

Oksana

Lektor języka angielskiego

Swoją pasję do nauczania odkryłam podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, kiedy pracowałam z dziećmi na obozie letnim. Po powrocie do Polski postanowiłam, że muszę rozwijać swoją miłość do nauczania, i od 2018 roku uczę angielskiego w Poznańskich szkołach językowych.

W tym roku kończę studia na kierunku filologii Angielskiej na UAM. Ciągle rozwijam swoją wiedzę metodyczną biorąc udział w różnych warsztatach i treningach dla nauczycieli. Uważam, że każdy może nauczyć się języka obcego, jeśli lektor znajdzie do niego właściwe podejście.

Uczę języka ogólnego dorosłych i dzieci. Zawsze dostosowuję się do indywidualnych potrzeb ucznia. Staram się przełamać stereotyp, że nauka języka angielskiego to tylko długie uczenie się tablic gramatycznych i monotonne przerabianie ćwiczeń. Wiem jak uczyć się języka w sposób ciekawy i lubię dzielić się tą wiedzą.

Charles

Charles

Native speaker from the UK

Born and raised in London, my family and I have moved to Poznan which is a vibrant and beautiful city in itself. I have travelled extensively, having visited forty countries over the years across both hemispheres. In addition I have a deep appreciation of world cinema. 
 
Having read archaeology at the University of London in addition to being a certified English teacher, allows for me to provide a broad depth to the English language that I can pass onto you. I will equip you with the linguistic and cultural skills that you require

in a relaxed environment, in order to achieve your goals whilst studying English. 
 

 

Daria

Daria

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką edukacji elementarnej i języka angielskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od najmłodszych lat pasjonowały mnie języki obce, a kontakt i praca z innymi ludźmi sprawiała mi ogromną przyjemność, więc zostanie nauczycielem języka angielskiego było logicznym krokiem. Obserwowanie postępów moich uczniów, utwierdza mnie w przekonaniu, że był to właściwy wybór. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci, lecz pracę z dorosłymi bardzo sobie cenię i równie dobrze się w niej odnajduję. Zawsze staram się dopasować zajęcia do potrzeb klienta, jednocześnie kładąc nacisk na rozwijanie komunikatywności.
Wolne chwile wypełniam grami planszowymi, czytaniem książek oraz długimi spacerami.
 

 

Shar

Shar

Native speaker from the UK

I am a qualified ESL teacher. I have both offline and online teaching experience. Most recently I have been teaching grades 3-8 in Hangzhou, Zhejiang. I have taught both young children as well as adults. I have taught a whole range of subjects such as English, Science, Maths, Business English etc…

I have a Bachelor’s in Journalism which gives me an excellent command of the English Language, a 140 TEFL certificate completed with I-to-I and next year I will begin my PGCEi in education through Nottingham University. In addition to this I genuinely enjoy teaching and have done so since I was sixteen through various platforms whether it be through coaching football, volunteering at a local tuition centre or even during my travels in Thailand to local families.

My hobbies include: working out, calligraphy, creative writing, learning languages and traveling :)

 

 

Marek

Marek

Lektor języka angielskiego

 

Magister filologii angielskiej UAM z uprawnieniami pedagogicznymi – nauczyciel akademicki z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, pracował ze studentami zarówno na uczelniach polskich, jak i zagranicznych. Równolegle prowadził kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych po osoby dorosłe, na wszystkich poziomach zaawansowania znajomości języka angielskiego, przygotowując zainteresowanych do egzaminów maturalnych i Cambridge English. W procesie nauczania zwraca uwagę nie tylko na przyjazną atmosferę i wszystkie aspekty, związane z przyswajaniem znajomości języka obcego (mówienie, słuchanie, gramatyka, słownictwo, pisanie etc.), ale także na dopasowanie programu i materiałów do indywidualnych potrzeb uczestników kursu. Z kolei jako pasjonat podróży, przywiązuje ogromną wagę także do umiejętności komunikacji, zachęcając uczniów, studentów i kursantów do posługiwania się językiem angielskim w zróżnicowanych kontekstach sytuacyjnych. Bo jak mówi jedno ze wschodnich przysłów, nawet najlepsza znajomość mapy nie zastąpi radości podróżowania. I tak samo jest z językiem obcym – teoria musi iść w parze z praktyką…

Arek

Arek

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem studiów doktorskich z filologii języka angielskiego oraz kolegium nauczycielskiego, w którym nabyłem wciąż wzbogacaną, obszerną wiedzę metodologiczną. Nauczam języka angielskiego od ponad 12 lat, w trakcie których zdobyłem doświadczenie zarówno w prowadzeniu wykładów z dużymi grupami, jak i kursów tworzonych od podstaw z myślą o nauczaniu indywidualnym. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy i zainteresowań z łatwością nawiązuję kontakt z osobami o przeróżnych profilach zawodowych i osobowościowych, przykładając wielką uwagę nie tylko do produktywności naszych zajęć, ale i atmosfery trwającej w ich trakcie. Oprócz niej moi uczniowie cenią moje lekcje również za dużą uwagę przykładaną do ćwiczeń umiejętności komunikacyjnych, w tym poprawnej wymowy i użycia rzeczywiście występujących w codziennej mowie konstrukcji językowych. Niezależnie, czy stawiasz pierwsze kroki w alfabecie, czy przygotowujesz się do CPE, znajdziesz w moim asortymencie mnóstwo autorskich narzędzi, które pomogą Ci w przyjemny i motywujący do nauki własnej sposób poczynić prędkie i trwałe postępy.

Ola P

Ola P

Lektor języka angielskiego

Jestem z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Gdańskim ze specjalnością nauczycielską o specjalizacji literaturoznawczej. Już podczas studiów miałam przyjemność pracować jednocześnie z grupami dziecięcymi, młodzieżowymi oraz z dorosłymi. Następnie skupiłam się na zajęciach indywidualnych, zwłaszcza z konwersacji, z dorosłymi uczniami oraz na przygotowaniu do egzaminów zewnętrznych. Współpracowałam także z pracownikami biznesowymi, prowadząc business English w siedzibach firm. Ponadto uczyłam w państwowej szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Nauczanie języka od 10 lat jest moją codziennością, a kontakt z językiem mam już od dziecka.

Największą satysfakcję z pracy przynosi mi zadowolenie uczniów, zwłaszcza, gdy widzę podekscytowanie przy pytaniu „Co dziś będziemy robić?” i radość z kolejnego spotkania. Wtedy czuję, że praca ma ogromny sens, a uczniowie nie mogą się doczekać kolejnych zajęć. Bardzo dużą satysfakcję sprawiają mi komplementy od uczniów, którzy chętnie informują o tym, co udało im się osiągnąć po naszych zajęciach oraz ich refleksje na tematy pojawiające się na zajęciach.

W wolnych chwilach podejmuję mnóstwo aktywności, ostatnio najbardziej interesuję się fotografią oraz płytami winylowymi, a także szukaniem ciekawych miejsc zarówno tych bliżej, jak i tych dalej na mapie.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!