Test poziomujący –  wersja skrócona

Witamy w naszym teście poziomującym

Informujemy, że poniższy test jest wersją skróconą testu, który wypełnia się przed rozpoczęciem kursu.  Wynik otrzyma Pan/Pani automatycznie po ukończeniu testu.

Zgodnie z wybraną opcją, skontaktujemy się z Panem/ Panią w celu przedstawienia oferty.

Dane kontaktowe:

Email, na który zostanie wysłany wynik testu

Imię i nazwisko

Telefon

Nazwa firmy (pole nieobowiązkowe)

Administratorem Twoich danych osobowych (ewentualnie danych osobowych małoletniego dziecka) jest: I Like English Dorota Ostrowska, ul. 27 grudnia 17/19 lok. 508 ,61-737 Poznań. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu przedstawienia oferty Szkoły oraz przekazania wyniku testu poziomującego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby przedstawiciel Szkoły mógł się z Tobą skontaktować. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych są dostępne na stronie www.ilikeenglish.pl (dolny prawy róg strony)

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290   email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.

Learn efficiently and enjoy English!