Przygotowanie do matury i egzaminu ósmoklasisty

Wynik egzaminu ósmoklasisty czy matury, ma mocny wpływ na to jak potoczy się przyszłość dziecka. Szkoły licealne znacznie różnią się poziomami, a to do której dostanie się Twoja pociecha, mocno zależy od wyniku egzaminu ósmoklasisty. Następnie matura, która decyduje o tym, czy Twój już prawie dorosły nastolatek spełni swe marzenia o przyszłości, dostając się na wymarzoną uczelnię.

Nasi lektorzy doskonale znają wymogi powyższych egzaminów dotyczące części języka obcego. Wiedzą na co kłaść nacisk podczas nauki i dokładnie sprawdzają umiejętności kursanta. Nadrabiają zaległości, które zaobserwują oraz ćwiczą to w czym kursant już jest dobry, by był jeszcze lepszy. I dlatego właśnie prywatne lekcje przygotowujące do matury i egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego są najlepszym wyborem, bo tutaj trzeba się skupić na jednostce.

Na lekcjach nasi lektorzy głównie bazują na podręcznikach przygotowujących do matury i egzaminu ósmoklasisty, ale też mają dodatkowe interesujące, przydatne materiały. Bardzo ważne jest również przeprowadzanie próbnych testów, na których pilnujemy czasu i zasad, aby nasz uczeń był idealnie przygotowany na to co czeka go na finalnym egzaminie. Zarówno matura jak i egzamin gimnazjalny mają swoją własną specyfikę, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą każdego z nich.

Kursy prowadzone są indywidualnie, w parze lub małej grupie utworzonej przez kursanta. Nasi lektorzy są mobilni, na zajęcia dojeżdżają do ucznia. Zajęcia mogą się również odbywać w naszych salach w centrum Poznania na ul. 27 grudnia 17/19.

Obecnie nasi lektorzy oferują indywidualne kursy przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego i matury z języka angielskiego z dojazdem do kursanta na terenie Poznania (Poznań centrum /śródmieście, Umultowo, Podolany, Strzeszyn, Piątkowo, Naramowice, Winogrady, Zawady, Śródka, os. Warszawskie, os. Maltańskie, Antoninek, Chartowo, Rataje, Szczepankowo, Starołęka, Wilda, Dębiec, Łazarz, Grunwald, Górczyn, Junikowo, Smochowice,  Ławica, Wola, Ogrody, Jeżyce, Sołacz, Winiary) oraz okolic Poznania (Suchy Las, Czerwonak, Kicin, Koziegłowy, Janikowo, Bogucin, Swarzędz, Gruszczyn, Zieleniec, Tulce, Spławie, Krzesiny, Garby, Skórzewo, Plewiska, Luboń, Komorniki ).

 

Wybierz interesujący Cie kurs i dowiedz się więcej:

 

Kurs przygotowowujący do egzaminu ósmoklasisty

Kurs przygotowujący do matury

Dla Twojej oszczędności czasu, nasz lektor przyjedzie do Ciebie

Nasi lektorzy dojeżdżają do klientów na terenie całego Poznania i okolic. Istnieje również możliwość nauki w naszych salach w centrum miasta.

Cała uwaga lektora skupiona jest na Tobie

Nauka indywidualna lub we własnej małej grupie jest znacznie efektywniejsza od nauki w większej grupie nieznających się osób. U nas liczy się Twój rozwój i Twoje postępy. Już nie musisz dostosowywać sie do grupy, to my dostosujemy kurs do Ciebie.

Najlepsi certyfikowani lektorzy z pasją do nauczania

Nasi lektorzy to osoby z pasją do nauczania, posiadają odpowiednie przygotowanie do nauczania języka, a także certyfikaty potwierdzające jego znajomość na zaawansowanym poziomie.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

 

kom. 539 202 130, 882 754 290  email: kontakt@ilikeenglish.pl


Zachęcamy również do wypełnienia formularza kontaktowego, w którym można skierować do nas pytanie lub zamówić rozmowę telefoniczną.
Learn efficiently and enjoy English!