Cennik

Rodzaj 30 min 45 min 60 min 90 min
Zajęcia indywidualne 60 zł 70 zł 80 zł 115 zł
Zajęcia w grupie 2 osobowej 70 zł / grupa 80 zł / grupa 100 zł / grupa 140 zł / grupa
Zajęcia w zorganizowanej grupie od 3 do 10 osób 90 zł / grupa 100zł /grupa 120 zł / grupa 160 zł / grupa

* W naszej szkole nie tworzymy grup. Grupy tworzone są przez samych klientów (grupa znajomych, rodzina, współpracownicy itp.). Cennik obejmuje łączną cenę za grupę. Opłaty dokonuje jedna osoba wskazana przez uczestników grupy lub organizatora. Możliwość podziału opłaty na poszczególnych uczestników jest tylko w grupach dwuosobowych.

*W przypadku zajęć z dojazdem do klienta szkoła może doliczyć opłatę za dojazd. Opłata za dojazd kalkulowana jest indywidualnie w zależności od lokalizacji.

*Zajęcia online – cena 5 zł niższa od  ceny podanej w powyższej tabeli.

*Podany cennik obejmuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym zajęcia o charakterze General English (angielski ogólny), Business English (angielski biznesowy), konwersacje, przygotowanie do matury i innych egzaminów (m.in. egzaminy Cambridge). W przypadku zajęć biznesowych mocno specjalistycznych związanych z zawodem klienta szkoła może zaproponować wyższą cenę (np. angielski medyczny, prawniczy itp.)

*Grupy w przedszkolach i oferta dla firm – cena ustalana indywidualnie w zależności od ilości zajęć w tygodniu

 

FAQ

Frequently Asked Questions

W jaki sposób i z jaką częstotliwością dokonuje się opłaty za zajęcia?

Umowa na lekcje zawierana jest na czas nieokreślony, dlatego klient dokonuje opłaty za lekcje co miesiąc. Opłaty dokonuje się przelewem na konto firmowe zawarte w umowie, zawsze z góry za cały okres rozliczeniowy. Klient otrzymuje plan lekcji na najbliższy miesiąc z wyliczoną kwotą do zapłaty, a opłaty dokonuje się po zaakceptowaniu planu. W przypadku odwołania poszczególnych zajęć, opłata za niewykorzystane lekcje przenoszona jest na kolejny miesiąc.

Czy muszę podpisywać umowę już przed pierwszą lekcją i płacić za cały miesiąc?

Nie. W przypadku pierwszej lekcji, podpisywana jest umowa na lekcję próbną. Opłata za lekcję musi być dokonana przed rozpoczęciem się zajęć na konto bankowe podane w umowie. Gdy klient decyduje się na kontynuację, podpisywana jest umowa na czas nieokreślony, a klient dokonuje z góry opłaty za wszystkie lekcje do końca okresu rozliczeniowego, czyli do końca miesiąca.

Czy można odwołać lekcję nie ponosząc opłaty za nią?

Lekcje można odwołać nie ponosząc żadnych kosztów. Jako, że klient dokonuje opłaty z góry za cały miesiąc, wpłacona kwota za niewykorzystane zajęcia zostaje przeniesiona na kolejny miesiąc lub zwrócona klientowi w przypadku zakończenia umowy. By jednak nie ponosić opłaty za odwołaną lekcję, zajęcia muszą być odwołane z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem czasowym. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje kiedy ten czas może być krótszy, są one opisane w umowie z klientem.

Czy opłata za lekcje zawsze jest taka sama niezależnie od miejsca, w którym ma być prowadzona?

Z zasady koszt lekcji jest taki, jak przedstawia powyższy cennik. Podane ceny już obejmują dojazd lektora na miejsce zajęć. Każdy z naszych lektorów pracuje na przydzielonym terenie. Może okazać się, że nie mamy lektora pracującego we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wtedy zaoferujemy Ci lekcje w centrum miasta lub poprosimy lektora z innego obszaru by przyjeżdżał na Twoje zajęcia, może on jednak poprosić o dopłatę za dojazd. Wtedy przedstawimy inną ofertę cenową.

Czy mam pewność, że lekcje będą dokładnie w tym terminie, który ja sobie zaplanuję?

Proszę mieć na uwadze, że nasi lektorzy mają kilku klientów. Może się okazać, że lektor w danym dniu, o danej godzinie będzie miał już zajęcia z innym kursantem. Wtedy będziemy starali się wybrać termin dogodny dla obu stron, który będzie już stałym terminem spotkań.

Czy można zmienić termin spotkań lub przełożyć pojedyncze zajęcia?

Tak, po wcześniejszym ustaleniu terminu z lektorem prowadzącym, zajęcia mogą być przełożone jednorazowo, tymczasowo lub na stałe.

Co jeśli będę niezadowolony z prowadzonych zajęć?

Bardzo nam zależy na jakości prowadzonych przez naszych lektorów zajęć, przykładamy wszelkich starań do doboru najlepszych nauczycieli. Oczywiście zapytamy wtedy o przyczynę Twojego niezadowolenia, starając się naprawić problem. Jeśli jednak nie będziesz chciał kontynuować już zajęć z danym lektorem, zaproponujemy kogoś innego na dane miejsce lub rozwiążemy umowę, zwracając Tobie pieniądze za niewykorzystane lekcje.

Mam inne pytanie, które nie zostało wymienione w FAQ.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Wybierz kurs odpowiedni dla siebie


Nasza oferta prywatnych lekcji angielskiego oferuje lekcje zarówno dla dzieci, nastolatków, dorosłych i seniorów. Lekcje prowadzone są indywidualnie, w parach lub małych grupach. Oferujemy kursy, w których tworzymy indywidualny program nauczania dla kursanta. Uczymy angielskiego ogólnego, biznesowego, a także opartego na konwersacjach w języku angielskim. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje z języka angielskiego czyli pomoc w nauce i przygotowaniu się do szkoły, a także przygotowanie do matury i egzaminu gimnazjalnego.

Learn efficiently and enjoy English!